Přejít na obsah

Centrál s DO na Felicii


maco66612

Doporučené příspěvky

Jeje Portman :) No na jednotce centralu je takovej dratek kterej leze z ty krabicky ... ten zkus zastinit bud tim alobalem, nebo by mohlo pomoci ho zkratit, jenze to pak nelze jen tak vratit :)

Vyskusal by som to zatienit. Mozno to bude blba otazka, ale kde presne mam hladat tu jednotku centralu? Vzivote som to nevidel, tak neviem kde to mam hladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikoz to neni origo central ale DODO, tedy doma dodelany tak muze byt vlastne kdekoli :smich: Vetsinou se dava nekam okolo kasliku pred spolujezdcem ... zkus z nej vyndat tu plastovou vlozku, mozna bude jednotka za ni ... nebo u pojistek ... fakt nevim, ale nejjednodusi mas kdyz budes sledovat draty od dveri ...

Tady si zvetsi ten obrazek - jednotka je ta krabicka vlevo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
ahojte vie my niekto poradit mam feliciu a mam tam central ale len na kluc ci sa da nejako dokupit ovladac aby som to mal na dialkove a co to asi stoji

co vím tak se to dá, pokud máš nějaký vstup který je možné řídit. Jednotka na příjem dálkového ovládání bude asi spínat dva vodiče, pro otevření a zavření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám takovej problém vše mám zapojené koupil jsem za pakatel Centrál na DO Universal ale nevím jak napojit řídicí jednotku na blinkry nějaká rada visí mi z jednotky ještě jeden kabel modrej nevím ale zdá se mi to jako anténa jde to nějak zkombinovat díky tady ten jsem koupil

http://tuning.sbazar.cz/central-s-luxusnimi-dalkovymi-ovladaci-super-nove-inter-o4963850.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zkusím to napojit přes diody na havarijní světla na palubní desce.. snad se mi to povede.. dík za radu

ps: máš pěknou fotku v profilu :D

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V levém prahu (pod deklem vedle sedačky) vede zeleno-černý a zeleno-bílý vodič. Jsou od blinkrů, přiveď signál přes diody na ně. Já měl centrál už s diodami, tento: http://www.levnealarmy.cz/eshop/centralni-zamykani/skoda-auto/felicia/centralni-zamykani-cz-felicia-do-g.html

V diskuzi o produktu je tento a další dotazy ohledně zapojení.

Editováno: , autor: Taušín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím, určitě některý z vás měl podobný problém. Jednoho dne ráno jsem došel ke své milované feldě a dálka nic...klíček v zámku taky nic... Minulý víkend jsem si řekl že se na to podívám,vzhledem k lepšímu počasí. Sundal jsem všechny tapecy, proměřil obvod, nějaký odpor tam byl,takže dráty jsou ok,napětí žádné. Zkusili jsme jednotlivé motorky píchnout na zdroj a všechny cvakaly jak mají. Dnes jsem se stavil za jedným známým a zkusili jsme vyměnit relé, nenapadlo mě už co jiného by to mohlo být. I po výměně však centrál mrtvý jak na dálku tak na klíček. Žádám tu někoho zkušenějšího o radu :palec2: Věřím, že se někdo takový mezi vámi najde ;) Děkuji předem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caw Musis vybrat pristrojovu dosku to jest tam kde mas tachac musis to vybrat aj s tachometrom poodpajat vsetky kontakty proste ten cierny plast aby nebol tam. Pod tou pristrojovkou je ten cierny 4 x 3 cm ciernej farby je to na pravo na lavo mas imobilizer

Chyba by mala byt tam jednoducho prestrihni ten cerveny kabel tusim zhora druhy proste cerveny a daj tam 12V len + najlepsie ked ho prevedies z prveho svetla co je nalavo

Jednoducho sa tych 12V strati cca nameral som minule 5V neries to ale jednoducho to sprav ako som ti to pisal x krat som to tak robil aj v servisoch to tak robia choroba Feldi

Su aj druhe typy co su pri motore ale to ti nemas ti mas tento

Napis ako si pochodil caw

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Suhajka.R

Stejnou závadu jsem řešil ani ne před měsícem na sestřině felicii. První kroky vedly k relátku za budíkama, bohužel tím to nebylo. Přívodních 12V bylo (relátko při snaze o odemčení/zamčení bzučelo). Následovalo rozebrání čalounění, vyzkoušení motorků, proměření vedení. Až jako poslední možnost byla přivést k relátku jiných 12V a světe div se, vše fungovalo. Nechápu kde se to ztrácelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hele pájeli jste to či to vzali jen elektrikářskou páskou? :)

Ci pajkovat alebo nie je to na tebe ale aj paska je dobre ja som to riesil tak ono to su chyby caste na felde strati sa tych 12V neriesim to uz rovno privediem 12V na ten vstup do komfortky za pristrojovkou a slape to pre tych novych to je ten cerveny& kabellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

nechci zakládat nové téma, snad mi poradíte. Nedopatřením jsem rozšlápl poslední dálkáč od origo centrálu na felicii 1.9 Diesel. Rozhodl jsem se tedy, že si koupím nový. Koupil jsem tedy centrál, každý mi radil, že můžu v klidu použít jen tu novou centrální jednotku. Protože nemám garáž, a budu to dělat na ulici, mohl by mi někdo poradit, kde přesně najdu tu původní centrální jednotku, aych ji mohl odpojit a dát tam tu novou?

Přeci jen bych nechtěl vypadat jako trouba, když bych rozebíral půlku auta :-)

Díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...