Přejít na obsah

Zpětná zrcátka


Promato

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
V 28. 6. 2018 na 21:22, huskye napsal:

Ahoj, dneska jsem zjistil, že mi někdo urazil kus blikače u řidiče a už ani nebliká. Mám dotaz, když koupim tenhle s přisvícením nástupního prostoru:

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5l0949101a-blinkr-zrcatka-levy-s-osvetlenim-skoda-18720.html?gclid=Cj0KCQjwjtLZBRDLARIsAKT6fXw0aHOcaSSQwHXhV8kV97wGT4DUpTqpv_xf1Z6ReruRDTdglBd2WQ8aApIXEALw_wcB

 

Bude to fungovat nebo tam byly extra kabely vedený? A je řidičova strana levá? :-D 

IMG_20180628_200016.jpg

                                                                        Tak jak to dopadlo s tím blikačem?Koupil jsi ten s přisvicením? A jak jsi to napojil?

Editováno: , autor: Fajerak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahojte,

trosku ozivim toto vlakno.

podarilo sa mi rozbit krytku smerovky na lavom spatnom zrkadle. bohuzial, samotny kryt pod cislom 5L0949101 nie je mozne zohnat a 40e za komplet diel sa mi naozaj nechce investovat kvoli malemu kusku priesvitneho plastu.

na nete som nasiel alternativu 5N0949101, ktora je dielom VW TIGUAN (2007-2018). otazka je, ci naozaj tento diel pasuje do YETIho r.v. 2010.

skusal to uz niekto? resp. riesili ste podobny problem s puknutym krytom smerovky?

 

vdaka za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...