Přejít na obsah

octavia 1,6 75kw chudá směs,během jízdy zhasl motor


kubahasic

Doporučené příspěvky

Dobrý den Jsem zde nováček.Potřeboval bych poradit neb jsem už zoufalý.Mám škodu octavii 1,6 75Kw a poslední dobou mi dělají problém starty ale není to pravidelné.Starter točí ale motor nechytá,až když šlápnu na plyn tak naskočí.A nepravidelně se rožne diagnostika motoru s chybou 16555-řada 1, systém dávkování paliva, systém příliž chudý.A včera mi motor během jízdy prostě zhasl .Zastavil jsem a nastartoval a jel dál už jsem stoho jelen.Vyměnil jsem snad už co se dalo(svíčky,kabely,filtry,regulátor tlaku,škrtící klapku, a pořád nic.

Moc prosím o radu.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus benzínové čerpadlo v nádrži,vypadá to jako slabý tlak do do lišty.

Tak jsem to čerpadlo dneska vyměnil za nové ,ale chyba stále přetrvává.Už jsem stoho jelen.

Jen snad jsem našel s mechanikem prasklou hadici na odvětrání kliky, která vede do sání a technikříkal, žě by to mohlo být ono.Prý váha vzduchu je ošizena o vzduch, který se nasaje přes tu hadici a dodá sondě špatné info a sonda dá chudou směs.Tak jsem jí musel objednat a v sobotu dám vědět jak jsem dopad.Jinak v Orig-1200 a v náhradě 300kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...