Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

MOdul kupte tady http://www.huramobil.cz/gps-bluetooth-modu...-ld-3w+dp40696/ Je to osobní zkušenost. Za 3 dny byl doma a super. POI stahuji na http://online.poi.cz/

No a já koupil GPS modul tady tento. Jel jsem na Žižkov a měl cestu kolem jejich kameného obchůdku a tak jsem ho měl doma za 2hod. :smich:

Ať si to každej koupí kde chce ne? Jinak N70+TT+GPS=naprostá spokojenost :palec2:

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24260&Level=293

Myslis ze je lepsi nez model od nokie ?

To nemohu hodnotit(GPS Nokii jsem nikdy neměl), ale maká to výborně. Chtěl jsem původně jiný GPS přijmač ( http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24520&Level=293 ), ale zeptal jsem se přímo mladíka v prodejně a ten doporučil ten dříve zmíněný, prý ještě nebyla reklamace a lidé se prý vraceli i pro další kusy a tak jsem jej koupil. Spojení přes bluetooth naprosto v poho, citlivost výborná (má 20-ti kanálový čipset, SiRF III), ještě mne nevyšplouchla. Komunikuje s Nokií N70 bez problémů, mapy a aplikaci TomTom jsem si stáhl na internetu. Není problém, pokud nezná přesně číslo domu, dovede tě minimáoně do ulice, kterou hledáš. Nemohu si stěžovat, mluví česky, hlasitě a srozumitelně :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna přecházím z Acer n 35 + TT na Fujitsu Siemens + TT a doposud spokojenost jen n 35 má pomalejší GPS n 560 má Sirf star III :palec2:

No ACER n 35 nema pomalejsi GPS, ale ma starsi chisets , ktery obsahne mene satelitu a tim padem mensi citlivost, coz ta trojka je naprosto v pohode. ASUS A636

Nemohl by mne nekdo poslat tu novou verzi TT do symbianu? Kolegove v praci s tim maj stale problemy. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na ty asusky a636 a je jich strašně moc druhů,newíte co je zlatý střed?Uvažoval jsem i o aceru n35 ale když jsem tak viděl názory tak jsem si to rozmyslel..Mám teď ale jiné dilema,známy mi nabízí vestavbu od Blaupunktu i s cd,je to mazel a chce za to jen 9 litrů i s antánou a montáží jenže já bydlím na sídlišti a je to ráj čorkařů,skočily byste do toho?? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WolwZz: no voci GPS v mobile mam vyhrady a to ze mobil ma maly displej, nieje dotykovy takze nepohodlne a komplikovane ovladanie

ja mam riesenie ktore zas vyhovuje mne, na skle drziak pre pda HP iPAQ Hx4700 k tomu CF GPS takze nabijam len PDA cez zapalovac a nemusim riesit dobijanie dalsieho zariadenia kedze GPS je napajane baterkou z PDA, pri odchode taktiez len vezmem a nic nenechavam v aute max. vysuniem GPS a to hodim do kastlika alebo do dveri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ani ja by som PDA len kvoli navigacii nekupoval, teda neviem ci by som ho vobec kupoval ;) to co mam som dostal od zamestnavatela rovnako ako aj gps prijimac ;)

No tak to se to pak keca... :D:D Od zamestnavatele jsem dostal maximalne vypoved, dobreho nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ani ja by som PDA len kvoli navigacii nekupoval, teda neviem ci by som ho vobec kupoval ;) to co mam som dostal od zamestnavatela rovnako ako aj gps prijimac ;)

No tak to se to pak keca... :D:D Od zamestnavatele jsem dostal maximalne vypoved, dobreho nic!

ja octavku a mobil . Jestli to nebude tim ze je muj otec sef :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co se týče prvních zážitků s n560 musím říct že je to mazec jak sviňa, rychlá a sirfIII velmi přesné a citlivé.

proběhly tu různé kombinace pokusím se to kapku shrnout:

