Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Nečekej a jdi do jiného servisu! Čekání je na nic. A rychle, ať stihneš sraz. Nebo ti to Kubino domluví u machrů, co mi dali bez čekání dohromady Yetíka. Já čekal 3 měsíce, až jsem zůstal viset a servis se mi ani neomluvil, naopak mě obvinili, že se v tom musel někdo jiný vrtat, jinak by se to nepo...   :kol-29:    

Hele Kubino, když už se budeme u Intersparu loučit, tak si můžeme za 130,- Kč nechat umýt auta v bezkontaktní myčce.    :kol-28:  kol11  

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to OT, ale cukáním se projevoval i TDI 125 v Supu známého a po změření tlaku v railu se zjistilo, že je o dost menší než má být a rozebráním se přišlo na poničené, asi natankováním benzínu nebo špatné nafty, tlakové čerpadlo nafty.

 

A k té myčce. Taky důvod proč ten Interspar....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych požádat Artigase, aby vzal s sebou na sraz svůj pověstný klobouk, neboť vyhlašuji veřejnou sbírku na umytí Mikova auta. :kol-50:

 

Tygríku, vše pro zdar akce. Klobouk přivezu a vezmu i vajíčka. Ani nevím, jak je mám dlouho, budou ale řádně uležená a  hodnotná  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty myslíš toto, Kubino? Ty mě podceňuješ...

 

Tygříku, oprav si počet. Přijedu sám. Manželka odmítla jet po té, co jsem prohlásil že zadní sedačky neberu a místo nich vezmu na cestu: Slivovici, tažné lano, lopatu, vyprošťovací pás,pytel písku, vlajky dva kusy,dvě náhradní kola, lepící sadu, druhou lékárničku, nafukovací matraci, stan, světlice, trávu a pokud seženu, tak i trochu semtexu pro srovnání neprůjezdného terénu......

Manželka možná přijede později na kole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je škoda :-( rád bych taky konečně na nějaký sraz dorazil, ale bohužel mě čeká pracovní sobota. Tak si to pánové užijte a budu se těšit na fotky. Snad už to příště konečně vyjde. Případně kdyby byl v plánu zimní sraz s trochou trápení Haldexu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KubinoPV - dúfam, že si nebudem musieť meniť € za kačky ... myslím na možnosť platby v € alebo platobný terminál v reštike. Keď mi ich nezoberú, tak sa budem musieť ísť pásť :kol-27: ... a takto na jeseň už paša nie je práve najchutnejšia. Milka mi to potvrdila  :kol-46:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je škoda :-( rád bych taky konečně na nějaký sraz dorazil, ale bohužel mě čeká pracovní sobota. Tak si to pánové užijte a budu se těšit na fotky. Snad už to příště konečně vyjde. Případně kdyby byl v plánu zimní sraz s trochou trápení Haldexu....

Já vás nebudu pořád tahat ze závěje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...