Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

Myslím že by to mělo jít do každé, ale spíš tam jsou jiné věci např: to jestli parkuješ venku a nebo někde na zahradě. protože origo navi nemá vyndavací panel, musel by jsi jí vyndavat celou. pokud parkuješ na ulici, tak bych šel radši do tom toma nebo garmina a ještě ho můžeš půjčovat (za mírný poplatek a nebo tak něco podobného)

A taky origo navi nepřehravá cd, musíš mít changer, to jsou další věci navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor je tento:

Origo navigace vestavena v aute:

Pekna dobra, ale draha, nachylna k ukradeni, probklem s aktualizaci mapovych podkladu.

Externi typu Garmin, Tom Tom:

Dobra pouzitelna ve vice vozech, problem s aktualizaci mapovych podkladu

Externi pres PDA:

Dobra prenosna vetsinou bezproblemova aktualizace nejnovejsich map

Externi mobil:

Vse jako o radek vise, ale malinky displej

Pridam jen ze pouzivam PDA s TomTom a iGO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátkem Července jdu do PDA!

Dle mě naprosto SUPER. Také jsem chtěl origonavi, ale pak jsem si to rozmyslel.

PDA má další využití než jen ti lákat čórkaře do auta. Navíc auto budeš jednou prodávat a PDA ti zůstane do nového ::'

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefon...spx/Telefon/276

By mě zajímalo naco ti to bude :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátkem Července jdu do PDA!

Dle mě naprosto SUPER. Také jsem chtěl origonavi, ale pak jsem si to rozmyslel.

PDA má další využití než jen ti lákat čórkaře do auta. Navíc auto budeš jednou prodávat a PDA ti zůstane do nového ::'

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefon...spx/Telefon/276

Mozna bych pohledal zda nejsou problemy se sprovoznenim navigaci v MDA.

Pokud potrebujes mobil tak ano, jinak neni dobra varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátkem Července jdu do PDA!

Dle mě naprosto SUPER. Také jsem chtěl origonavi, ale pak jsem si to rozmyslel.

PDA má další využití než jen ti lákat čórkaře do auta. Navíc auto budeš jednou prodávat a PDA ti zůstane do nového  ::'

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefon...spx/Telefon/276

By mě zajímalo naco ti to bude :p

Sem slyšel že máš v garáži ňákou čórku. Je to pravda??? :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom GO700, naprosto skvely. kamos si ted koupil GO910 a to je pecka.

navic by me zajimalo, jestli uz ty navi do skodovek mluvi aspon cesky...

Go je dobra vecicka, ale nechtelo by se me prikupovat aktualni mapy a na vychod od hranic mrtvo.

Volim radeji variantu PDA a nekolik softu v nem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si krátce přispět několikaletou zkušeností s „PDA“ (HP 5450, 4700, Qtek 8310, 9100) .

Ze současně dostupných zařízení – je dle mého názoru, stále nejlepší varianta

HP hx4700 + externí BT GPS receiver (12 kanálů) osazený chipem SiRF III , s nahraným původním svižnějším o.s. WM2003.

Investice se zde určitě vyplatí více než do jednoúčelových zařízení.

+ vynikající VGA displej 4“ (rozlišení 480 x 640) !!!

+ univerzální využití s další obrovskou spoustou užitečného software.

Ostatní varianty typu All-In-One nejsou pro mne úplně to pravé ořechové:

- TomTom GO 9XX - velká bedna – jen jednoúčelové,

- mobily kategorie „SmartPhone“ (např. Qtek 8310, 9100) – horší a menší QVGA displeje, a příliš malé rozlišení 240 x 320 bodů. ¨

Přesto, že na obou Qtekách funguje TomTom relativně dobře, jsou tato zařízení na hranici svých hardwarových možností (CPU, RAM), a to zejména pod těžkopádným o.s. WM2005.

SW pro navigaci:

– jednoznačně vede „TomTom“ - co se týká přesnosti navigace jak v zahraničí, tak pokrytí ČR, s poslední mapovou verzí 645.

- druhý nezbytný sw je „SmartMaps“ pro Česko - sice o něco horší navigace, ale zase má výborné klasické mapové podklady pro rychlou orientaci ve městech, a též se hodí pro cyklistiku.