1.Pevná navi - sice solidní,ale poměrně špatně umístěná a dost často se krade

2. PDA + mapy např. TT - víceúčelové zařízení přenosné, výkonné , solidní velikost displeje

3. Mobil + GPS + TT - obdobné vlastnosti jako u PDA , menší displej , většinou rozměrnější mobil.

4. Navi od TomTomu - převážně jednoúčelové maximálně multimediální zařízení, solidní displej většinou poměrně velké rozměry

5. možnost je mít noťas + GPS + měnič do auta - problém je že je to vše trochu větších rozměrů a většinou není kam pořádně noťas nacpat

já se rozhod pro PDA jen proto, že ho používám pro vícero věcí a nemám rád rozměrné mobily - navíc většinou kapacita mobilu co se týče kontaktů a ostatních věcí bývá omezenější.

Asi nejzásadnější důvod pro mě bylo to že pevnou navi má člověk akorát v autě, kdežto s mobilní v jakékoli podobě se s příslušnou kvalitní mapou nedá v podstatě ztratit.

btw. něco pro ty nejzarytější pochybovače : v posledních verzích se již v pohodě objevují ve větších městech i čísla popisná což u papírové mapy nemáte šanci mít a mimochodem je spousta interaktivních služeb , které začínají také pomalu fungovat, jako třeba aktuální stav dopravy či počasí .....

Takže kdo jezdí a chce si ušetřit spoustu času bloudění tak doporučuju neváhat a pořídit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen řekl, že mi mobil N70 nepřipadá moc velký, dále pak nevím, proč mám řešit velikost displaye, když ho vůbec nepotřebuji. Ono to v pohodě na mne mluví a to dost nahlas.

Ještě bych doporučil těm, co nechávají GPS mohul a podobné přístroje v autě zapnuty, tak to nedělejte, oni ti hajzli jsou tak drzí, že si zapnou mobil s bluetoothem a vyhledávají zařízení, no a kde se muobjeví na displayi, tak tam ho ukradne. Sehnat nabíječky a podobně k těmto věcem není problém, klíč je skoro všude stejný, to určitě víte i vy né tak ti hajzli. A když vám to neukradnou, tak vám aspň pokurví autíko. Tak popřemýšlejte, zda je to hodně námahy to jen vypnout???

Jinak jak říkám já, ať si každý koupí to co mu vyhovuje.

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute ja mam origo modul od nokie a nevypadol mi signal ani raz, a to som s nim najazdil za posledny tyzden asi 1200 km

Signal drzi v pohode akurat ze po prahe mi to par krat zblbla navigacia, najpr mi to kazalo ist v pravo a ked uz som odbocoval tak potom kazalo vlavo a samozrejme ze spravna cesta mala byt vlavo.

Ale neviem cim to bolo, ale v celku to hodnotim ako velmi dbru vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na ty asusky a636 a je jich strašně moc druhů,newíte co je zlatý střed?Uvažoval jsem i o aceru n35 ale když jsem tak viděl názory tak jsem si to rozmyslel..Mám teď ale jiné dilema,známy mi nabízí vestavbu od Blaupunktu i s cd,je to mazel a chce za to jen 9 litrů i s antánou a montáží jenže já bydlím na sídlišti a je to ráj čorkařů,skočily byste do toho?? :unsure:

Blaupunk - problem sehna neoriginalni mapu.

Acera n 35 jsem mel neni spatnej, ale pomalej

Asus A636 mam ted, jsou dva jeden starsi A636 a jeden novejsi A636N.

Nemenil bych, vse v pohode, pouzivam nekolik navigacnich softu a jsem spokojen (musis jen dokoupi poradnou pametovou kartu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jaký myslíte ten typ GPS modulu ???  Aby nevypadával signál.

Pozivam modul Haicom a nikdy jsem nemel zadny problem. V praci si ho uz koupilo asi 5 kolegu za posledni pul rok a vsem bez problemu funguje se vsema zarizenima (PDA, Q-Tec, Nokia atd.).

V aute ho vozim v kastliku pod radiem a mam vetsinu casu (i v huste zastavbe) plny signal...

Editováno: , autor: VladaTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...