Přejít na obsah

Tak už mi také ukradli Columbus :-(


hudra

Doporučené příspěvky

to mě spíš napadlo, co by se stalo, kdybych vyšel ze dveří a zloděj byl v autě, podle nějakého svědka, který to viděl z dálky prý přijelo staré oprýskané auto, vyskákali z něj 3 chlapi a do minuty byli pryč. Asi bych se s nimi z očí do očí potkat nechtěl...

Editováno: , autor: hudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pro všechny zájemce o foto autorádia swing, snad to někomu pomůže při výrobě krytu ;)

http://www.rcom.cz/swing.rar

DĚKUJI ZA FOTKY. ZKUSÍM JAK BUDE ČAS TAKÉ VYTVOŘIT NĚJAKÝ "FALEŠNÝ ČELNÍ PANEL" Z FOTKY :) ALE NEVÍM, NEVÍM...

MÁTE NĚKDO JIŽ TAKOVÝ "KRYT SWING" VYROBEN? POKUD BYSTE MOHLI VYFOTIT A DÁT SEM PRO INSPIRACI, BYL BYCH MOC RÁD. ASI BY TO POMOHLO I VÍCE LIDEM.....

PROTI KU.VAM JEDNYM ZLODĚJSKÝM :aggressive:

KDYBY JIŽ NĚKDO UMĚL NĚJAKÝ DOBRÝ KRYT SWING VYROBIT, NABÍDNĚTE PROSÍM. JISTĚ SE NAJDE SPOUSTU LIDÍ KE KOUPI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to někdo vyrobil, že by se to dobře nasazovalo a bylo to dobrou imitací radia Swing, hned bych to koupil (i za "větší" peníze)

Já jsem zatím experimentoval: vytiskl jsem Swing na barevné tiskárně - podání barev je dost věrné, zkoušel jsem to zalaminovat do matné i lesklé folie, ale není to ono. Navíc u toho Swingu je problém, že má ty ovládací kolečka v jiné poloze než Columbus nebo Bolero, takže když přes to dáš Swing, tak je to nepřirozeně vyduté

Mnohem lépe by šlo imitovat Bolero, to je až na některé detaily identické. Udělal jsem opět tisk na barevce, matná folie, na ovládací tlačítka jsem vystřihnul otvory, ale ještě to musím dotáhnout, nějak na to teď nemám čas, ale výsledek také nebude ideální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Obávám se , že žádná bezpečnostní folie feťáka nezastaví, zažil jsem pár případů krádeže RNS510, v několika případech to byl SII a Octavia LK s orig Škoda lepenýma bočníma sklama nejdřív to auto přijelo na výměnu poškozeného bočního skla,byla v něm většinou jen ťupka, jak na čelním skle od kamínku a do měsíce to auto bylo zpátky , panceřové sklo vyvalené dovnitř v autě cihla nebo velký kámen .... poškozený lak na dveřích, vedení skla, tapecírunk dveří, potah sedáku a v několika případech i stropnice, protože to sklo se opravdu snažilo všemožně feťáka zastavit a RNS fuč .....

Podobně to vypadalo u Multivana nebo CC kde byly folie dodatečně nalepeny.....

Sečteno podtrženo, víc škody než užitku, ale ty folie za to nemůžou :aggressive:

Jednoduché řešení je rozházet rádio po celém autě viz Audi MMI, nezažil jsem jediný případ pokusu o krádež MMI.... když tak celé auto :kuk:

Už to dělá spousta automobilek tak uvidíme kdy to dojde do Wolfsburku :palec2:

Bráchovi nedávno kradli Columbuse z SII s foliemi na předních oknech před barákem na malém městě , ale naštěstí je někdo vyrušil , tak stihl jen vytáhnout rámeček.

Nic krom skla a folie nepoškodil.

Muselo mu to dát o trochu víc práce, ale dělají to dle Policajtu tak, že kamenem rozbije okno a nožem vyřeže folii.

Tak jen pro info, že folie není záchrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdar, parkování v podvečerních hodinách u Národního divadla v Praze cca 1,5 hoďky....... a jak to dopadlo?

Našťestí jen pravé přední okno a spuštěný alarm. Fetky jedny zas.... . Ani jsem to nehlásil. Když se spočítá spoluúčast, čas s policií, ztráta bonusu, tak to nestojí za to. Jako, že to takle řeší asi více lidí, tak se nemůžeme divit, že dle tabulek nám kriminalita klesá.

Oprava stála naštestí jen 3táci a střepy nenapadali do el.pohonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

podle me ta folie nejak ztraci smysl...

Kolik stoji nove sklo + folie? 2-4t? Spoluucast 5t? Takze plneni do spoluucasti. A patit kazdej 2. mesic za novy sklo? (Praha, Ostrava, Brno).

Kdyz uz si pro to jde, tak at si to veme! Dobre, poskodi sedacku, palubku, veme navi, ale budu tam za 80-100t. Novej Colombo se da sehnat za 15t...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folie je dobrá už z principu - mám super pocit z toho, že odešel s prázdnou. Nehledě na to, že se mi žádná cizí špína neproducírovala po autě. Dokud se budou Columbusy krást, budou se točit za 15ku a my ze svých peněz živit takový kundy. Nechápu, proč to VW gruppe podporuje. Resp. chápu, ale z fleku bych jim to zatrhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roti:

Dle tvého příspěvku předpokládám, že by jsi novou navi financoval rozpočtem a ještě na tom něco trhnul. Nevím, jak ostatní, ale moje pojišťovna navi rozpočtem neudělá, resp. vyplatí za ní rozpočtem cenu obvyklou na internetu +- 10. litrů. Takže řešit vše přes autorizák vyjde třeba taky na 150 litrů (sklo, kůže, navi, svazek palubka atd.) a já budu platit ob měsíc třeba 7,5 litru? Asi ne. Žiju v domnění, že čím více zabezpečení, tím spíše půjde jinam, kde tyto překážky nemá a nezdržují ho. Takže mám fólie a výrazně vyznačeno, že jsou bezpečnostní a zatím (ťuk, ťuk na dřevo) mám navi stále původní (2009).

A pokud koupíš navi z netu, přál bych ti, aby jsi si koupil zpátky tu svou a ještě aby jsi to poznal (ne jen tobě, ale všem, co to udělají). Nic ve zlém, ale pokud je poptávka, bude i nabídka a ta je samozřejmě z větší části tvořená z našich vozítek.

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...