Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

mam taky N70 + TT + GPS a jsem naprosto spokojen. Vypadavani spojeni mezi phonem a GPS vyresila nova verze tomtoma c.5202 jak jiz bylo receno. Rekl bych ze je to naprosto idealni resini at uz funkcni nebo jak koliv jine. Na display skoro nekoukam jen vyjmecne pred krizovatkou ale vetsinou staci poslouchat co rika. Nevim co vic od toho chtit. A s aktualizaci map problem neni viz. www.symbianforum.cz (staci hledat)

OT: mate nekdo nejaky pekny drzak do auta na N70 ??? idealni by bylo aby byl nejaky otocny aby se dal mobil otocit abych se mohl divat na filmy samozrejme kdyz nekde treba cekam za jizdy ne! ;)

Hele nemuzes hodit foto jak to vypada v provozu ? mluvi to cesky ? da se na to divat? Diky

Jo a N70 je to dobrej telefon ? premyslel jsem o nem,jenomze uz je na trhu dost dlouho !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom nouzoveho ? Je to naprosto bez problemu a hlasova navigace je zaklad a tu to ma skvelou !

Cele tohle reseni je nouzove. Kor kdyz se mapovym podkladum da verit do jiste miry a navigace v CZ je prelozena tez ne docela tak jak by mela, cili je potreba i sledovat mapu, cou na mobilu je fakt o nicem. Zkusi si neco poradnyho a pak uvidis.

Jinak by me zajimalo jestli nekomu vypadava BT komunikace mezi mysitkem GPS a mobilem na zarizeni s chipem se SirfIII? Se starsim chipem to nedela. Jiz na nekolika mobilech a jak na nokiacke tak na Sonacke GPS to po 10 min. spadne a nenajde zarizeni GPS, rekl bych ze je problem ve vetsi citlivosti prijimace a mensim mnozstvi dat dodavanych do mobilu.

Zjisteno na nekolika Nokiich N70 a BT GPS Nokia (co dodava EUROTEL) a BT GPS SONY

Jako ja stojim za tim, ze mapu fakt sledovat nepotrebujes. Ja mam napr mobil v kasliku a display mam vyplej. Staci poslouchat, ty pokyny jsou naprosto jasne a to jak v anglictine tak v cestine a tudis by me zajimalo co myslis tim ze navigace v CZ neni prelozena jak by mela ????

Co se mapoveho podkladu tyce tak chybicky tam jsou, ale nic tragickeho a do cile se dostanes vzdycky. Neznam soft co by nemel chyby.

BT komunikace se mi s GPS Sirf III nikdy nerozpadla, ale nemam modul od NOKIE.

Lidem co se ptali jestli lze sparovat vic zarizeni jako napr GPS + BT HF tak to samozrejme jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky N70 + TT + GPS a jsem naprosto spokojen. Vypadavani spojeni mezi phonem a GPS vyresila nova verze tomtoma c.5202 jak jiz bylo receno. Rekl bych ze je to naprosto idealni resini at uz funkcni nebo jak koliv jine. Na display skoro nekoukam jen vyjmecne pred krizovatkou ale vetsinou staci poslouchat co rika. Nevim co vic od toho chtit. A s aktualizaci map problem neni viz. www.symbianforum.cz (staci hledat)

OT: mate nekdo nejaky pekny drzak do auta na N70 ??? idealni by bylo aby byl nejaky otocny aby se dal mobil otocit abych se mohl divat na filmy samozrejme kdyz nekde treba cekam za jizdy ne! ;)

Hele nemuzes hodit foto jak to vypada v provozu ? mluvi to cesky ? da se na to divat? Diky

Jo a N70 je to dobrej telefon ? premyslel jsem o nem,jenomze uz je na trhu dost dlouho !

Ja jsem s N70 naprosto spokojeny. Ma nejake mouchy ale jinak je to pohodovy telefon. Pokud ho dokazes naplno vyuzit tak si myslim ze s tim jak to ma velkou zakladnu softwaru ti urcite nic na nem chybet nebude. Jsem docela techfan ale s timto mobilem jsem spokojen tak ze si novy tel koupim az bude nejaky dobry tel s prijmem digit TV jinak zatim nevidim zadny duvod kupovat novy tel.

A navic tenhle mobil se ted da sehnat za docela rozumnou cenu. Jedina nutnost je nechat si prehrat firmware na posledni verzi predesle verze nebyli dobre vyladeny ale posledni verze FW je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navic tenhle mobil se ted da sehnat za docela rozumnou cenu. Jedina nutnost je nechat si prehrat firmware na posledni verzi predesle verze nebyli dobre vyladeny ale posledni verze FW je OK.

