Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

morava

samovolné zhasnutí motoru za jízdy 1.9 TDI

Doporučené příspěvky

Tak netusim. Uprimne me vyměnili tandem. Cerpadlo, cerpadlo v nadrzi, olej a vsechny filtry a furt to delalo, pak ve skodovce vymenili ty dve relatka a jsem ok. Akorat ze me to po chcipnuti neslo natocit vubec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Teď se mi to stalo taky. Rozjel jsem se a při zařazení na dvojku auto chcíplo a už nestartuje. Půl nádrže nafty, teď jsem 3x za sebou tankoval plnou verva diesel a tohle... Octavia 2 1.9 tdi 77kw..jsem zvědav kolik mě to bude stát 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj te mám stejný problém octávie 2005, 1.9tdi, 77kw,dsg auto za jízdy chcípne a asi po třech delších startech naskočí,ale někdy po pár kilometrech zase zdechne a někdy jezdím i celý měsíc a nic.Vyměnil jsem motor,protože mi odešel dal jsem i nové čerpadlo do nádrže a měnilo se mi nějaké relé pod volantem a dělá to pořád.Jelikož je jiný motor a dělá to pořád,takže tam by se problém neměl hledat.V nádrží taky né jelikož je čerpadlo nové,palivový filtr taky nový u výměny motoru,takže nevím. Rady které tady čtu už jsem myslím udělal a problém se stupnuje mi příjde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se