Přejít na obsah

Tak už mi také ukradli Columbus :-(


hudra

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

zrovna můj případ..nemám jinou možnost než parkovat venku..sice mám havarijko, ale i tak - pohled na takovou spoušt ..auto mám týden..tak uvidíme jak dlouho budu před něčím podobným ušetřen.. každopádně pokud tohle někdo udělá skrz columbuse ..udělám pojistnou událost zápočtem a dám tam obyčejný rádio..navigačku dnes člověk pořídí za pár korun..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Mám to taky za sebou... :-( A k tomu mi odešel tempomat a začala blbnout elektrika. 

Ukradená navigace Columbus

Když jsem zjišťoval ceny, tak jsem se vyděsil. Columbus za 60.000,- Kč a nic to neumí. Dnes ty rádia už umí komunikovat s internetem, mají v sobě android a vše co mají telefony, takže jde vyhledat po krádeži, stačí ho jen zaregistrovat na netu a pak ta aplikace pozná jeho polohu. Dal jsem do auta SWING, tak jsem zvědavý. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak se přidávám a sdílím zkušenosti, přestěhoval jsem se na Kladno - Oáza. Za 5 měsíců co jsem jezdil Audi A6 si jí nikdo ani nevšiml, jen co jsem si udělal radost pořídil Superba tak za poslední 2 měsíce už jsem byl okraden celkově 9x před 2 dny naposledy. Vždy za dne a parkuji jedině pod okny domů aby na něho bylo vidět. Nikdo nic neviděl... Takže už nehodlám sponzorovat zloděje vzhledem k 10% spoluúčasti a nechal jsem tam dát SWING sice hrozně vypadá v tom autě ale když VW neumí zabezpečít navigace aby to prostě nešlo v jiným autě tak si nezaslouží moje peníze. Zlaté MMI od Audi ... 

 

Jinak nevíte někdo o někom kdo by dokázal do Columbuse někam vrazit GPS locator? Nebo nějaký jiný způsob jak by se to dalo zpětně dohledat? Protože bez toho už to nemá smysl do auta dávat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

tak zase krádež, je to samé jak přes kopírák viz můj první příspěvek, ale tentokrát tam šli od řidiče a byli to větší amatéři - navigaci nevyšroubovali, ale vytrhli, takže došlo k velkému poškození palubní desky, která se prý musí vyměnit úplně celá....

 

už si tam Columbus dávat nebudu, nechám si tam dát Kenwooda s odnímatelným panelem - máte někdo zkušenost jak je to s bezpečností s tímto typem (odnímatelný čelní panel). Myslím, že když bude v autě navigace bez čelního panelu, nemělo by to zloděje lákat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase krádež, je to samé jak přes kopírák viz můj první příspěvek, ale tentokrát tam šli od řidiče a byli to větší amatéři - navigaci nevyšroubovali, ale vytrhli, takže došlo k velkému poškození palubní desky, která se prý musí vyměnit úplně celá....

 

už si tam Columbus dávat nebudu, nechám si tam dát Kenwooda s odnímatelným panelem - máte někdo zkušenost jak je to s bezpečností s tímto typem (odnímatelný čelní panel). Myslím, že když bude v autě navigace bez čelního panelu, nemělo by to zloděje lákat???

Au au, chudák autíčko a ty starosti :kol-26: , já jsem se taky rozhodoval a nakonec mám bolero pro SII, je jinak tvarované a nikam jinam se nehodí. Nebo bych volil swing pro SII a máš klid. Prostě se orig. rádio se tam hodí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

to kokta7: panel si beru vždy sebou, pro jistotu ho ani nenechávám v autě

 

to Kyselinka: já jsem ještě uvažoval nad DNX521DAB - toto je přímo určeno pro VW auta (vše je funkční), ale je tam odnímatelná jen vrchní část panelu, na té tvé DNX5210BT jsou odnímatelná pouze tlačítka vlevo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Kyselinka: já jsem ještě uvažoval nad DNX521DAB - toto je přímo určeno pro VW auta (vše je funkční), ale je tam odnímatelná jen vrchní část panelu, na té tvé DNX5210BT jsou odnímatelná pouze tlačítka vlevo?

Ked som ja kupoval, tak este 521DAB a ani 521VBT este neboli vonku. Na mojej sa odnima cely panel, tak ako na tvojej a to som len rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jen přidám, že originál navigace je vždy sebevražda, je jen otázkou času, kdy zaparkuješ na vhodném místě pro zloděje. Osobně mám také 2DIN neorigo, s odnímatelným panelem. Co se týče folie na oknech, zloději ti zkušení tvrdí, že je to pro ně spíš výhoda, u rozbití to nedělá pak tolik kraválu, jako když bez folie padají na zem kousky sklíček. U folie na zem padá minimum a kudlou pak obřízne okno i se sklem na folii, ta se pak sesune, jak plachta ze stanu... :D:kol-25:

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tónovací se lepí přece z vnitřku... Je to jednoduchý jebneš do toho kamenem, nebo kladívkem na rozbíjení oken, okno se samozřejmě nevysype, ale celý popraská a drží na fólii. Jenže potom vezmeš kudlu a normálně to prořízneš durch i se střípkama... Prostě vyřízneš si okýnko, jaký potřebuješ velikosti a jdeš "nakupovat" . Mě to tak udělali na Passatu, byl jsem nasranej, že jsem ji tam měl. Protože jak to sklo na té folii vyselo přes rám okna dolu a zloděj byl půlkou těla dovnitř, komplet mě doškrabal lak dveří, tou "záclonou" ze střípků... Kdybych tu folii tam neměl sklo je sice všude, ale neměl bych lak v hajzlu...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý večer

 

Stalo se mi to taky, tak jsem je požádal v servisu při opravě, aby hlavičky šroubů odvrtali a celé je ještě přelepili sekundovým lepidlem.

Po půl roce, když se mi opět pokoušeli ukrást Columbus, tak jim to nešlo tak zdrhli. Zůstalo jen rozbité okno a poškrábaný rámeček kolem navigace za 3 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...