Přejít na obsah

Vymena pedalu plynu


paldous

Doporučené příspěvky

nevím jak u kokty, u supa je tam šroub, ke kterému se dostaneš, když páku dáš na stranu...plast jsem neshazoval, jen ho odehnul a dostal se tam.

 

 

mě ten návod u nášlapu pomohl....na plynovej pedál se teprve chystám  :kol-47:

Editováno: , autor: dell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totalne debilny video navod :kol-44:

1, pedal pri vyberani treba vycvaknut na dvoch miestach, ako je uvedene vyssie na fotke...inak ho von nevyberies. On tam len akoze pichol srobovak a vybral ho von...hlupost, mal to predpripravene!

2, nechapem ako mohol odsrobovat srob pod pakou na otvaranie kapoty, ked sa tam clovek nijak srobovakom nedostane (aspon na OII urcite nie). Tu packu treba najprv zvesit dolu, az potom odsrobovat srob a zhodit plast.

A to ako daval dolu ten plast cez osadenu paku, radsej pomlcim :kol-28: ...takymto postupom na OII clovek nic nespravi.

 

 

1. nemusel to mít připravené, udělal jsem to uplně stejně - došlo jen k prasknutí dvou paciček na starém pedalu - nepotřebuji - nereším...

 

2. psal jsem v příspěvku výše.....

 

osobně mi ten návod pomohl hlavně co se týka konektoru - kde nebyl žádný problém ani žádné zlomení zobáčku....

 

Celkově práce na cca 20min - všechny pedaly plus došlap. Výsledek stojí za to..

Editováno: , autor: dell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...