Přejít na obsah

O1 1.6 74 kW nestartuje


Zvolda

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

jo predtim to startovalo kdyz bylo novi jsem první majitel ale auto lezelo v garazi 6 let a nikdo snim nejezdil a kdyz sem ho chtel nastartovat zjistil sem ze tam neni ani kapka benzinu tak sem tam nalil 2Litry ani i oleje tam bylo malo litr sem musel dolejt a kdyz se sto startuje tak tam neco jenom klape ale nenstartuje asi je tam malo benzinu skusim to zejtra pojedu z jinim autem tak koupim 5 litru jeste jinak nwm co stim :( jinak to v pohode jezdilo co vim dit ot ma nejato jen 27 tis :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlape, tobě stojí auto 6 let v garáži a ty se divíš, že ti nestartuje. Pravděpodobně máš zavzdušněnej celej systém, protože benzín na tebe 6 let čekat nebude a o oleji nemluvě. V první řadě vyměň olej, páč už je 5 let po smrti, kup aspoň 10 litrů benzínu a pak zkus startovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim...mam problem ted posledni dobou kdyz sednu do auta je jedno jestli je uz po jizde nebo treba rano po noci.Sednu otocim klickem a normalne nabehnou kontrolky jako vzdy ale auto nestartuje.Je slyset nejaky zvuk prej to je benzinovy cerpadlo protoze to jde jako ze zadnych sedacek.Obcas me pomohlo kdyz sem vylezl auto zamknul a odemknul a normalne se nastartoval a nebo kdyz sem stim popojel treba o 1m dopredu a dozadu...ale tedka uz ani to nekdy nepohama...nevite nekdo co by to mohlo delat??dekuji moc za pomoc...v servise me rekli ze by to museli cely prohlidnout a ja ted momentalne penize nemam :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...mam problem ted posledni dobou kdyz sednu do auta je jedno jestli je uz po jizde nebo treba rano po noci.Sednu otocim klickem a normalne nabehnou kontrolky jako vzdy ale auto nestartuje.Je slyset nejaky zvuk prej to je benzinovy cerpadlo protoze to jde jako ze zadnych sedacek.Obcas me pomohlo kdyz sem vylezl auto zamknul a odemknul a normalne se nastartoval a nebo kdyz sem stim popojel treba o 1m dopredu a dozadu...ale tedka uz ani to nekdy nepohama...nevite nekdo co by to mohlo delat??dekuji moc za pomoc...v servise me rekli ze by to museli cely prohlidnout a ja ted momentalne penize nemam :((

skontroluj černý mínusový kabel od baterky ke kostře karoserie a ten samý černý mínusový od karoserie k motoru nebo převodovce,jsou přišroubovaný šroubem přes velké oko,jak ke karoserii,tak k motoru (možnost uklepání u oka nebo uhnilý )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,nevím zda to je ještě aktuální a nebo na co jsi přišel.

já měl na 1.6 74 KW taky takovej problém dělal jsem co se dalo,nejdříve to startovalo na podruhé ,pak už třeba 5x.Někdy už jsem myslel,že nenastartuji a v servise vůbec nevěděli.Na wagu nic zkoušeli cívku a taky nic,ať studený či teplí stále to stejné.Pak mi napadlo vyměnit pod zapalováním ten váleček co jsou k němu připojeny kabely a je po problému.Už je to cca půl roku a problém nadobro zmizel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Škoda Octavia 1.6 55Kw 1997 Zdravím mám takový problém nastartoval jsem auto, normálně nakopnul motor a vše jelo asi tak 5 vteřin poté to zdechlo začli blikat blinkry od té doby to jen točí jak blázen a nechce chytit co to může být moc díky budu rád za každou radu :/ :( všechny káble překontrolovány pojistky také ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...