Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Keďže som to mal najbližšie na zraz  - 230 km tam a toľko i naspäť - dovolím si ako prvý sa poďakovať organizátorom zrazu Kubinovi a Tigríkovi  za túto dnešnú akciu.

A aby ste všetci ľutovali, že ste neprišli pridávam jedno foto z dnešného spoločného fotenia ...

 

P.S.Kubino ma o sekundy predbehol :kol-28:

post-78113-0-62130900-1413659810_thumb.j

Editováno: , autor: vadi58
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny....

 

Připojujeme se k poděkování za zorganizování super akce a všem za

účast. Budeme se těšit na další setkání.

Posílám odkaz na fotky ze srazu. Dal jsem to tam všechno, tak si to nějak

přeberte. Heslo do archivu je zvíře, co měl Artigas za předním sklem :kol-28:

 

http://leteckaposta.cz/160311348

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Kubinovi za spolupráci a za akce v PV autu a všem za účast. Jsem moc rád, že jsem viděl "staré" známé a poznal nové skvělé lidičky s diagnózou Yeti. Potěšilo mě i počasí. Také děkuji všem, kteří přispěli do klobouku Mikovi na myčku.   :kol-28:  Během týdne přidám jako obvykle tiskovou zprávu a pár fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teraz už tu mám zopár ďalších fotiek v albume na tomto linku:  http://yeti2014.zonerama.com/Album/458581

Je to zaheslované obľúbeným heslom posledných dní - Artigasovo obľubené zviera.

 

P.S.: Tigríku, tá tvoja uvítacia medicína je výborná, len je škoda, že tak skoro vyprcháva z flašky - asi bude problém v zátke :-) Ľahko sa otvára. ;-) 

Editováno: , autor: vadi58
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě úspěchu, samozřejmě i díky účasti tolika fajn lidiček, je to velkou motivací pro nás a zároveň příslibem od nás s Tygrem s konáním dalšího setkání. Můžu tedy slíbit, že pokud nebude nic co by bránilo organizování dalšího setkání, tak bude 3." s tradicí " a na příště snad urvu víc času a nalepí se míň nervozity při organizaci, aby to proběhlo trochu hladčeji.

Ještě jednou DÍKY!!!

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bahno v jednom z úseků bylo. V pátek večer jsem tudy jel, pro jistotu solidní trasy a auto bylo zaházené až na střechu. V sobotu to oschlo a kaluže se radikálně zmenšily. :kol-32:  :kol-32:. Samosebou jsem měl obavy abych nebyl linčován za lehkost trasy, ale na druhou stranu se to obešlo bez poškození aut a nebo trápení se s vyprošťováním. Dobrého známého s opravdovým traktorem jsem měl pro jistotu v záloze.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bahno v jednom z úseků bylo. V pátek večer jsem tudy jel, pro jistotu solidní trasy a auto bylo zaházené až na střechu. V sobotu to oschlo a kaluže se radikálně zmenšily. :kol-32:  :kol-32:. Samosebou jsem měl obavy abych nebyl linčován za lehkost trasy, ale na druhou stranu se to obešlo bez poškození aut a nebo trápení se s vyprošťováním. Dobrého známého s opravdovým traktorem jsem měl pro jistotu v záloze.

Kubino, lynčovanie za ľahkú trasu bolí menej ako lynčovanie za príliš  tvrdý terén :kol-28: . Úprimne povedane, keď si nám pri obede opisoval svoje podvečerné zážitky prejazdom trasy - tak nám prednokolkárom (mne i Zdenkovi) sa riťné dierky začali zužovať. :kol-44: Keď sme sa však začali zoraďovať hore na fotenie, tak sme sa zase čudovali, kde je tá teréna vložka :kol-27: .

 

Suma sumárum - nič si z toho nerob - aj tak nikdy netrafíš všetkým po vôli. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příště zajedem do Hamr centra a pak se uvidí. 

Opatrně chlapče, opatrně. Není to tak dávno, co jsem s Hekim plánoval na srazu dovádění v Hummer centru Hlubočky. Trošku jsem to tam projel na kole a nejsem si tak docela jistý, jestli bych se svým předohrabem zvládl pouhou příjezdovou 'komunikaci'............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubino, lynčovanie za ľahkú trasu bolí menej ako lynčovanie za príliš  tvrdý terén :kol-28: . Úprimne povedane, keď si nám pri obede opisoval svoje podvečerné zážitky prejazdom trasy - tak nám prednokolkárom (mne i Zdenkovi) sa riťné dierky začali zužovať. :kol-44: Keď sme sa však začali zoraďovať hore na fotenie, tak sme sa zase čudovali, kde je tá teréna vložka :kol-27: .

 

Suma sumárum - nič si z toho nerob - aj tak nikdy netrafíš všetkým po vôli. :kol-47:

Netrefím, ale posměváčci jsou na obou stranách.... Každopádně jsem rád, že se opravdu nikdo vyprošťovat nemusel.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já myslím, že trasa byla celkem OK. Kdyby bylo víc vody, tak by to nevadilo, ale

myslím, že sedět po "prdel" v blátě není žádný terno :kol-28: . Osobně bych uvítal pěknej

zimní okruh, tak 20 - 30 čísel prašanu plus nějakou solidní závěj. Vždyť máme "Yetiho".

Je mi jasný, že jenom s předkem bych moc parády nenadělal, ale zatím jsem ještě nikde

nezůstal viset. Jako mlaďoch jsem se vždycky těšil na zimu, jak si zablbnu na sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...