Přejít na obsah

Tak už mi také ukradli Columbus :-(


hudra

Doporučené příspěvky

Dnes odpoledne jdu z jednání na Praze 2 a bohužel jsem se také jako již plno lidí stal terčem zlodějů, kterým se zalíbil můj Columbus. Bylo to vyndané dost profesionálně, kolem navigace je jen minimální poškození. Od střepů jsou ale poškozeny kožené sedačky a lakování dveří spolujezdce. Škoda odhadem tak za 100tis. Zloději sebou museli opravdu hodit, protože jsem stál přímo před vchodem do administrativní budovy, kde každou chvíli někdo vchází a vychází. Docela reálně uvažuji, že až někdy budu kupovat další auto, už to určitě nebude z koncernu VW

:-(

BTW: netušíte někdo jestli toto jde namontovat do Supa?

http://auto.sme.sk/c...d-kradezou.html

tohle to je asi úplně nanic (je to pouze zakrytí vizuální, ne mechanické):

http://www.krytnavigace.cz/

a s tímto bych to také nevyhrál (to by mi zloděj způsobil ještě větší škodu):

http://www.i-bazar.cz/1559870-zabezpeceni-navigace-columbus/

post-42119-0-11406600-1299003643_thumb.j

post-42119-0-54706400-1299003656_thumb.j

post-42119-0-19850000-1299003661_thumb.j

Editováno: , autor: hudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to ti nezávidím.

Chcelo by to povoliť v zákone fólie dopredu z bezpečnostných dôvodov.

Alebo nalepiť na Columbusa obrázok Swinga :D

Ako krátkodobé riešenie môžeš využiť "Ty blbe, co jsi mi ukradl navigaci, díky tobě už žádnou nemám a taky že si ji nekoupím. Tím ti nezdvihnu dopyt po navigacích a nezvýší se ti cena. Pro příště by ses mohl snažit alespoň méně zasrat a doničit interiér. Moc ti dekuji, tvůj sponzor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych nechtel vestavenou navigaci ani zadarmo. Jednak proto, ze se krade a za druhe proto, ze aktualizace od automobilky budou vzdycky mit velke spozdeni pokud vubec budou v porovnani s navigaci na smartfonu. Naviguju pres iphone a jsem maximalne spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil jsi dnes ráno tu krádež na MOP Nové Město? Tak kolem devátý? Pamatuju si Superba Combi... a je to Praha 2.

Jinak k fóliím - každý si může dát na přední skla čirou bezpečnostní fólii, tomu nic nebrání. Jen už jsem viděl několik aut, která měla sklo rozbité, ale nalepené na fólii, tedy se pašík ani nemohl pořezat, sklo vytlačil dovnitř auta, tam prořízlo koženou sedačku a dveře, navigace taky fuč a auto plné mikro střípků, které už asi nikdo nikdy neodstraní... Možná to tvalo trochu déle, než v tomto případě a možná by to někoho, kdo na to má jen 30 sekund a ne minutu odradilo, zbytek ale ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne byl na na PČR Prahy 2 hned včera, chtěli po mě výrobní číslo navigace, doma jsem ho nemohl najít, tak jsem se obrátil na prodejce, ten mi řekl, že to číslo je pouze na navigaci a pak v Škoda Auto, která to sdělí pouze policii ČR

asi nejjednodušší řešení bude zakrývat navigaci nějakým hadrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teď spíš uvažuju jaká frekvence krádeží mě přinutí změnit auto nebo si tam dát Swing rádio, zatím jsem na frekvenci 1x za 15 měsíců :-(

v přihrádce pod navigací jsem měl asi 1000Kč v mincích, těch se ani nedotkli

Editováno: , autor: hudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se , že žádná bezpečnostní folie feťáka nezastaví, zažil jsem pár případů krádeže RNS510, v několika případech to byl SII a Octavia LK s orig Škoda lepenýma bočníma sklama nejdřív to auto přijelo na výměnu poškozeného bočního skla,byla v něm většinou jen ťupka, jak na čelním skle od kamínku a do měsíce to auto bylo zpátky , panceřové sklo vyvalené dovnitř v autě cihla nebo velký kámen .... poškozený lak na dveřích, vedení skla, tapecírunk dveří, potah sedáku a v několika případech i stropnice, protože to sklo se opravdu snažilo všemožně feťáka zastavit a RNS fuč .....

Podobně to vypadalo u Multivana nebo CC kde byly folie dodatečně nalepeny.....

Sečteno podtrženo, víc škody než užitku, ale ty folie za to nemůžou :aggressive:

Jednoduché řešení je rozházet rádio po celém autě viz Audi MMI, nezažil jsem jediný případ pokusu o krádež MMI.... když tak celé auto :kuk:

Už to dělá spousta automobilek tak uvidíme kdy to dojde do Wolfsburku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej mám záměr :-)

ale vzhledem k tomu, že Swing je trochu odlišný, zkusím to i s Bolerem, tedy pokud seženu fotky....

ve čtvrtek to budu mít opravené, už se nemůžu dočkat, náhradní A3 není Sup :-)

Editováno: , autor: hudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...