Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

Já mám TomTom GO 700 a jsem s ním plně spokojenej, dá se sundavat z držáku, Funguje to bez problému, např. jsem si nastavil adresu hotelu v Hamburgu kam jsem jel a úplně v poho mě to tam přivedlo, stejně tak když jsem hledal jeden obchod v Drážďanech. Akorát tam nemám Slovensko, což jsem při cestování do Galanty v červnu postrádal. No ale na druhou stranu jsem zvědav jestli nebude nějakému chytrákovi z řad PČR vadit, že mám přísavku na skle.....

post-25-1153515983.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale na druhou stranu jsem zvědav jestli nebude nějakému chytrákovi z řad PČR vadit, že mám přísavku na skle.....

Asi bych s nim vybehl. Snad je pochopitelne i pro organa, ze navigace v zornem poli skle zatezuje ridice daleko min nez treba ta na miste radia (zvlast kdyz se s ni pracuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teď čerstvou zkušenost se Sony NW-UT 700, nebo tak nějak, která mě navigovala do Paříže a zpět. Moc fajn. Měl jsem to taky na skle, malá krabička, ale display super, vše fungovalo jak má. Fakt spokojenost. Měl jsem ji pujčenou od kamaráda a stálo ho prý jen 11000, nová vč. mapy. Mi to přijde dooost přijatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přidám se mám TT v Nokii 7610 (Symbian) + Navilock GPS Bluetooth Receiver BT-338 , SIRF III

Citlivý GPS modul se SIRF III čipem - včetně síťového napájecího zdroje 110-240V a nabíjecího kabelu do auta.

Modul mám na palubce a telefon u A sloupku na přísavném držáku a zatím mě nikdo (policie)nic neřekla.A to že je malej displej ani ne neb jak je tel.u a sloupku tak je dost blízko a viditelnost perfektní a nakonec ještě navádí perfektní češtinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomtom v mobilu je idealka ... GPSka pres bluetooth ve schrance u spolujezdce a mobil se sparuje jen prides do auta ...

Mozna se zvetsovacim sklem :D

Mam TT v N70 a aby to melo nejaky smysl tak by to fakt chtelo lupu, ale jako provizorni reseni s pouzitim jednou za rok to jde

No jestli nejsi slepouckej :-) Ja to mam na N 3230 a je to naprosto bez problemu. Nehlede na to, ze to naviguje hlasem takovym zpusobem, ze na to neni potreba temer koukat. Vlastni zkusenost a projeta pulka evropy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomtom v mobilu je idealka ... GPSka pres bluetooth ve schrance u spolujezdce a mobil se sparuje jen prides do auta ...

Mozna se zvetsovacim sklem :D

Mam TT v N70 a aby to melo nejaky smysl tak by to fakt chtelo lupu, ale jako provizorni reseni s pouzitim jednou za rok to jde

No jestli nejsi slepouckej :-) Ja to mam na N 3230 a je to naprosto bez problemu. Nehlede na to, ze to naviguje hlasem takovym zpusobem, ze na to neni potreba temer koukat. Vlastni zkusenost a projeta pulka evropy ;-)

:)

Nebyt hlasove navigace tak to je k nicemu, ale cele to ovladani a pod je opravdu nouzova, na solidni cestovani to neni. mam N70 a v ni TT tak vim o cem mluvim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomtom v mobilu je idealka ... GPSka pres bluetooth ve schrance u spolujezdce a mobil se sparuje jen prides do auta ...

Mozna se zvetsovacim sklem :D

Mam TT v N70 a aby to melo nejaky smysl tak by to fakt chtelo lupu, ale jako provizorni reseni s pouzitim jednou za rok to jde

No jestli nejsi slepouckej :-) Ja to mam na N 3230 a je to naprosto bez problemu. Nehlede na to, ze to naviguje hlasem takovym zpusobem, ze na to neni potreba temer koukat. Vlastni zkusenost a projeta pulka evropy ;-)

:)

Nebyt hlasove navigace tak to je k nicemu, ale cele to ovladani a pod je opravdu nouzova, na solidni cestovani to neni. mam N70 a v ni TT tak vim o cem mluvim

Co je na tom nouzoveho ? Je to naprosto bez problemu a hlasova navigace je zaklad a tu to ma skvelou !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna otazka co sa tyka navigacie do mobilu:

Ked chcem aby mi isla aj navigacia aj bluetooth hadsfree  tak to asi nejde ze...

