Přejít na obsah

LED zadní světla OII Combi


Radek Holub

Doporučené příspěvky

Tak přihazuju slíbené fotky, není na nich moc vidět, ale ve skutečnosti to svítí nádherně a hodně silně. Kdyžtak to zkusim ještě vyfotit, až se bude stmívat. Tak prozatím vám tohle musí stačit.

post-16096-0-49913900-1305192969_thumb.j

post-16096-0-72463600-1305192976_thumb.j

post-16096-0-62491300-1305192986_thumb.j

post-16096-0-10389800-1305192994_thumb.j

post-16096-0-22494400-1305193002_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera jsem videl tahle svetla v realu na silnici, jel jsem za OII combi asi 5 km.

Musim rict, zklamani. Z dalky ok, uz na pul kilometru jsem vedel, ze na tech svetlech je neco jinak. Jak jsem se blizil, bylo to cim dal tim lepsi, krasna jasna cervena barva, homogenni rozlozeni, vyrazne brzdy. Pak jsem se ale dostal na 20-30 metru, a nadseni me opustilo. Homogenni svetlo se rozhodilo na hromadu malych svetelnych zdroju, dneska se to uz moc nenosi. Diody uz maji v OEM svetlech vlastni optiku, zdroje jako takove uz nebyvaji videt...

Videl jsem nazivo LED svetla z cinske OII limo (taky zadna ultramoderni parada) a ta mi prisla zpracovanim a designem o dost hodnotnejsi.

Toliko muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Přesně jak píše Cjoctavian - chtělo by to něco nového, náké krásné LCI světla. Ty se líbí fakt moc. Ty světla kde jsou vidět jednotlivý LED mi nepřijdou nic moc...možná lepší, než klasika, ale nic extra. Nevíte někdo něco o těch LCI na O2? Světla teda podobný jako má nová Octavia (jsou tušim taky LCI) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Přesně jak píše Cjoctavian - chtělo by to něco nového, náké krásné LCI světla. Ty se líbí fakt moc. Ty světla kde jsou vidět jednotlivý LED mi nepřijdou nic moc...možná lepší, než klasika, ale nic extra. Nevíte někdo něco o těch LCI na O2? Světla teda podobný jako má nová Octavia (jsou tušim taky LCI) :-)

 

Je to pravda i původní LED světla na Sub II (před faceliftem) měli vyditelné body... jako by chtěli říct - my jsem z LED ne z obyč. žárovek..... to už se dneska ale nenosí... mnohem hezčí je rovnoměrná linka, jako má např. O III... ale je to otázka trendů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

No, mezitim jsem ty svetla poridil. Ano, jsou u nich pribaleny tyhle odpory, ale paradoxne jsem je u sebe nepouzil a zarovky mi to nehlasi (kontrola zarovek je zapnuta). Mam je tam tyden a zadna chyba se nezobrazila, tj. v mem pripade jsem kupoval o 4kila drazsi svetla uplne zbytecne, stacilo koupit "normalni"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...