Přejít na obsah

Líbí se Vám nové logo Škodovky?


PTiCA

  

232 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Závody Škoda osazeny novým logem

Během jednoho dne včera Škoda v celém svém mateřském závodě v Mladé Boleslavi vyměnila staré logo značky za nové. Výměna log v závodech Vrchlabí a Kvasiny proběhne dnes.

Ve smyslu „evoluce“ osvědčených prvků se Škoda podrobila optické „omlazovací kúře“ a její vystupování naven je teď ještě jasnější a hodnotnější – v souladu s novým sebevědomím značky a s jejími náročnými růstovými cíli. Nejdůležitější změna, ještě více než dosud je ústředním motivem loga okřídlený šíp, je podstatně větší a tím i lépe viditelný. Zelený odstín šípu se z dosavadní „přírodní zelené“ mění na světlejší odstín „Škoda-Green“. Vnější části křídla zdobí barva chromu.

celý článek včetně fotogalerie ZDE

post-5-0-56330600-1299050655_thumb.jpg

post-5-0-66110800-1299050671_thumb.jpg

post-5-0-21018700-1299050698_thumb.jpg

post-5-0-59226600-1299050719_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo samotné je vzhledem ke své jednoduchosti čitelnější. Ovšem v případě písma se corporate identity nepovedlo. V názvech modelů (Fabia, Octavia atd) byl přechod od velkých písmen k malým pozitivním posunem, malá písmena jsou hezčí, podobně jako tomu bylo v názvu ŠkodaAuto. Nově už pouze velká písmena - ŠKODA - ta kombinace malých a velkých písmen je zmatečná a nehezká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Až budou taky je asi přehodím.Nejdřív se mi to nelíbilo ale už tomu přicházím na chuť pokud bude takový jako tady na fotkách chromovej kroužek a zelený okřídlený a po obvodu ochromovaný šíp tak do to půjdu.Už jsem dostal nápad nechat si vyrobit 3D logo na středové pokličky na míru a napsal jsem do jedný firmy co to dělá.Tak jsem zvědavej jak se vyjádří a zda to dokážou zrealizovat.Pokud ano dalo by se nechat udělat i větší loga na kapoty.Píšou že nejmenší rozměr je 4cm. Jinak tady je odkaz pokud by měl někdo zájem prohlédnout sortiment firmy co se tím zabývá.

http://www.autolepky.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemám šajn kdy to bude a za jak dlouho budou nové znaky na prodej jako díl.Ale už se minimálně musí vyrábět do zásoby než začne montáž na auta.Chtělo by to nějakej zdroj od výrobce znaků.Ale ono to tu propukne nabídky se začnou množit až se k tomu dostanou určitý osoby. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...