Držák v autě je dobré mít buď osazen interním repro pro zesílení zvuku nebo to propojovat s autorádiem přes Jack konektor do vstupu AUX. Dobíjení obou zařízení při dlouhých cestách jsou nutností.

post-25-1151246858.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, all in one jsou sice jednoucelove krabice, ale me naprosto vyhovuje. umisteny to mam tam, kde mas ty GPS. naprosto nechapu, proc se ted policajti chystaj davat pokuty za umisteni navi na prednim skle, podle me je to daleko bezpecnejsi nez to mit tam, kde to mas ty, dole a jeste dal od zornyho pole nez jsou origo navigace. osobne si nedovedu predstavit ocima kmitat mezi silnici a skoro radici pakou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si krátce přispět několikaletou zkušeností s „PDA“ (HP 5450, 4700, Qtek 8310, 9100) .

Ze současně dostupných zařízení – je dle mého názoru, stále nejlepší varianta

HP hx4700 + externí BT GPS receiver (12 kanálů) osazený chipem SiRF III , s nahraným původním svižnějším o.s. WM2003.

Investice se zde určitě vyplatí více než do jednoúčelových zařízení.

+ vynikající VGA displej 4“ (rozlišení 480 x 640) !!!

+ univerzální využití s další obrovskou spoustou užitečného software.

Ostatní varianty typu All-In-One nejsou pro mne úplně to pravé ořechové:

- TomTom GO 9XX - velká bedna – jen jednoúčelové,

- mobily kategorie „SmartPhone“ (např. Qtek 8310, 9100) – horší a menší QVGA displeje, a příliš malé rozlišení 240 x 320 bodů. ¨

Přesto, že na obou Qtekách funguje TomTom relativně dobře, jsou tato zařízení na hranici svých hardwarových možností (CPU, RAM), a to zejména pod těžkopádným o.s. WM2005.

SW pro navigaci:

– jednoznačně vede „TomTom“ - co se týká přesnosti navigace jak v zahraničí, tak pokrytí ČR, s poslední mapovou verzí 645.

- druhý nezbytný sw je „SmartMaps“ pro Česko - sice o něco horší navigace, ale zase má výborné klasické mapové podklady pro rychlou orientaci ve městech, a též se hodí pro cyklistiku.

Držák v autě je dobré mít buď osazen interním repro pro zesílení zvuku nebo to propojovat s autorádiem přes Jack konektor do vstupu AUX. Dobíjení obou zařízení při dlouhých cestách jsou nutností.

Takze 12 kanalu a SirfIII mi nejak nejde dohromady, asi je jedno spatne

Pokud budes PDA vyuzivat i jinak tak ano, ale ja jsem ho vzdy vyuzival jen na navigaci (TT, Ozi, Smartmapy turist a pod)

Podporav VGA zatim neni, mozna casem

Tom Tom uz je lehce pozadu, iGO 2006 ma aktualnejsi mapy od TELEATLASU, mozna to TT dozene s vydanim TT6.0

Jinak napriklad ASUS 63x je idealni zarizeni pro tohle. Cenove dostupne, delane primo jako navigacni, vcetne reproduktoru v predu a s 20 kanaly jsem plne spokojen. Predtim jsem mel ACER n35, nebyl spatny, ale pomaly a mene citlivy.

Jo a dulezite je velka pametova karty (4GB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera ukradli telefon ve školce :angry: byl jsem tam pro malou a nechal jsem ho ležet na skříňce,po 10 minutách se vrátím a mobil v čoudu,školka je malá a vím kdo to byl,jenomže mu nemůžu nic dokázat !!!! Jsem nasranej jak čokl,možná si koupím něco,co bude umět i navigaci abych to vzal jedním vrzem !!!

to mám ale pech :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- mobily kategorie „SmartPhone“ (např. Qtek 8310, 9100) – horší a menší QVGA displeje, a příliš malé rozlišení 240 x 320 bodů. ¨

Přesto, že na obou Qtekách funguje TomTom relativně dobře, jsou tato zařízení na hranici svých hardwarových možností (CPU, RAM), a to zejména pod těžkopádným o.s. WM2005.

No nezapomen na tomtom mobile kterej bezi i na symbianu. Btw zkousel si nekdy tomtoma na jinem PDA s jinym rozlisenim ? Je uplne jedno jestli mas 640x480 nebo 320x240 ... minimalne u Tomtoma to dle me neni podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...