Přejít na obsah

Zobrazení dveří na maxidotu


jakub.facelift

Doporučené příspěvky

jj záleží na tom co víc chceš. Já mám taky jen přední okna v ele. a v zadu mi to nechybí a synek strašně rád točí s kličkou tak mu přeci nebudu kazit radost :lol::'>

Petr Black: Samozřejmě máš pravdu kolem montáže a o schopnostech Vaši, rolbaře a Cosbyho není pochyb a jak jsou na tom s přístupem on-line můžou rozseknout jen oni ale pořád to budou peníze navíc, to už teď záleží na tazateli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych se na zadní el. okna vyprdnul, kolikrát budeš jezdit vzadu a když tam někdo pojede, tak ať si je stáhne kličkou, zbytečné rozmazlování :) , dal bych si maxidot a vůbec bych to neřešil. :palec2:

Za prvé: Jde vidět, že nemáte malé děti :-)

Za druhé: nevím tedy jak u FL ale předFL, když mám stahování všech oken tak po dlouhém stisku na dálkovém ovládači mohu stáhnout všechny okna (debré na odvětrání z rozpáleného auta) u stahování jen předních to nefunguje, tedy aspoň u předFL. U zamykání mohu okna všechny zavřít. Také komfort.

MaxiDOT je sice super věc, ale já mám priority jiné a každý má zřejmě na to jiný pohled. Já osobně neměním auto co dva roky a radši si připlatím za něco co by se později mohlo hodit, ale zároveň draze domontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé: Jde vidět, že nemáte malé děti :-)

Za druhé: nevím tedy jak u FL ale předFL, když mám stahování všech oken tak po dlouhém stisku na dálkovém ovládači mohu stáhnout všechny okna (debré na odvětrání z rozpáleného auta) u stahování jen předních to nefunguje, tedy aspoň u předFL. U zamykání mohu okna všechny zavřít. Také komfort.

MaxiDOT je sice super věc, ale já mám priority jiné a každý má zřejmě na to jiný pohled. Já osobně neměním auto co dva roky a radši si připlatím za něco co by se později mohlo hodit, ale zároveň draze domontovat.

Za prvé: já osobně malé dítě mám, ať si raději stáhne okno kličkou, než aby si hrál pořád s ovladačem, který padne snadněji než klička a abych mu okna blokoval jen proto, že si bude hrát s ovladačem je hovadina, s kličkou si hrát nebude a to okno si také stáhne.

Za druhé: i na OI, kde mám jen el.okna předek, tak jdou při zamknutí klíčkem přední okna vytáhnou a při odemknutí spustit. OII tuhle vymoženost měla před face a má i po face.

Za třetí: osobně také auta neměním co dva roky, a na tvůj dotaz jsem tě napsal svůj názor, raději jsem dal na zadek Sunset paket, pro dítě než okna v el.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem aby to samozřejmě vyznělo nijak proti vám. Proto už to rozebírat nebudu. Jen doplním informace.

Můj kluk ve čtyřech letech přikurtovaný k sedačce by možná i na kličku dosáhl, ale jsem názoru, že éra švihadel je pryč. Na tlačítko šáhne jen když mu řeknu.

Kamarád OII MR2005 verze Ambiente přední okna a stahování přes ovladač nefunguje, tak v tom případě má tuto funkci buď bloknutou nebo sám neví.

SunSet nemám, protože nemám kombi. Nechal jsem si tedy nalepit folie a je to opravdu k nezaplacení s tím s vámi souhlasím.

Pokud jsem se vás dotkl, tak se samozřejmě omlouvám. Já jsem auto kupoval bez maxiDotu a nechal jsem si ho dodělat u Váši a to jen proto, že jsem zjistil jak je to levné (levnější než u výrobce 5000kč příplatek, použitý panel). To se zřejmě stát u dodělání stahování oken nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Prohodil jsem budiky za maxidot na O2FL 2009

jak to je s tim prohozenim zobrazeni auta ze sedana na combi v maxidotu O2 facelift, resenym na 1. strane tohodle tematu? Jde to nejak nebo je to ,,tajny" a jenom za poplatek?

Jeste Vas prosim o odpoved na druhou otazku: je nejaka moznost aktivovat slozku komfort na maxiku? Tuhle slozku a taky info z radia se mi nezobrazuje

Editováno: , autor: sideA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...