Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Artigasi, Artigasi! Obávám se, že jsi Andrease poněkud zmátl. Rozkoš to určitě bude, ale s malým "r " :kol-28: Andreasi - vitaj! Na co jdeš do divadla?

No jo, tak jsem udělal trošku zmatek, vždyť to je u mě přeci normální, ale Andreas si mohl dát trošku práci a přečíst i jiné vlákno než tohle..

A stejně mu nenapovím, kde hledat, takovej budu prevít. Byl jsem u zubaře, nepotěšil mě a ani já nehodlám dnes nikoho rozmazlovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, tak jsem udělal trošku zmatek, vždyť to je u mě přeci normální, ale Andreas si mohl dát trošku práci a přečíst i jiné vlákno než tohle..

A stejně mu nenapovím, kde hledat, takovej budu prevít. Byl jsem u zubaře, nepotěšil mě a ani já nehodlám dnes nikoho rozmazlovat.

Bingo :) Plumlov o 100km blíž .... už se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreas je vedle jako jedle. Tedy dajaký zmetený. :D Nápověda č.1: U každého příspěvku je datum. ;) Nápověda č. 2: Sraz bude pod názvem "Akce bílý kámen". A bude tam, kde to žíje! (A Mattoni to není! Po vodě rezaví pusa.)

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi lidi, je to vlákno kousek vedle. Chápu, že je lehčí se zeptat, než mrknout. <_< Mar1tine, můžeš přijet i bez Yetíka. Je tu pár lidí z Kroměříže a okolí. Gratuluji k dobrému rozhodnutí koupit Yetíka. Předpokládám, že to bude ta 81kW.

http://forum.skodaho...jine-radovanky/

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Vedle jako jedle! :kol-28:  jak uvedeno výše: mrknouti na datum příspěvku. Sraz se sice plánuje předběžně na Artigasově vlákně. Termín květen, červen. Až čas dozraje a vše bude doladěno, s Kubinem vytvoříme vlákno a vše potřebné se všichni zájemci dozví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...