Přejít na obsah

LED zadní světla OII Combi


Radek Holub

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím, mám tyto světla http://www.autodoplnky.cz/dectane/litec-led-zadni-svetla/litec-led-zadni-svetla-skoda-octavia-1z-combi-04-0-s410628055/?h=1&gclid=CIOJu7K_tskCFWLlwgodHGIIKg

 

Přestaly mi svítit 3 diody, ale nejsem schopen se do těch světel dostat. Odšrouboval jsem snad všechny šroubky, který tam jsou vidět a nejsem schopen to rozdělat. Máte s tím prosim vás už někdo zkušenosti? Popřípadě by mi i pomohlo, jaké diody tam patří, at je mohu rovnou vymenit a ne běžet do obchodu s těmi, které odtud snad dostanu ven. Dík za odpoved

 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zdravím,

nemůžu najít vhodnější téma...

 

Potřebuji radu jak vypnout hlídání žárovek ve zpátečce, nainstaloval jsem LEDky a hází chybu samozřejmě. Určitě už to někdo někde řešil...

 

Každopádně pokud hledáte LEDky do zpáteček, tak tyto LEDky jsou skvělé. Svítí skutečně mohutně a ve všech úhlech. Mají diody směřované jak přímo tak i 2 patra pro zpětný a boční odraz což umožňuje zrcadlům ve světlometu vhodně odrážet světlo do všech stran. To je tip


Foto a video levá LEDka, pravá normální

Co potřebuji a jistě se to zde někde řešilo jaký způsobem lze vypnout kontrolu žárovek před nastartováním protože i tyto LEDky hází chybu prasklé žárovky.  dík za případnou radu

 

 

IMG_3981.JPG

HTB1DeSOKpXXXXakXXXXq6xXFXXXC.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, tak budu formulovat otázku jinak. Zvládne to také autorizovaný servis? Nebo to je jen doména VAG geeků? A ano přes území Islámského Státu které mám po cestě to Strakonic se mi skutečně nechce kvůli žárovkám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...