Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Docela fajn reseni. ;) Stiha to USB dobijet?

Ja jsem driv pouzival TomTom XL, ale po koupi noveho telefonu (Motorola Milestone) pouzivam jako navigaci ten, mam v nem Sygic Mobile Maps 10 a naprosta spokojenost. :palec2: Az budou mapy hodne stary, poridim Auru. Mne osobne ten natazeny kabel nevadi, ani o nem pri jizde nevim.

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna toto jsme řešili tady.

Jelikož se tam různily názory jak některým nabíječky nestíhají nabíjet a já nevím co, tak jsem se překonal, absolvoval jizdu, právě s SMM10, a udělal log nabíjení.

Ukázalo se, že "pouze" 500 mA-ová nabíječka to utáhne a ještě nabíjí. Bavíme se tam sice o Desire. Ale najít a vykuchat nějakou silnější, řekněme 800 mA, bude určitě stačit vždy.

OT:

Na Androidfóru je vlákno s 25 %-ním slevovým kupónem na Auru. Když ještě trefiš nějakou jejich akci, byla vánoční nebo teď velikonoční, pak taková Central Europe vyjde za pár stovek :palec2: .

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to, že to bylo v Nizozemsku http://navigovat.mobilmania.cz/bleskovky/tomtom-se-omlouva-data-od-ridicu-vyuzila-policie/sc-266-a-1316186

Pak, Tom Tom v tom může být nevinně, nemusel vědět k čemu to využijí. Měli to chtít ke zlepšení dopravní situace.

Že to využili i jinak? No a co. Jezdilo se tam rychle? Jezdilo. Nemělo? Nemělo. Tak co se uražení řidiči teď diví.

Stejně dobře tam policie mohla jit měřit jen tak, naslepo, a nachytali by i tak. Takhle využili data a šli najisto. Jen zefektivnili práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nebojíš můžeš to vyřešit zcela elegantně. Koupit si zásuvku autozapalovače, kterou připojíš pod palubovkou vlevo ke kontaktu relé 75X (spínaných 12V) a ke kostře. Kablík vyvedeš vlevo od palubovky nahoru ke slupku a navigaci si dáš vlevo od volantu. Pokud navigaci nepoužíváš kablík pozastrčíš, ať není vidět. Pokud ji používáš, kablíku je vidět pár cm a nikde neplandá. Já to tak mám a spokojenost. :palec2: Klidně mi napiš, a budu konkrétnější.

Ahoj, mám dotaz.

Koupili jsme si navigaci, ale je tu trošku problém. Octavia má dost zvláštně hozenou zásuvku (pod loketkou). Dá se to vyřešit nějak elegantněji, než kabelem nataženým z čelního skla přes půl auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj chtěl bych se zeptat zda jde nějak do octavia I nainstalovat navigace columbus nebo amundsen, vím, že už se tady na to někdo ptal, ale nenašel jsem vyřešenou odpověď, zajímalo by mě jestli bude vše fungovat, na octavii 1.9 96kw 12/2004, multifunkční volant, maxidot, parkovací senzory, jestli to půjde vše skloubit do navigačního panelu, nebo není možnost tyto navigace do jedničkové octy dostat a musí být pouze DX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

zdravím,pokud mohu doporučit,resp.podpořit již výše zmíněný názor....špičkou je dle mně IGO PRIMA nahrané do jakékoliv navigace mimo tomtoma...jedinou podmínkou je sd karta. mám to ve starém MIO 520 a používám to v práci i v octávce a je tam komplet Evropa vč.evropské části Ruska i s ulicema. velice schopní

jsou Poláci na nahrávání aktualizací a nových verzí....cena je velmi příjemná  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...