Přejít na obsah

SWING - montaz


Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

protoze originalni Columbus mi vydrzel v aute presne mesic, hned po navratu ze servisu jsem noveho brachu vyndal a dal do supliku :-) Jako nahradu jsem vybral nejvic nepodobne radio, kterem jsem na bazarech nasel - Swing. Ted ho mam na stole a ani netusim, jak sundat predni plasty, abych se dostal k douram na zasroubovani :-)

Otazka tedy je - pokud ty plasty (ktere?) nejak sundam a radio nainstaluju, bude mi po tom Columbovi vubec nejak fungovat (nerkuli maxidot, senzory, klima)? Neni kolem Prahy nekdo, kdo by prip. pomohl?

Jo a nebyl k tomu PIN - pan to privezl ze servisu, ze pry "se to koduje pres RJ" :-)

Diky za jakekoli info,

Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak instalace je jednoduchá pokud zbyl originální konektory. Jinak musíš vyndat ten černý lesklý plast. Vyndává se tak, že vezmeš dva tenké Lkové inbusy aby prošli štěrbinou a tu krátkou část zastrčíš za plast u štěrbiny(do boku). Vypadá to asi tak: jeden vpravo a jeden vlevo a ty kratší strany lka jsou tam za tím lesklým černým plastem a tahem k sobě ho vytáhneš. Doporučuji to za tím ohybem ma imbusu omotat izolačkou, abys nepoškrábal plast ve štěrbině pro CDčka. No a z toho rámečku jen přecvakneš kontrolku airbagu a dáš do rádia.

http://www.levne-rucninaradi.cz/bmz_cache/2/268463e73256f4be24a184a48c59a8b5.image.550x550.jpg

Viděl bych to na 3 nebo 4 nejtenčí.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip - radio je uvnitr! Ale je skutecne problem s tim PINem - dle slov Skodovaka jsou auta kodovana kazde se svym radiem a pry to nejde obejit jinak, nez navstevou servisu (ani bezni garazaci s neorigo diagnostikou to pry neumeji) - tak kde je pravda, musim do Skodovky? Udelaji mi to vubec? :-)

Dalsi opatreni, ktere je zlodejum uplne u zadku (viz Aukro a 10 Columbu kazdy tyden) a normalniho cloveka to jen prudi (byvaly majitel Swingu se dusoval, ze to vyndal ze sveho auta, proto pin nema :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však jo...oni budou zjišťovat PIN hodinu. Asi běžná praxe. Jen ať zákazník solí, když má na Superba. Jinak je to celá akce na 10 minut, když je rádio už namontované v autě(5 minut beru cestu z parkoviště do dílny a zpět + 5 minut na zjištění PINu). Hmm PIN má chránit proti zlodějně a co metody servisů?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak novy vyvoj - radio mi online aktivovali, ale bylo mi receno, ze s moji "sound system" vybavou (nejake repraky navic) Swing vubec nefunguje! Takze jsem zase podekoval a s tichym vozem odjel :-)

Otazka - nejde to nejak obejit? Nemuzu tam misto toho dat Bolero, protoze to vypada stejne jak Columbus -> zas mi to nekdo corne a znici pri tom pulku auta :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

inu nastal cas oprasit stare tema ;)

zajel jsem do servisu, ale pri pokusu o nastaveni 02-00-01 se radio vzeprelo, ze tuto volbu nepodporuje (v tom softu servisaka bylo i napsano, ze ten byte je pro sound system, takze beztak diky za tip)

takze zpet k me puvodni otazce - myslite, ze je mozne, ze existuje vice "generaci" swingu?

diky za cokoli,

marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 roky později...
On 10/29/2013 at 12:00 AM, supsak said:

Ahojte, ako ste to poriesili, nakodovanie toho Swinga.Mam ten isty problem, nedari sa, kodovanie odmietnute.

Stale pise error 31.

Povodne kodovanie bez soundysystemu je 050004000004 a

nove na soundsystem skusam podla kalkulacky 050204000004 a nic.

 

Jaro

 

Mám stejný problém a né a né vyřešit :( Moc by mi pomohla rada od vás. Předem děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...