Jump to content
Tomino Men.

Pravé predné dvere chytá korózia

Recommended Posts

YETI stari dva roky, koupeno jako referensky vuz s lepsi výbavou, na Jarove.

Před mesicem zjisteny puchyre na pz dveřích v miste, kde mela byt ta pruhledna folie, ale nebyla jelikož tam jsou plastove lemy blatniku. Dle vyjadreni servisu ackoli jsou na rodnem liste jako dodane ve vyrobe, folie nikoli. Puvodni verze kaminky, zadost o vyjadreni do MB, navrh prestrikani těchto dveri. Odsouhlaseno a predano na opravu. Po dvou dnech telefon, při priprave v lakovne zjisteno prorezaveni dveri. Predni i zadni vpravo. Hlavne ve spodnim lemu dveri a pod gumou mezi dvermi, kam taky technik ihned hmatnul. Tedy vymena obojích dveri, strikani metalizy ok.Dodani novych plastovych dilu. Drobnym detailem bylo popraseni celého auta barvou z lakovny. Při reklamaci odstraneno. 

Na jare me cekaji oboje dveře vlevo. To znamena ze se jim to v MB nejak za tu celou dobu nepodarilo odstranit. 

tak to je v pytli, ja koupil auto pred mesicem a v salonu se dusovali ze yeti II uz nerezne, ze je to vyreseno, tak ted budu sledovat jestli k tovovi pribudou dalsi, nebo jen mel nejakou ultra smulu

tak to ti preju , ze jsi bez problemu

ja treba doufal, ze to postihne ty,co s autem hodne jezdi nebo auto stoji na ulici. muj  tchan s yeti I ma za sebou jedno strikani dveri a ted pred vanoci  mu davali novy dvere v zadu. jenze on najede slabych 10 000 rocne a auto ma v garazi (svatecni jezdec),   tak to trochu desi, ze mu muzou dvere zrezavet

kdyz jsem tchana vezl pro vyzvednuti auta po vymene dveri, technik mi rikal ,ze se mam na to divat tak, ze zaruka proti proreziveni je 12 let, tak prej si nemam delat hlavu ze co 2-3 roky budou dvere novy, ze prej to skodovka uznava a meni

Kdybych si kupoval výrobky podle toho jak to kde hodnotí, jaké má kdo problémy tak bych si nekoupil nikdy nic. Každý kdo má nějaký problém tak to napíše do recenze a kdo žádné nemá tak tak to nikam nepíše protože nemá co.

pozitivní recenze se moc nepíšou a taky proč bych psal že mě nerezaví dveře, dveře zavírají, stěrače stírají ..

Něco pravdy na tom asi bude, co píšeš. Ale na druhou stranu, když se v negativních recenzich skloňuje 10x to samé, asi někde chyba bude ;)

• Upvote 1

michal2009 a když napíšeš na Google ,,yeti rez nebo rezavění,, nic ti to nenajde jen odaz sem na tuto diskuzi. Kdyby to byl tak vážný problém tak se s ním svěří i jinde. Jiné problémy jako TSI to najde hromadu příspěvků

Stačí tam dát "yeti koroze" a už tam něco najdeš. ;) Ještě se to rozjede, korozi nepoznaš na lakovaným plechu za pul roku, to chce čas.. Že už to kontroluje sama škodovka cíleně, to je co říct a dost lidí z fóra s tím má zkušenosti.. Taky to není kde pořádně psát, jiné fórum pro Yeťáky myslím není. Takže uvidíme do budoucna, jak to bude :)

Zdravim všechny,rád bych se taky podělil o zkušenosti.Yetiho mam r.v.11/2015 nejdříve emisní skandál s motorem,ted se objevila   bublina pod lakem na levych zadních dveřích.Podle vyjádření servisu,typicke pro yetiho.Ptám se kde je ta škoda kvalita .....auto stalo 600 tisic a podle vyjádření servisu škoda mám čekat další rez,jelikož neni plně pozink.kastle.Je to hnus!!!A mé posledni auto od škody,pro mne obrovské zklamání.Grusser

Mě to chytá korozi tady, uvidíme co na to škodovka. Problém je v zoxidovaném lemu těsnění. Těsnění má v sobě hliníkovou výztuhu, která zoxidoval, nabobtnala.

IMG_2082.thumb.JPG.ba24b8841cfc2802b486b37ccb4be456.JPGIMG_2081.thumb.JPG.8037beffa8ff0674bd116058bd9d13ad.JPG