Tak to je fajn,no a k tomu telefonu musis dokoupit co ?(gps modul atd.) Kolik to bude stat jeste bokem (poplatky atd.)

Dik moc za rady :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navic tenhle mobil se ted da sehnat za docela rozumnou cenu. Jedina nutnost je nechat si prehrat firmware na posledni verzi predesle verze nebyli dobre vyladeny ale posledni verze FW je OK.

Tak to je fajn,no a k tomu telefonu musis dokoupit co ?(gps modul atd.) Kolik to bude stat jeste bokem (poplatky atd.)

Dik moc za rady :worthy

Jako rozumnou cenu pocitejme neco kolem 12ti tisic protoze stal nejakych 18neli vice kdyz to byla novinka. Gps modul Nokia LD-3W koupis do 2500,- a pokud mas pausal u T-mobile a mas na nem nejake body tak ho muzes mit za 1Kč.

Jak rikam jsem naprosto spokojen. Jedine co dela obcas neplechu je ze modul nechce najit signal nevim cim to je ?! Mozna to delaj ty pokovene skla co mame v Cit C5 a Oktu mam zatim nepojizdnou tak nevim. Ale po rozjezdu se vetsinou hned chytne nekdy i hned po zapnuti akorat ji musim mit na zadnim plate jinak neni sanc na signal. Potom uz to je ok. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navic tenhle mobil se ted da sehnat za docela rozumnou cenu. Jedina nutnost je nechat si prehrat firmware na posledni verzi predesle verze nebyli dobre vyladeny ale posledni verze FW je OK.

Tak to je fajn,no a k tomu telefonu musis dokoupit co ?(gps modul atd.) Kolik to bude stat jeste bokem (poplatky atd.)

Dik moc za rady :worthy

Jako rozumnou cenu pocitejme neco kolem 12ti tisic protoze stal nejakych 18neli vice kdyz to byla novinka. Gps modul Nokia LD-3W koupis do 2500,- a pokud mas pausal u T-mobile a mas na nem nejake body tak ho muzes mit za 1Kč.

Jak rikam jsem naprosto spokojen. Jedine co dela obcas neplechu je ze modul nechce najit signal nevim cim to je ?! Mozna to delaj ty pokovene skla co mame v Cit C5 a Oktu mam zatim nepojizdnou tak nevim. Ale po rozjezdu se vetsinou hned chytne nekdy i hned po zapnuti akorat ji musim mit na zadnim plate jinak neni sanc na signal. Potom uz to je ok. ;)

Jojo myslim ze budes mit problem s tim pokovenym sklem to je jasne.

Jinak chtel bych rict ze neni potreba zrovna a vyhradne Nokia N70. Muze to byt temer jakykoliv telefon se Symbianem a ty se daji i nove poridit nekde od 6000Kc a pouzity pak samo jeste mnohem mene, k tomu je pak dale potreba GPS modul coz je okolo 3000,- a dale pametova karta na kterou si tomtoma + mapy nahrajes. Tam cena zalezi na velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navic tenhle mobil se ted da sehnat za docela rozumnou cenu. Jedina nutnost je nechat si prehrat firmware na posledni verzi predesle verze nebyli dobre vyladeny ale posledni verze FW je OK.

Tak to je fajn,no a k tomu telefonu musis dokoupit co ?(gps modul atd.) Kolik to bude stat jeste bokem (poplatky atd.)

Dik moc za rady :worthy

Jako rozumnou cenu pocitejme neco kolem 12ti tisic protoze stal nejakych 18neli vice kdyz to byla novinka. Gps modul Nokia LD-3W koupis do 2500,- a pokud mas pausal u T-mobile a mas na nem nejake body tak ho muzes mit za 1Kč.

Jak rikam jsem naprosto spokojen. Jedine co dela obcas neplechu je ze modul nechce najit signal nevim cim to je ?! Mozna to delaj ty pokovene skla co mame v Cit C5 a Oktu mam zatim nepojizdnou tak nevim. Ale po rozjezdu se vetsinou hned chytne nekdy i hned po zapnuti akorat ji musim mit na zadnim plate jinak neni sanc na signal. Potom uz to je ok. ;)

Jojo myslim ze budes mit problem s tim pokovenym sklem to je jasne.

