Přejít na obsah

NEXUS


Juju

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim viem že Nexus je už staré rádio , a navigácia na SVK není to mi nevadi,, kúpil som ho z druhej ruky a majiteľ kód nemal ale poskytol mi vín kde rádio bolo originálne od výroby v knižke ho nemám kde by som ho zistil? A musim po zadaní kódu čakať koľko aby mi zmizol Safe mode(zamrznuté kvázi) ? Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

 

ahoj ,mám Nexus a nemám navigační CD. Pomačkal jsme si radio a začlo psat abych tam to navigační CD dal. Ale to ja nechci. Lze tu hlášku nějak zrušit aniž bych to CD musel shánět a mohl rádio krom Navi normálně používat? Návod k radiu mi nepomohl. A ani tu na foru jsme nic nenašel. Děkuji

Editováno: , autor: ultrasunka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za radu, ale to bych právě nechtěl aby zbytečně leželo v rádiu když to nemám v plánu používat. Ale jestli není zbytí tak to tak udělám.

 

Ještě bych se chtěl zeptat, lze to rádio Nexus nějakyma tlačitkama restartovat do továrního nastavení? Odpojení baterky nepomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 11. 4. 2019 na 8:35, ultrasunka napsal:

Děkuju za radu, ale to bych právě nechtěl aby zbytečně leželo v rádiu když to nemám v plánu používat. Ale jestli není zbytí tak to tak udělám.

 

Ještě bych se chtěl zeptat, lze to rádio Nexus nějakyma tlačitkama restartovat do továrního nastavení? Odpojení baterky nepomohlo :)

 

IMG_20190527_184442.jpg

IMG_20190527_184455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar,

 

Mám Octu s navigací Nexus a koupil jsem si virtuální changer Yatour M06 VW12 (dle mě by měl podporovat). Zapojil jsem to a z USB nic nehraje. Jen se tam načte nějaké CD5 a z něj se přehrává stále písnička 06 a 99 a ještě jedna ale překlikávají se rychle samy a nic není slyšet. Při připojení telefonu přes 3,5 jack hudbu hraje jako z MP3 přehrávače. Na USB jsem nahrál složky CD01...CD07 a do nich vložil MP3 soubory, kterým jsem před název vložil číslo 001....00x. Neví někdo, kde dělám chybu? BTW changer v autě nebyl, není potřeba ho aktivovat přes diag?

 

Díky, Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se nacte CD5 a prehrava se nejaka pisnicka je v poradku. Znamena to, ze komunikace mezi menicem a radiem je funkcni a ze se zvuk bere z AUXu. Takto se Yatour chova.

 

Menic bys mel pres diagnostiku v radiu nakodovat, jinak bude na diagnostice v radiu chyba. Neco ve smyslu, ze je k nemu pripojeny menic, ktery tam ale neocekava. Jinak to na nic nema vliv, funguje to i bez kodovani.

 

Chybu bych tedy hledal ve flash disku. Nesnazis se pripojit flash disk vetsi nez 16 GB? To Yatour nepodporuje. Jaky system souboru pouzivas? Ja myslim pouzival FAT32, NTFS to nejspis nepodporuje. Dale pises, ze jsi vytvoril slozky CD01 az CD07. Pochybuju, ze Nexus podporuje 7 CD v menici (menice koncernu jsou delane na 6 CD), takze slozka CD07 je zbytecna a smazal bych ji (i kdyz tam pravdepodobne nicemu nevadi). Taky muzes mit nejaky nepodporovany MP3 format. Yatour urcite podporuje CBR a VBR. ABR jsem nezkousel a je mozne, ze neni podporovany. Taky bych pro zacatek zkusil smazat ID3 tagy, ktere se stejne nikde nezobrazi a mozna muzou delat problem. Nebo je mozne, ze jsi do slozek proste jen dal velke mnozstvi pisnicek. Pokud mas v kazde slozce tisic pisnicek, tak uz je to pro Yatour asi moc.

 

Takze bych ti pro zacatek doporucil nasledujici postup.

  • Flash disk USB 2.0 ne vetsi nez 16 GB. (Pripadne vyzkouset vice ruznych flash disku.)
  • Flash disk naformatovat na FAT32.
  • Vytvorit slozky CD01 az CD06.
  • Vlozit jen jednu pisnicku (MP3, CBR nebo VBR, bez ID3 tagu, bez diakritiky v nazvu souboru) treba do slozky CD01.

Pokud to bude fungovat, zkusis pridat dalsi pisnicky. Cim vic pisnicek, tim dele to flash disk nacita. Tisic pisnicek to nacita odhadem tak 10 sekund, takze musis po pripojeni flash disku / zapnuti CD menice chvili pockat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj vsem, mam takovy problem s radiem Nexus v OII.. promlemem je nefuncni prijem FM.. dnes jsem byl s tim u autoelektrikare a diagnostikoval, ze to asi bude antena.. vymenil antenu a ve meste jsem chytl asi 4 stanice.. odjel jsem z mesta a zas jen sum.. zkousel sem tovarni nastaveni a stale jen sum.. kdyz prepnu na AM prijem funguje.. cd a aux jedou ( kdyz pominu, ze ce se poradne nevysune).. nenapada nekoho mozna pricina popr i reseni? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...