Přejít na obsah

predná náprava


milan.34

Doporučené příspěvky

Zdravím.Mám problém s práskaním v prednej náprave.Praská to už pri malých nerovnostiach,ako keby praskali nejaké plechy vpredu.Začalo to, keď so išiel po veľmi rozbitej asfaltke.Pozeral som všetko možné,no nič som nenašiel.Nemá niekto podobný problém,aby mi poradil.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobný prípad dlho som načuval pozrel puzdra čapy poloosi ale nič z toho mi nepasovalo až som nakoniec zistil že to praskaju predne lave dvere.Tak som ich rozobral a zistil že pri obmedzovači otvarania dverí je naprieč prasknutý plech ktorý pri pohybe auta hrozne vrzgal,fakt stačila rychlosť 5 km.Po zavarení tento zvuk prestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

caute chcel som sa spitat mam facko a dal som nanho zimne pneu ale 14ky a zacolo mi tam cosi buchat ked idem okolo 40km/h tak zacne hadzat aj volant ale kola su vyvazene a za jazdy mi tam stale nieco ako keby drhne buchoce a neviem este ake zvuky vydava uz som s tym bol aj na stk u kamosa a nic nezistil len akesi praskanie v pravom naboji ze vraj bol by som rad za radu ci sa niekomu nieco take nestalo a este som sa chcel spitat nevedel som najst taku temu tak sa chcem este opitat ze ked vytahnem sviecku tak je cela cerna ako keby dobre nespalovala tak som vymenil za druhe brisk a stale ked som po par km ju vymontoval bola zase cierna a mam spotrebu tak 14L na 100km velmy dakujem za rady a odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...