Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Hele Trdlo, rád jsem Tě poznal, byl s Tebou prima pokec a rád Tě uvidím na dalších akcích. :) Jo a jestli máš problém, tak si o něm s Tebou rád pohovořím. S Freudem jsem chodil v Příboru a pak ve Vídni na pivo. :p

...Dik chlape.. :palec2: ...problem?....nooo jen takovy malicky....musim byt sam ze sebou 24 denne...a to neni zadna prdel...nj....neco o tom vim kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nevím jak u vás, ale tady u nás (poblíž místa srazu) je dneska docela mizerný počasí.

Od rána zamračeno, sluníčko možná vykoukne až odpoledne.

Měli jsme to ale včera štěstí na počasí.

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Fotky zpracovávám, video přijde na řadu až později.

Chtěl jsem založit galerii ze srazu, ale jako nováčkovi na fóru mě to dovolilo založit jen jednu galerii k mému profilu.

Pomůžete mě někdo se založením galerie ke srazu?

Koukal jsem na to a taky mi to nejde (uživatel). Ono by to chtělo založit asi úplně novou kategorii ve Srazy&Akce, protože to co tam je se nám vůbec tematicky nehodí. Může to zkusit ještě někdo, kdo je výš? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení velké díky za Vaše díky, tolik práce to nedalo a snad se celý sraz líbil, ještě je ale v čem se zlepšovat a příště to bude ještě lepší ;)

Jirkovi díky za velkou pomoc, založil jsem album pro vkládání fotek tak to tam můžete průběžně sypat :palec2: Jinak počasí jsem měl objednané, na neděli jsem zapomněl tak snad Jikad s manželkou na kolech nenastydnou.

Tygříku zkus to přehrát do tohoto společného alba, ať to máme hezky pohromadě.

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení velké díky za Vaše díky, tolik práce to nedalo a snad se celý sraz líbil, ještě je ale v čem se zlepšovat a příště to bude ještě lepší ;)

Jirkovi díky za velkou pomoc, založil jsem album pro vkládání fotek tak to tam můžete průběžně sypat :palec2: Jinak počasí jsem měl objednané, na neděli jsem zapomněl tak snad Jikad s manželkou na kolech nenastydnou.

Tygříku zkus to přehrát do tohoto společného alba, ať to máme hezky pohromadě.

Rád bych to tam nasypal, ale nevím jak. Podle mne je to album na Tebe, Walkere, a ostatní nemají přístup k ukládání dalších fotek. Rád bych se mýlil. :help:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygřík samozřejmě přehání, Tulák v žádném případě nezáří čistotou, jen jsem lehce spláchl ten prach. Pořádná očista nastane až zítra.

Hlásím, že máme taky umyto. Prach byl úplně všude. Hlavně kolem kufru, když se otevřou dveře. A z pod SPZ stále kapala hnědá voda. :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dnes mytí Bobíka zaplatil vlastní krví,vzal sem wapku,levou rukou sem chytil hadici těsně pod rukojeti a jak sem stiskl spoušť tak mi proud vody roztrhl prst.Hadice byla totiž od nějakého předchozího Myče Bjukenena praskla a já to samozřejmě nevěděl.Takže sem šel za obsluhou,tam mi to zalepili a to mycí stání jsme uzavřeli a Yetíka sem musel umýt ve vedlejším stání.Jo a ještě mě to pěkně vysprchovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se vrátili v neděli odpoledne a stihli ještě hokej.:)

Skvělý víkend, poděkování patří organizátorům, velmi zajímavá exkurze. Zase příště se určitě sejdeme. Přidávám pár foto. Zbytek někam ještě uložím. Yeti zdar ! Jirka :palec2::palec2:

post-7249-0-41703500-1304880549_thumb.jp

post-7249-0-77002400-1304880890_thumb.jp

post-7249-0-05096900-1304880928_thumb.jp

post-7249-0-66926300-1304880942_thumb.jp

post-7249-0-86948800-1304881040_thumb.jp

post-7249-0-17836900-1304881058_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádi bysme se s kopilotkou přidali ke všem, co již poděkovali. Chtěli bysme především poděkovat Walkerovi za úžasné organizační schopnosti a vhodný výběr místa srazu. Kdyby nebylo tebe, žádný Yeti sraz by nebyl a to by byla "ŠKODA". Naše DÍKY patří také Jitepovi za profesionální přístup ke všem momentkám i pozičnímu focení, i když to byl občas oříšek, dostat 12 Yetíků tam, kam bylo potřeba. :)

Dnes odpoledne jsme dali Šeďoura do kupy.

Doufáme, že to nebylo na posledy!?!?!? ;)

post-59979-0-27194600-1304885036_thumb.j

post-59979-0-08773900-1304885352_thumb.j

Editováno: , autor: Eda z kopce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to asi dneska vypadalo skoro u každého z nás.

post-64400-0-64541800-1304889953_thumb.j

Díky tomu jsem poznal některá konstrukční tajemství, jako například, že zadní podběhy jsou z "filcu".