Nevim to jiste, ale myslim si a bylo by to i logicke aby se bluetooth spojilo s nekolika zarizenimi nezavisle na sobe a snad to tak i je... :huh:;)

mal som na mysli ze ci sa pri hovore neodpoji od GPSka a nepripoji ku handsfree ale asi to je blbost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna otazka co sa tyka navigacie do mobilu:

Ked chcem aby mi isla aj navigacia aj bluetooth hadsfree  tak to asi nejde ze...

Nevim to jiste, ale myslim si a bylo by to i logicke aby se bluetooth spojilo s nekolika zarizenimi nezavisle na sobe a snad to tak i je... :huh:;)

mal som na mysli ze ci sa pri hovore neodpoji od GPSka a nepripoji ku handsfree ale asi to je blbost :p

ja mam tt v N6680 (symbian) v origo Nokiackom drziaku (cize kablove spojenie s HF). Ked sa ozve hlas tt, umlci radio a hovori to do repro a ked zvoni telefon tak rovnako. BT sa pouziva na spojenie s GPS prijimacom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna otazka co sa tyka navigacie do mobilu:

Ked chcem aby mi isla aj navigacia aj bluetooth hadsfree  tak to asi nejde ze...

Nevim to jiste, ale myslim si a bylo by to i logicke aby se bluetooth spojilo s nekolika zarizenimi nezavisle na sobe a snad to tak i je... :huh:;)

mal som na mysli ze ci sa pri hovore neodpoji od GPSka a nepripoji ku handsfree ale asi to je blbost :p

No a na co jsem asi odpovedel? Ze by to melo byt mozne spojit snad az s 10 prijimaci vyuzivajici modry zub! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna otazka co sa tyka navigacie do mobilu:

Ked chcem aby mi isla aj navigacia aj bluetooth hadsfree  tak to asi nejde ze...

Nevim to jiste, ale myslim si a bylo by to i logicke aby se bluetooth spojilo s nekolika zarizenimi nezavisle na sobe a snad to tak i je... :huh:;)

mal som na mysli ze ci sa pri hovore neodpoji od GPSka a nepripoji ku handsfree ale asi to je blbost :p

No a na co jsem asi odpovedel? Ze by to melo byt mozne spojit snad az s 10 prijimaci vyuzivajici modry zub! ;)

ahaa tak som TA asi dobre nepochopil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom nouzoveho ? Je to naprosto bez problemu a hlasova navigace je zaklad a tu to ma skvelou !

Cele tohle reseni je nouzove. Kor kdyz se mapovym podkladum da verit do jiste miry a navigace v CZ je prelozena tez ne docela tak jak by mela, cili je potreba i sledovat mapu, cou na mobilu je fakt o nicem. Zkusi si neco poradnyho a pak uvidis.

Jinak by me zajimalo jestli nekomu vypadava BT komunikace mezi mysitkem GPS a mobilem na zarizeni s chipem se SirfIII? Se starsim chipem to nedela. Jiz na nekolika mobilech a jak na nokiacke tak na Sonacke GPS to po 10 min. spadne a nenajde zarizeni GPS, rekl bych ze je problem ve vetsi citlivosti prijimace a mensim mnozstvi dat dodavanych do mobilu.

Zjisteno na nekolika Nokiich N70 a BT GPS Nokia (co dodava EUROTEL) a BT GPS SONY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuju navigaci v PDA... Mam osobne ASUS A636 a jsem naprosto spokojenej... Je to dobrej pomer cena/vykon.. Hlavni je, ze ma BT /  WIFI a novej procesor... pouzivat to jako notes a kdyz nemam NTBooka, tak se s tim pekne pripojuju na net a stahuju postu.. ;)

Presne, mam jiz pul roku, najeto hafo kilcu, TomTom a iGO 2006 to jisti.

Jinak pokud by nekdo chtel drzak na sklo, misto husiho krku tak zde je altzernativa

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24662&Level=292

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24662&Level=292

http://sunnysoft.inshop.cz/inshop/pictures/store/__1670.jpg' target='_blank'>

post-25-1154016791.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam taky N70 + TT + GPS a jsem naprosto spokojen. Vypadavani spojeni mezi phonem a GPS vyresila nova verze tomtoma c.5202 jak jiz bylo receno. Rekl bych ze je to naprosto idealni resini at uz funkcni nebo jak koliv jine. Na display skoro nekoukam jen vyjmecne pred krizovatkou ale vetsinou staci poslouchat co rika. Nevim co vic od toho chtit. A s aktualizaci map problem neni viz. www.symbianforum.cz (staci hledat)

OT: mate nekdo nejaky pekny drzak do auta na N70 ??? idealni by bylo aby byl nejaky otocny aby se dal mobil otocit abych se mohl divat na filmy samozrejme kdyz nekde treba cekam za jizdy ne! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...