Přejít na obsah

deaktivace ESP


Azurit

Doporučené příspěvky

Dotaz všem už-yetistům - ESP systém u nových modelů VW group nejde deaktivovat zmáčknutím tlačítka z místa řidiče... nicméně všechno jde nějak deaktivovat :) stačí najít tu správnou pojistku.... je něco takového i u Yetiho? Co všechno to vyřadí? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...asi tak... u BMW nebo třeba Alf se dá vypnout zvlášť protiprokluz (což u Yetiho jde taky...) a dloooouhým podržením téhož tlačítka se vypne i ESP, když si chce člověk někdě na volné ploše zablbnout a nechce, aby mu do toho elektronika pořád sahala... U mojí starší Alfy jsem ale musel najít pojistku v motorovém prostoru, po jejímž vytažení se vypnulo i ABS, EBD a bůhví co všechno tam ještě bylo... (palubka se pak rozzářřila všemi barvami a snažila se mě od jízdy odradit hláškami "do not proceed, go to dealer, switch of engine" :)

Tak jsem chtěl jen zjistit, čím půjde u Yetiho vyřadit tahle v 99 % případů skvělá a užitečná elektronika, ale pro to 1 % zábavy nadbytečná...

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvoli 1% percentu zabavy nema zmysel vyrazne znizovat aktivnu bezpecnost auta.

Poznam tie keci, ze ja jazdnim bezpecne, mne sa nemoze nic stat - su to fakt len keci :palec2:

Rozumím tomu názoru. Nicméně pokud víš, co děláš, tak to 1 % je právě ta radost na světě, která člověku stojí za to. Mluvím navíc buďto o uzavřené trati, volné ploše a podobně (to je jeden z důvodů, proč si člověk kupuje 4 kolku nebo zadokolku, ne?) :-)

Elektronika v současných autech je samozřejmě na špičkové úrovni a aktivně pomáhá při nebezpečných situacích v běžném provozu, to úplně uznávám... ale chci mít možnost ovlivnit svoje auto, když neohrožuju ostatní, a nenechat žádný koncern mi diktovat, co můžu a nemůžu... Budoucnost nicméně bude kvůli bezpečnosti asi ještě smutnější a smutnější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...rád bych tuhle debatu opravdu vrátil k tomu, jestli a jak se dá deaktivovat stabillizace podvozku a co všechno to v tu chvíli ještě ovlivní...a nebavil bych se o tom, kdo jak umí jezdit svým autem a co s ním dělá...

Takže na straně 225 manuálu k yetimu (sekce pojistky) vidím "pojistky v motorovém prostoru" a pojistku F4 - řídící jednotka ABS... stejně tak F25 je řídící jednotka ABS. Pak taky v pojistkách v přístrojové desce je pojistka č. 19 - řídící jednotka ABS, ESP atd. atd... Tak jenom jestli má někdo zkušenost s tím, která pojistka je "ta pravá", případně která jak funguje... Díky! Za přibližně 3 měsíce (až jety dorazí) si to budu moct vyzkoušet sám, jenže to už nebude sníh... a na štěrkoparkovišti by si člověk akorát oflákal lak auta...

Editováno: , autor: Azurit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

tak rád bych navázal na toto téma po 9 měsících ;) v mezičase určitě přibylo spousta yetistů, venku začalo přituhovat - takže jak - už někdo víme, která pojistka to je? :) ...nebo to nejpozději o prvním opravdovém sněhu vyzkouším sám a podělím se - třeba to někoho zajímat bude...

PS - téměř kdykoliv potřebuji 4x4, aby se auto odněkud vyhrabalo, tak smrdí spojka jako blázen - taky to tak máte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem kdysi kvůli testu ABS (doporučeno servisem) vyndával některou z pojistek v motorovém prostoru. Auto mi nahlasilo chybu ABS, jelo v pohodě zase dál, ale bez ABS a ESP. Pak jsem pojistku dal zpátky a zase bylo vše jako dřív. Nebál bych se toho. Byla to taková ta velká pojistka, akorát si už nepamatuji která. Vyzkoušíme ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no, už aby byl sníh... aby se to dalo vyzkoušet ;) na suchu to moc nejde (i když zas na těch letních kolech, co tam ještě mám, by to po ránu jít mohlo). Takhle jsem to řešil i u předchozího auta - 30 ampérová pojistka v motorovém prostoru (akorát nebyla "vyndavací-zas-tam-dací", ale musely se povolit dvě matičky). Dobrá info je, že i u Yetiho to prostě asi jen zahlásí chybu, ale po uvedení do původního stavu je vše v pořádku... Tak snad už třeba příští víkend by to mohlo vyjít ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám Scouta model. rok 2012 s DSG, a mám s ESP stejný problém. Pokud vytáhnu pojistku, auto nejde ani nastartovat. Pokud ji vytáhnu po nastartování, motor zhasne... Jsem z toho zoufalý a nevím co s tím. Kdyby měl někdo nějaký recept, budu velmi vděčný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

..tak jsem se právě k té zkoušce dostal.... je to pojistka č. 15 (5 ampér) v té skříni, co je vlevo od volantu.... a ONO TO FAKT FUNGUJE!!! Vypne to ESP i ABS a haldex se pak musí trochu snažit, ale dá se s tím docela zábavně klouzat ;) není to sice úplně ono, protože dozadu to posílá jen tak, jak se tomu chce, ale aspoň něco!!!!!!!!!! to musíte vyzkoušet ;))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahlasilo chybu brzd a že mám jet do servisu... rozstivitla se kontrolka destiček, ABS, ESP nebo co (nemám u sebe auto, půjčil jsem ho kolegovi a mám jeho megana kvůli kufru a převozu psů.... :-)

...po navrácení pojistky zpátky vše v pořádku - nesvítí žádná chyba a auto funguje tak, jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...