Přejít na obsah

LED zadní světla OII Combi


Radek Holub

Doporučené příspěvky

Jo mají, ve spodní části světlometu, jestli se ti můžu zeptat jakej typ by si si vybral ty a jakej by si poradil mě? Probíráme to v horní části stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty nejsvětlejší a pro mě teď už nejhezčí, tady na tý fotce je výborně vidět jak to vypadá v reálu na autě a to jsem potřeboval. Fakt super fotka. Jak už jsem psal zhruba 16.5. - 17.5. jdu do nich, už se nemůžu dočkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aby jste se nehadali kluciii vydoloval jsem jeste jednu fotku z mobilu :p

Ještě bych měl takovej dotaz, tady na tý fotce ty dva červený proužky ve spodní části nárazníku, to jsou jako odrazky? Nevypadá to zle, kde se dá něco takovýho sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Myslím, že se můžu s klidným svědomím zapojit do diskuze o těchto světlech.

Mám je na černým scoutu už od února a pořád jsem středem pozornosti, když někam přijedu.

Na vlastní oči jsem viděl všechny provedení a ty dvě tmavé dokonce měl na autě.

Objednával jsem totiž red/smoke a přišly mi black/smoke. Přišel jsem na to, až když jsem měl jedno světlo namontované. Vyměnil jsem je pak za správnou verzi, takže teď mám red/smoke.

Vysvětlím rozdíly. Obě tmavé varianty jsou z vnějšku tmavý, až černý. Rozdíl je v plastu, kde jsou ledky usazeny. U verze black je to v černém plastu, takže jakoby svítí jen ledky, protože od té černé se nic neodráží. U verze red je podklad pod ledkami červený a trochu i odráží světlo. Nehledě na to, že ta červená pod kouřovým sklem trochu prosvítá a podle mě to vypadá líp než ta černá.

Ty s čirým sklem (red/clear) mají vnitřek stejný, jako varianta red/smoke.

Máte pravdu s tím, že na netu ty fotky klamou. Já jsem taky nejdřív myslel, že kouřový sklo bude víc kouřový a ono je přitom hodně do černa.

Nechci dělat reklamu, ale ty popisované ceny tady jsou o dost vyšší než co jsem platil já. (4590,- Kč)

post-44438-0-85744200-1304851658_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Myslím, že se můžu s klidným svědomím zapojit do diskuze o těchto světlech.

Mám je na černým scoutu už od února a pořád jsem středem pozornosti, když někam přijedu.

Na vlastní oči jsem viděl všechny provedení a ty dvě tmavé dokonce měl na autě.

Objednával jsem totiž red/smoke a přišly mi black/smoke. Přišel jsem na to, až když jsem měl jedno světlo namontované. Vyměnil jsem je pak za správnou verzi, takže teď mám red/smoke.

Vysvětlím rozdíly. Obě tmavé varianty jsou z vnějšku tmavý, až černý. Rozdíl je v plastu, kde jsou ledky usazeny. U verze black je to v černém plastu, takže jakoby svítí jen ledky, protože od té černé se nic neodráží. U verze red je podklad pod ledkami červený a trochu i odráží světlo. Nehledě na to, že ta červená pod kouřovým sklem trochu prosvítá a podle mě to vypadá líp než ta černá.

Ty s čirým sklem (red/clear) mají vnitřek stejný, jako varianta red/smoke.

Máte pravdu s tím, že na netu ty fotky klamou. Já jsem taky nejdřív myslel, že kouřový sklo bude víc kouřový a ono je přitom hodně do černa.

Nechci dělat reklamu, ale ty popisované ceny tady jsou o dost vyšší než co jsem platil já. (4590,- Kč)

To jsem potřeboval slyšet :palec2: Takže já mám vybráno půjdu do těch co máš ty. Mám černé Ereso a tam mi sednou :-D mudu mít černého bastarda , Poněvadž uvažuju i o předních černých. Mohu se zeptat kde jsi je za ty peníze koupil jestli to není tajné ??? Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to koss4ever:

Tajný to není, jen doufám, že tím neporuším nějaká pravidla fóra.

Bylo to v F2 tuning (sídlo mají ve Františkových Lázních) , tenkrát je měli skladem, teď jsem koukal dodací lhůta 3-10 dní.

Co se týče předních světel, do těch bych šel taky, ale ještě čekám. Pán v této provozovně tvrdil, že má informace, že by se údajně měly připravovat nový světla pro Octavii II (světlý i černý), s diodami, který budou mít homologaci pro denní svícení, tedy jiná verze, než co se dá teď koupit. Ale možná chtě být jen zajímavý, to fakt nevím. Pokud se jich ale nebudu moct dočkat, možná pořídím normální černý taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám, pravda trochu dříve než jsem počítal, ale tím líp. Mám ty nejsvětlejší a jsem za to rád. Ty obrázky na internetu pěkně klamou jak to tu už někdo psal. Na internetu ty moje nejsvětlejší vypadaj úplně světle červený, ale ve skutečnosti ten červenej plast je takovej trochu tmavě červenej a to se mi moc líbí, je to tak akorát. Takže si myslím, že ty tmavší (teď nemyslim ty úplně černý) musí bejt na můj vkus až moc zatmavený a musí se hodně podobat těm černým. Svítí moc pěkně a vypadá to hodně luxusně. Jinak ohledně instalace, moc jednoduchý mi to teda nepřijde. Samotná instalace je velice snadná, ale než se vůbec připraví, abych se mohl vůbec dostat k těm matkám co drží světlo a vyšroubovat je a potom znova našroubovat, tak to mě docela dost dostalo. Pouze k jedinej matce je perfektní přístup, jinak k těm ostatním třem je přístup úplně na.... Takž jsem musel vlést za tapec a za plasty, no byla to fuška, ale už je to za mnou, ale výsledek stojí za to. Zítra přidám foto nebo třeba i video, dneska už nebudu mít čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže si myslím, že ty tmavší (teď nemyslim ty úplně černý) musí bejt na můj vkus až moc zatmavený a musí se hodně podobat těm černým.

Oni se jim nepodobají, oni jsou zvenku stejný. ;)

Jediný rozdíl je, jak už jsem psal výše, vnitřní černý nebo červený plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...