Přejít na obsah

Vydrz motoru 1,2HTP


Petrkiller

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ty kratke listy a problemy s preskocenim retezu se mi zda ze jsou jen u verzi 1.2 12V htp a 47 kw.. na 40 kw odchazi hlava :) ale snad to opravarenska sada skodovky uz vyresila.. ja mam momentalne dnes 85 660 km a bez problemu..kazdy den jezdi prumerne 50km dojel jsem vsude kde jsem potreboval .. klepy klep :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja mam 1,2HTP 47Kw 2003 najazdenych 162 000km. Co sa tyka motora, som menil akurat nadrzku a snimac teploty chladiacej kvapaliny, EGR ventil a stredny tlmic vyfukoveho potrubia, inak nic. Servis pravidelny ako ma byt a robim si ho sam poctivo od dakych 130 000km. Do vtedy u skodovky pri 1 majitelovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Priatelia, kamarati,

zajtra prelomim psychologicku hranicu 190 tisic a verim ze este 100 tisic vydrzi lol

pripite si so mnou na jeho zdravie -_-

trochu si zacina potahovat olej, ale zatial v norme. menim po 10 tisic, od vymeny po dalsiu vymenu poklesne z hornej rysky na dolnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme doma jednu Combi 2004 1,2HTP 12V, nedávno preklenutých 100tis a zatiaľ všetko relatívne v pohode. Štartuje na brnk, pekná spotreba, spotreba oleja nulová, drží volnobeh a má celkom aj výkon na trojvalcové auto. Menené boli zatiaľ zadné tlmiče (veľa jazdené len v BA), zadný a stredný výfuk, vpredu jeden silentblok a baterka.. A urval sa držiak RJ a teraz je tam len velmi provizorne priviazaná a neviem to nijak zlaborovať. :feve:

Aj som rozmýšlal, o tom, žeby do rodiny prišla ešte jedna jazdená - miminálne rv2005 - no po tých všetkých hrôzostrašných príbehoch mám velké obavy dáku kupovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

MR 2007, před nedávnem při 91.000 km vibrace při volnoběhu. V servisu konstatovali ztrátu tlaku na 2. a 3. válci.Takže proběhla montáž opravné sady od škodovky - hlava a katalyzátor za 11.068 Kč včetně práce.

Editováno: , autor: sedanus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Rok 2003,1.2htp 47kw combi najazdene 120000km, prevazne jazdim v meste,raz za cas extravilan,dialnica......Menim pravidelne sviecky,filtre,kvapaliny.Menena bola rozvodova retaz + napinak a listy, silentbloky,bateria,zapalovacie cievky. Dufam ze este pojazdim nejaky rok :-)No ale tiez mam strach ked rano startujem ....hlavne po citani tohoto fora :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,taky přispěji : včera se mi taky zhroutila Fabia 1.2 47 kw.Dnes mi v servisu řekli,že je přeskočeny řetěz.Normálně jsem ji nastartoval,vycouval a zhasnul.Pak po 5 minutach šel do auta startnout a nic.

Tak takto to začíná.

Nevím co to bude koštovat,ale nechci se sní loučit,tak snad pojede dal.

Jak to tu čtu,tak mě nic moc již nečeka za překvápka.Vše jsem již měnil,jo mam najeto 98000 km.

Mějtese a přeji mnoho najetých km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zatím máme nějakých 78000 a měneny akorát svíčky. S hrůzou čekám v jaké "prdeli" se ozvou cívky :-)

Asi jednu koupím, nacvičím a budu vozit preventivně sebou.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jedné 1,2 47kw mám najeto 100.000km bez problému (mimo čidla brzd.světel), druhá 170.000km (zad. díl výfuku).

Na S-bazaru spousta na prodej s 200.000 - 300.000km najeto.

Měl jsem i načipovanou Octávku TDI a musím říct, že je to někde jinde, ale je to jenom na zvyku.

Výkon sice schází, ale nákladově se to nedá porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...