Přejít na obsah

Zobrazení dveří na maxidotu


jakub.facelift

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mám OII face MR2010 a při otevření dveří se mi neobjevuje žádný obrázek, pouze červená ikona v pravém budíku. Ptám se jak lama, chybí mi maxidot? Displej mezi budíkama je už ten velký. Lze to nějak nakodovat? Stejně tak se nedostanu do hlavního menu.

Editováno: , autor: Venasy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že jsem se vetřel, ale když se tady řeší ten maxík, měl bych dvě otázečky, mám OII RS r.v. 5/2011, autorádiio Columbus, při zapnutém rádiu se v levém horním rohu zobrazuje kompas a v pravém horním rohu se při jízdě zobrazuje tzv. "pomocník " pro řazení rychlostních stupňů, jdou nějak tyto dvě funkce vypnout??, nebo aspoň to řazení :help::help:

Jinak tak kontrola ručiček po otočení klíčku je paráda, stejně jako podsvícení jen ručiček při dením svícení :palec2::palec2:

Díky za info

post-42824-0-91996300-1306930358_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám OII face MR2010 a při otevření dveří se mi neobjevuje žádný obrázek, pouze červená ikona v pravém budíku. Ptám se jak lama, chybí mi maxidot? Displej mezi budíkama je už ten velký. Lze to nějak nakodovat? Stejně tak se nedostanu do hlavního menu.

Čaute , tohle by mne zajímalo taky ,když je to ta verze displeje (NE - MAXI DOT, nevím jak se tomu říká??-POLODOT .-) ) s tím červeným autíčkem s otevřenými dveřmi na pravém budíku. Musel by se vyměnit celý ten panel, nebo jen ten display a nějaké další věci . Na kolik to vyjde ??? Mám auto objednané (Ambiente) a zvažuji , jestli si přiobjednat spíš MAXI DOT , nebo spouštění zadních oken v elektrice , je tam mám dojem podobný příplatek . Popř. na kolik vyjde dodělání těch zadních oken / MAXI DOTU dodatečně . Díky za rady P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute , tohle by mne zajímalo taky ,když je to ta verze displeje (NE - MAXI DOT, nevím jak se tomu říká??-POLODOT .-) ) s tím červeným autíčkem s otevřenými dveřmi na pravém budíku. Musel by se vyměnit celý ten panel, nebo jen ten display a nějaké další věci . Na kolik to vyjde ??? Mám auto objednané (Ambiente) a zvažuji , jestli si přiobjednat spíš MAXI DOT , nebo spouštění zadních oken v elektrice , je tam mám dojem podobný příplatek . Popř. na kolik vyjde dodělání těch zadních oken / MAXI DOTU dodatečně . Díky za rady P.

Rozhodně si připlať za elektriku v oknech!!

Je horší dodělat elektriku v oknech než vyměnit "jen" panel přístrojů. Nezapomeň že elektrika v oknech zadních se ti projevi i na ovládacím pultíku u řidiče, je toho mnohem více (dráty, rozebrání všech dveří apod). Zatím co výmena panelu je "pouze" výměna + kódování.

Panel přístrojů je nerozebiratelný a jen tak tam něco nevyměníš, hlavně z polodotu maxidot neuděláš. Musí se vyměnit panel. Ale je to rozhodně levnější a jednodušší než ty okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se mění pouze ten panel s budíky ( pro MAXI DOT )a uprava soft.? Nic víc se pro Max. nemusí měnit ? P.

Ne, nic jiného. Viděl jsem profíka Vášu v akci, vytáhl ze zadní části palubky konektor a vrazil ho do palubky s MaxiDOTem a hotovo. Samozřejmě potom přehrání imobilizéru, servisky apod, to je ale už software. Taky jsem si to nechal dodatečně vyměnit. Pro profíka je to jen pár minut práce. Proto ti píšu nech si od výroby okna, protože to by byla práce úplně jiná.

Navíc ještě třpytka: mám auto MR2006 a dal mi tam budíky z MR2007 a vůbec žádný problém. Ba naopak funguje i kontrolka tempomatu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm pokud vím tak u FL jde MaxiDot dodělat jedině s online připojením, takže v autorizovaným servisu což už není tak jednoduchá záležitost jako u před FL. Osobně bych si nechal z výroby MaxiDot. Téma už tu o tom samozřejmě je. Když nevím tak radši mlčím.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuji zadni okna, je s tim podstatne vic prace a musi se rozebrat polovina auta a menit pomerne dost dilu (zadni tapec, stahovacky, ovladace na dverich ridice, dodelani kabelaze atd.). Vymena budiku je jednoducha i u faceliftu, pouze je treba nechat to aktivovat online. V idealnim pripade doporucuji objednat oboji :-)

Editováno: , autor: Marty8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) jjj, to by bylo nejlepší objednat oboje, ale má to háček PRAŠULE .Elegance a bylo by to pořešené. Bohužel tolik neni, (možná spíš bohudík aspoň za Ambiente, i ta je slušná),ale jsem rád i za tohle , tak se snažím tam dostat z výbavy, co to nejvíc pujde za ty peníze. Hlavně to, co by se nejhůř dodělávalo, to zvolit radši . Proto bych chtěl poradit od těch, co s tím už máte nějaké zkušenosti, nebo u toho třeba děláte . Je to nutné, ale nahlásit dřív než auto naběhne na pás, pak už bude pozdě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm pokud vím tak u FL jde MaxiDot dodělat jedině s online připojením, takže v autorizovaným servisu což už není tak jednoduchá záležitost jako u před FL. Osobně bych si nechal z výroby MaxiDot. Téma už tu o tom samozřejmě je. Když nevím tak radši mlčím.

Myslím že pro kluky co mají přímo servis a velmi dobré zkušenosti, jako je rolbař, váša, cosby apod to až tak neřešitelný problém s maxidotem nebude. Máš pravdu, že o online aktivaci jsem nevěděl, a tudiž si to jen tak někdo doma nevymění i když má diagnostiku. Od toho ale máme tyhle šikovné pány.

Ostatně otázka zněla "Od výroby okna nebo MaxiDOT?": Já jsem odpoěděl rozhodně okna a za tím si stojím. Musíš sám uznat, že co se týče práce jsou na tom okna mnohonásobně hůře. Pokud nejsou peníze na obojí, tak volba je jasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...