Tak proto byla jízda v Dobřanech tak tichá! :)

-----------------------------------------------

Právě jsem dokončil interaktivní virtuální prohlídku Yetíků v kempu na Rozkoši.

Prohlídku i s mininávodem najdete na adrese www.jitep.cz/yeti2011,

nebo ji můžete spustit přímo kliknutím na nadpisy následujících náhledů.

Kolotoč

post-64400-0-37884000-1304890066_thumb.j

Vláček

post-64400-0-08037400-1304890076_thumb.j

Vláček popojel

post-64400-0-03159400-1304890098_thumb.j

Tímto se omlouvám Trdlovi (nebo Trdlu? Tygříku, ty kluku učitelská, jak je to správně?),

že na první prohlídce není tak vidět jako ostatní, protože je to přímo proti sluníčku.

Na druhou stranu se zase dá říct, že jsi patřičně zazářil a všechny nás oslnil. ;)

Zítra se vrhnu na fotky a videa.

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň Jiřino :p Jirko to je opravdu paráda, jedinou výtku bych měl k tomu jak na fotkách vypadám já, ale takový retušér se ještě nenašel abych někde byl za normálního ;) Jinak je to opravdu pěkné, myslím, že trhneme rekord ve sledovanosti, máš tam čítač ???

PS: jInak Admin(ka) mi ještě podruhé neodpověděla, musí se prý "někde" zeptat :wacko:

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skladbu "Four Wheel Drive" kanadských dřevorubců "BTO" znám 35 let.

Nikdy jsem netušil jakou mi jednou udělá radost, jak parádně zapadne do právě natočeného a zpracovávanéo videa.

Už to nevydržím ani chviličku, musím se s Vámi o něj hned podělit.

Doporučuju dobrý repráky, nebo alespoň slušný sluchátka.

post-64400-0-17194100-1304901818_thumb.j

V kvalitě HD:

http://youtu.be/_0NWd8ksK6I?hd=1'>http://youtu.be/_0NWd8ksK6I?hd=1

Pro pomalejší připojení:

http://youtu.be/_0NWd8ksK6I

Tahle kombinace nasadila vysokou laťku!

Nevím jestli ji dokážu u dalších zpracovávaných materiálů udržet,

nebo se k ní alespoň přiblížit.

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož, chlapci a děvčata, také já se přidávám s poděkováním nejen organizátorům, ale vám všem. Bylo to naprosto skvělé!!! Někdo napsal, že byla výborná a férová atmosféra - podepíšu s nadšením.Líbily se mi zcela bezproblémové přejezdy, dodržování rozestupů, rychlosti, ohleduplnost ve všech směrech. To už je taková vzácnost, že jsem si to opravdu užíval. Rád bych se taky připojil k Artigasovu vysvětlení "odtržení" moravské sekce. Nebyl v tom úmysl, ani zpupnost, prostě se to v té pokročilé hodině tak semlelo a udírna už nešla přenést ani opustit. Ke stažení fotek jsem se ještě nedostal - leštil jsem :p . Ale podle toho, co jsem viděl ve foťáku, aspoň jedna vyjde lol . Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání :palec2: . Pokusím se vysondovat možnosti v Litovelském Pomoraví, tam půjde hlavně o nějaké možnosti jízdy v terénu. No, uvidíme. :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si tu někteří píší o heslo k mým fotkám. Bez problému pošlu.

Proč heslo? Je tam 150 fotek a mazat všechny SPZ by bylo pro mě na dlouho a zveřejnit fotky tak jak jsou by se někomu nemuselo líbit.

Kdo si fotky stáhne, nechť si s nimi dělá co uzná za vhodné, včetně další nějaké publikace, ale to už na svou zodpovědnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jitep po okruhu v Dobřanech někoho svezl a já se teprve nyní dověděl, že manželka ho chtěla požádat o svezení, že semnou neměla odvahu jet na další kolo a dále mi poručila zde veřejně poděkovat Hekimu za nádhernou cestu domů, kdy se mohla kochat krajinou a přitom i fotit jelikož já jel v koloně poslední, za Hekim a Tygříkem a jen tak lechtal plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jitep po okruhu v Dobřanech někoho svezl a já se teprve nyní dověděl, že manželka ho chtěla požádat o svezení, že semnou neměla odvahu jet na další kolo a dále mi poručila zde veřejně poděkovat Hekimu za nádhernou cestu domů, kdy se mohla kochat krajinou a přitom i fotit jelikož já jel v koloně poslední, za Hekim a Tygříkem a jen tak lechtal plyn.

Děkuji za poklonu ale - ono to víc nejelo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...