Přejít na obsah

SEX v Octavii


zabiak

Doporučené příspěvky

Teda je fakt, ze svoje auto mam hodne rad, ale ze bych ho mel radsi nez sex nebo zensky, to zase ne, na to sem asi moc soudnej ;):p

No, v dnešním světě, plném AIDSu, kapavek, syflu, bakterií a kvasinek, si teda raději vezmu hadr a půjdu leštit auto. To mě ještě ničím nenakazilo... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda je fakt, ze svoje auto mam hodne rad, ale ze bych ho mel radsi nez sex nebo zensky, to zase ne, na to sem asi moc soudnej  ;)  :p

No, v dnešním světě, plném AIDSu, kapavek, syflu, bakterií a kvasinek, si teda raději vezmu hadr a půjdu leštit auto. To mě ještě ničím nenakazilo... :smich:

Woe :D Zkus to do vejfucku a uvidis, co je prijemnejsi (ne, ze bych mluvil z vlastni zkusenosti ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se přidám - mě nedávno pojebala jedna fešanda s bílou čepicí přes levý přední okýnko - a chtěla 300,- (mrcha jedna) ... v mojem věku, že.  :(

To by mě zajímalo, kolik by chtěla, kdybys ji pozval na zadní sedačky :smich:

To bych se nedoplatil ... aby mi odpustila :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...