Přejít na obsah

Centrál s DO na Felicii


maco66612

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

bude pravděpodobně za kastlíkem, otevřít víko a vydělat (směrem nahoru) ven ten kastlík a měl by být přišroubovaný na motorové přepážce

A když mám feldu s dvěma airbagy,tak tu řídící jednotku najdu kde,když tam není kastlík?

Díky

Editováno: , autor: Petr Kopřiva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám probléms otcovou feldou,má centrál na klíček a dodělávané DO...pokud použiju DO,tak se odemknou jen zadní dveře.Pokud to provedu klíčkem,tak se otevřou zadní dveře a k tomu ještě ty dveře,ze kterých to otevírám...logicky......tak bych chtěl vědět,čím to může být?případně jak proměřit,nebo vyzkoušet motorky ve dveřích?jak je mám připojit,abych to zkusil?přední mají 5 drátů a zadní mají 2.....jak na to?přikládám schéma centrálu...předem moc děkuju za rady a pomoc.....

post-13516-0-05317800-1305914042_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Dobrý den,

mám takový problém s mou felicií. Když zamknu auto, tak se mi po nějaké době samo odemkne (cca po půl hodině). Mám tam centrál s alarmem zapojený přes jedno DO. Centrál se odemyká prakticky pokaždý, kdežto alarm zůstává pořád aktivní dokud auto neodemknu DO. Nevím si s tím rady. Uvítám jakoukoli pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 měsíc později...

Dobry den mam problem zaoupil jsem dalkove ovladani k centralnimu zamykani keetec cz 100 a a zaboha nevim kam mam pripojit zluty kabel do zapalovani a oranzove na blinkry celkove nevim jak to zapojit jsem laik a nemam zadne zkusenosti muze mi nekdo poradit jak to pozapojovat do stavajiciho centralniho zamykani ? diky moc za radu

Editováno: , autor: petr26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...