Přejít na obsah

Pravé predné dvere chytá korózia


Tomino Men.

Doporučené příspěvky

Dnes návštěva servisu z důvodu reklamace předního a zadního znaku (prý klasický problém), ale hlavně z důvodu asi pěti puchýřků na pravých zadních dveřích. Ty puchýřky už tam mám cca 6 měsíců, jen jsem čekal, zda se neobjeví někde další. Neobjevili. Na konci prosince končí dvouletá záruka, proto jsem to začal řešit měsíc před koncem záruky. Nafotili to, pošlou to do ŠA a pak dají vědět co s tím, ale prý nejsem první a asi ani poslední. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude zítra počasí, tak to nafotím. Ale mám dost špinavé auto (dneska celodenní výlet v lese, zítra a v pátek to samé), no, snad to bude vidět. Ale jsou to puchýřky co vypadají jako "cákance", ale barva není prasklá. Jsou různě na dveřích, více jich je těsně u té průhledné ochranné fólie (dokonce jeden je částečně pod ní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale copak je střecha exponované místo? chtěl bych vidět ten kamínek, co přiletěl na střechu takovým směrem a rychlostí, aby dokázal narušit "kvalitní" lak... a i kdyby, pořád je plech pozinkovaný, tak jak je možné že zrezl??

Vnější poškození.

Škodovka se na to vymlouvá.

Já mám na O2 orezlé zadní dveře. Ten samý případ a ta samá odpověď Š.A. :kol-25:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar páni. Tak nie ste v tom sami. Ja mám podobné starosti ale so strechou viď foto. Nechápem ako 1,5 ročné auto môže takto hrdzavieť. Tiež som bol reklamovať...fotenie prebehlo a teraz čakám na premeranie hrúbky laku a bude sa to riešiť...bude sa lakovať kompletne celá strecha..pripadá mi to, že škodovka nabehla na systém zo 70-tych rokov keď sa plechy vyrábali z plechu na konzervy a bez pozinku...

... zdravim volam sa Martin, pouzil som tvoje foto na jednom fore v Spanielsku (http://clubskodayeti.foroactivo.com/ ja tu byvam a mam tiez Yetiho) , ak ti to vadi tak to stiahnem

zatial diky

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nafotil. Auto je špinavé, tak jsem aspoň "exponovaná" místa otřel houbou. :kol-28: Klíč je tam z důvodu porovnání velikosti.

... zdravim volam sa Martin, pouzil som tvoje foto na jednom fore v Spanielsku (http://clubskodayeti.foroactivo.com/ ja tu byvam a mam tiez Yetiho) , ak ti to vadi tak to stiahnem

zatial diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Chtěl bych se zeptat jak to servis ve tvém případě řešil? Nějaká lokální oprava nebo přelakování celých dveří . . . ?

Přelakování celých dveří + částěčné přelakování navazujících ploch (takové "zaprášení", aby nebyl tak poznat rozdíl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz mam take pupence po priestriekani preco si skodovka neprizna chybu po kazdej zime vylezu von,aj na mna isli s tym ze od kamienkov ale na laku zvonku nenasli ziadne poskodenie naduvalo sa to z vnutra a este nieco som si vsimol ako keby bol ten lak makky je velmi nachylny na rozne suchnutia este aj ometanie snehu po zime na nom zanechalo stopy to felda pred tym bol poklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Auto už mám doma, přestříkané komplet všechny dveře, ale prý tomu není konec. Přijímací technik mi řekl, že MB o problému ví (měkká barva) a řeší ho. Takže tato oprava není konečné řešení. Pak ještě dodal, že dělají servis pro policii a měl bych vidět jejich yetiska! Budou jich hafo stříkat :kol-32:.

Editováno: , autor: Eda z kopce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny majitele auta roku 2010. Dnes jsem při mytí svého autíčka objevil něco, co mi vzalo všechny iluze o kvalitě tohoto vozu. Po výměně zadního znaku (přední výměna teprve čeká), se na předních pravých dveřích objevilo něco, co jsem naposledy viděl na Škodě 120. Přikládám foto. Za 485 000 kč opravdu super kup. Mám toto auto roku 2010 2 roky a 2 měsíce. Naštěstí mám prodlouženou záruku na 4 roky. Doufám, že budu úspěšný při reklamaci.Všem ostatním přeji šťastnější ruku při výběru nového vozu. Banicek

post-47443-0-59031600-1347213918_thumb.j

post-47443-0-18435400-1347213968_thumb.j

Editováno: , autor: banicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě opravdu zajímalo co to je, když to není koroze. Snad jsou to plané neštovice. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je opravdu hnus, když auto začne po 2. letech rezivět. No příští vůz už Škoda určitě nebude. Bilance 2* olezlý znak, motor 1,4 TSI po nastartování hlučný jak v Zetoru a jako bonus rezavění dveří. Jo,co bych vlastně za 500 000 kč chtěl? Banicek.

Editováno: , autor: banicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podle sdělení servisu se nejedná o korozi, ale o vadu laku. Prozatím jsem s nimi měl jen dobré zkušenosti, takže jim věřím.Nabídli mi přestříkání dveří a nebo to nechat jak to je. Je to to 1mmx4mm tak nevím, jestli to nechat tak, a nebo to přestříkat. Yetík mi dělá jen a jen radost :kol-27: Banicek

Editováno: , autor: banicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...