Přejít na obsah

oprava MaxiDotu


vinklec

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Nejde mi přepínat mezi hodnotami které se zobrazují na maxidotu. Vidím pořád jen km na dojezd a nepřepnu se na jiné hodnoty. Jinak vše zobrazuje, zapnutí rádia, při otoční klíčkem, navigace. Tudíž to může být spíše v páčce přepínání. Konektory jsem dotlačoval. Na reset taky nereaguje, jinak všechno na páčče funguje. Neví někdo něco? Doteď vše šlo a nebyl náznak, že by přepínat nešel. Díky

Editováno: , autor: Mira.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem se posunul trochu dale, na maxiku mi při otočení klíčkem na chvílí vyskočí tato tabulka, když vyberu AUTO POCITAC, v seznamu se posunuju vypinacem na kraji packy, tak jako kdybych si chtel prepinat zobrazovane udaje, takze uz vim, ze packa funguje, kdyz najedu na neco z tohoto seznamu a dam reset, tak se to prepne do tohoto modu, i kdyz ale dam auto pocitac, tak po potvrzeni se pak nemuzu prepinat mezi zobrazovanymi udaji. Resp jde to jen jednou. Setkal se nekdo s tímto, ví někdo, co by se s tím dalo dělat? Jsem dost zvyklý hodnoty používat a teď mi to chybí a rozčiluje mě to:)

EDIT:

Ještě jsem si uvědomil jednu věc, vyskkočila mi hláška kontrola brzdových destiček, od té doby mám s tím přepínáním problém, s destičkama ve skutečnosti žádný nebyl, ta hláška se mi objevila jednou. Nemůže to spolu nějako souviset?

post-23845-0-49233300-1327936075_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Měl jsem stejný problém, vyřešil ho přijemnej maník z Novosedlic u Teplic.

Za 1600,- to je i s vymontováním z auta, za cca 1h10min, opravdu vřele doporučuju.

Jeho stránky přímo o výměně displaye (1500,- je bez demontáže z auta):

http://www.repres.eu/repres/eshop/10-1-Opravy-panelu-pristroju/0/5/64-Vymena-displeje-MAXIDOT-VDO/description#anch1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...