Jinak chtel bych rict ze neni potreba zrovna a vyhradne Nokia N70. Muze to byt temer jakykoliv telefon se Symbianem a ty se daji i nove poridit nekde od 6000Kc a pouzity pak samo jeste mnohem mene, k tomu je pak dale potreba GPS modul coz je okolo 3000,- a dale pametova karta na kterou si tomtoma + mapy nahrajes. Tam cena zalezi na velikosti.

To je samozrejme pravda vylozene N70 nepotrebujes da se pouzis temer kazdy symbian i windows OS ale na winy nevim jak je to s aktualizaci ja bych bral S60 ale presto bych se priklonil k teto variante a to z toho duvodu ze starsi modely meli mensi ramku. Ja pustim TT a mam jeste 20MB volne ramky ale na mobilech s mensi ramkou uz nic dalsiho nepustis ja muzu nechat TT na pozadi a delat neco jineho. Kazdopadne pametova karta je investice minimalni RSMMC 512MB stoji na www.alfacomp.cz 350,- kc a mapa CZ-PL-SK-HU ma 50mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajne ? kol11

A ten TomTom+Mapy, to stoji zhruba kolik ?

pozri si www.tomtom.com

ale kedze mas net tak je zbytocne ho kupovat...

Hele todle je nabadani k piratstvi !!! TYTYTY !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajne ? kol11

A ten TomTom+Mapy, to stoji zhruba kolik ?

www.symbianforum.cz -> NOKIA 6630, 6680, 6681, N90, N70

a zde hledej. Vsechno tam je, jenom musis pohledat a hlavne tam nezakladej novy thread typu "ahoj chci tom toma kde ho stahnu" to te pak mistni 13ti leti guru fora sezerou zaziva :smich: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno tam je, jenom musis pohledat a hlavne tam nezakladej novy thread typu "ahoj chci tom toma kde ho stahnu" to te pak mistni 13ti leti guru fora sezerou zaziva :smich: .

Jojo to je svata pravda !!! ;-) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajne ? kol11

A ten TomTom+Mapy, to stoji zhruba kolik ?

www.symbianforum.cz -> NOKIA 6630, 6680, 6681, N90, N70

a zde hledej. Vsechno tam je, jenom musis pohledat a hlavne tam nezakladej novy thread typu "ahoj chci tom toma kde ho stahnu" to te pak mistni 13ti leti guru fora sezerou zaziva :smich: .

_br__

tak to jo,pohledam a uvidim,uz bych to chtěl mít konečně doma,jen teď řeším ještě toho mobila ostatní už je natvrdo rozhodnutý.

http://www.mobilarena.cz/?cz_produkt_detai...=13427&camId=zs

Toto je ten modul a jestli jsem pochopil spravne,staci do mobilu nahrat aplikaci TT s nejnovejsima mapama a muze se jet do sveta !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo v TomTomu ty radary, resp mista kde se casto meri?

Jojo pouzivam a neni to spatne ! Jinak poopravim kolegu s tim ze vsechny tyhle POI (points of interest) neboli body zajmu je nejelspi stahovat z www.poi.cz .. je tam aktualizovana database. ;-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo v TomTomu ty radary, resp mista kde se casto meri?

Jojo pouzivam a neni to spatne ! Jinak poopravim kolegu s tim ze vsechny tyhle POI (points of interest) neboli body zajmu je nejelspi stahovat z www.poi.cz .. je tam aktualizovana database. ;-) -_-

Diky za upresneni ;) ja to zatim neresil ale asi na to taky kouknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOdul kupte tady http://www.huramobil.cz/gps-bluetooth-modu...-ld-3w+dp40696/ Je to osobní zkušenost. Za 3 dny byl doma a super. POI stahuji na http://online.poi.cz/

No a já koupil GPS modul tady tento. Jel jsem na Žižkov a měl cestu kolem jejich kameného obchůdku a tak jsem ho měl doma za 2hod. :smich:

Ať si to každej koupí kde chce ne? Jinak N70+TT+GPS=naprostá spokojenost :palec2:

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24260&Level=293

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOdul kupte tady http://www.huramobil.cz/gps-bluetooth-modu...-ld-3w+dp40696/ Je to osobní zkušenost. Za 3 dny byl doma a super. POI stahuji na http://online.poi.cz/

No a já koupil GPS modul tady tento. Jel jsem na Žižkov a měl cestu kolem jejich kameného obchůdku a tak jsem ho měl doma za 2hod. :smich:

Ať si to každej koupí kde chce ne? Jinak N70+TT+GPS=naprostá spokojenost :palec2:

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....24260&Level=293

Myslis ze je lepsi nez model od nokie ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...