Přejít na obsah

vzpěra plynova


zdenek1712

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Mají velký vliv vzpěry na odskok kufru? V zimě musím kufr otvírat taky na dvakrát (táhlem u řidiče) a už mě to nebaví. Mechanismus táhla v kufru jsem vyčistil, v létě funguje dobře. Vzpěry jsou ještě originál 2002.

 

kde nakupujete? Obě píšou originál, cena dost rozdílná.

http://www.cc-autodily.cz/podpera-plynova-5-dv-13

http://www.amd-autodily.cz/nezarazeno/plynova-vzpera-orig.html

Editováno: , autor: jerzy_VFR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. máš je namontované správně, tzn. kloub na válci má být na karoserii a kloub pístnice na víku kufru? Vzpěry fungují z principu bohužel jen v této montážní poloze.

2. pokud jsi splnil podmínku 1., pak je na vině neoriginální výrobek. To že je tam napsáno Švedsko-originální výrobce, totiž neznamená, že vzpěra bude mít správné parametry. V tomto ohledu fungují opravdu jen originální ND, druhovýroba šetří na tlumení, dojezdech pístů, správném oleji uvnitř, správné síle atd atd. Ceny tomu odpovídají. Druhovýroba levná ale nefunkční, originál drahý ale funkční.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měnil vzpěry na F1 combi, tak jsem chtěl ušetřit a koupil na Škoda dílech ty čínské. Bylo to něco děsného, měly velkou sílu a rychlost, takže při otevření kufru dveře vyletěly tak, že se celé auto zhouplo a vždy se prohnula střecha... U nich jsem teprve pochopil, proč je originál "dvoufázový", tj. že na konci otevření zpomalí. Čínské šly tedy do háje a koupil jsem originál - cena sice necelých 400 Kč za ks, ale už několik let fungují jak mají. Investice, které nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...