Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Sraz se nám trochu komplikuje. Jednak Kubino zatím marně čeká na Yetisko, jednak mám teď, bohužel, jiné starosti, které mě na 3 měsíce vyřadily z jakýchkoliv aktivit... :(  Vidím to září-říjen, přes dovolené to ani smysl nemá organizovat. Sraz se bude týkat všech, tzn 4x4 i předohrabů. S Kubinem jsme terén zvolili tak, aby projeli VŠICHNI. Konec konců jsem měl taky předokolku, Artigas ji má stále a Kuba ji bude mít také. Sranda a dobírání jsou přípustné, sektaření nikoli! :kol-28:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti v sobotu 18. 10. 2014

 

Program:

 

1. Příjezd 9:00-9:30 na parkoviště k prodejci PV-AUTO v Prostějově.

 

2. Pro zájemce provedena v servisu základní diagnostika se slevou za 199,- Kč.

    Prohlídka vozidel autosalonu spojená s testovací jízdou dle výběru vozidla: Škoda Octavia III RS

                                                                                                                          Škoda Octavia III Scout

                                                                                                                          Škoda Rapid

                                                                                                                          Škoda Citigo   

 

3. Cca 12:00 přesun do restaurace Koliba.

    12:00-13:30 oběd - jídlo dle vlastního výběru.

 

4. Cca 13:30-14:30 společný přesun a projížďka polními cestami spojená s focením.  

 

5. Společná jízda k obchodnímu domu Interspar a rozloučení.   

 

 

Prosím, od společné jízdy nečekejte adrenalin na autokrosové dráze. Akce je pojata spíše jako pokec a možnost se seznámit naživo.

Poprosil bych zájemce, aby na toto vlákno napsali, že přijedou, neboť potřebujeme zarezervovat stůl (stoly).

 

Info:

 

http://www.pvauto.cz/cz/m/kde-nas-najdete/

 

http://www.kolibautrikralu.cz/o-restauraci/

 

https://maps.google.cz/maps?hl=cs&gbv=2&um=1&ie=UTF-8&fb=1&gl=cz&cid=3818833772336710441&q=koliba+prost%C4%9Bjov&sa=X&ei=RUgsVMr6IcH5yQPQpYHoCQ&ved=0CBUQtQMwAA

 

 

http://www.mapy.cz/#!/zakladni?planovani-trasy&x=17.0701664&y=49.4694475&z=12&rc=9nbMfxURfCdwUiAcgUQ5Y4kTZh1m&rl=ulice%20Domamyslick%C3%A1%2C%20Prost%C4%9Bjov%2C%20okres%20Prost%C4%9Bjov&rl=Mostkovice%2C%20okres%20Prost%C4%9Bjov&rl=ulice%20Chata%C5%99sk%C3%A1%2C%20Mostkovice%2C%20okres%20Prost%C4%9Bjov&rl=Prost%C4%9Bjov%2C%20okres%20Prost%C4%9Bjov&rp=%7B%22criterion%22%3A%22fast%22%7D&ri=0

 

Mapka projížďky

www.mapy projížďka.cz.pdf

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady se testuje Tygrotrasa a mě se nic neřekne....... Tak mě napadá, že si na tu Tygrotrasu vezmu balíček první pomoci ( flašku slivovice ). Když zapadnu, tak ať mi aspoň není zima, než mě někdo vytáhne.

 

 Vadi58 - kuna se za předním sklem vozí stále, jen po letech, stejně jako já, trošku zešedivěla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem ji doma, protože tu trasu znal i Roomster dost věrohodně, ale uvidíš sám že po dálnici to rozhodně není a buď rád, že se nejede podle mnou původně navrhované trasy. Tam by byl potřeba opravdový traktor a i Mike by se zapotil. V horním úseku byly takové malé rybníčky a nutilo mne to neriskovat s objížděním na pole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...