Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

No, já myslím, že trasa byla celkem OK. Kdyby bylo víc vody, tak by to nevadilo, ale

myslím, že sedět po "prdel" v blátě není žádný terno :kol-28: . Osobně bych uvítal pěknej

zimní okruh, tak 20 - 30 čísel prašanu plus nějakou solidní závěj. Vždyť máme "Yetiho".

Je mi jasný, že jenom s předkem bych moc parády nenadělal, ale zatím jsem ještě nikde

nezůstal viset. Jako mlaďoch jsem se vždycky těšil na zimu, jak si zablbnu na sněhu.

 

Je to hodně dávno, Favorit byla novinka s předním pohonem. Tenkrát jsem jezdil blbnout na parkoviště u koupaliště Poděbrady, kousek za Olomoucí. Plocha cca 150x75m. Myslím, že i v současnosti je to parkoviště v zimě volně přístupné, jen ten sníh je zde trošku problém.

O Libavé jsem už psal, tam není problém prostor ani sníh, ale tam se zase legálně nesmí.

Z mého pohledu jsou nejzajímavější polní letiště. Většinou jde o rovnou, velkou plochu, kde dokola je jen pole. Pokud je podklad zmrzlý, osobní auto jej neponičí. Jedno takové mám kousek za vesnicí, ale opět problém se sněhem. Vzpomínám, jak jednou do rána napadlo trochu sněhu a já se tak bál, že do oběda, až se po třetí noční vyspím, že roztaje, že jsem nešel spát, jel si zařádit a teprve pak zalehl do pelechu.

Někdo tu napíše, že má sněhu v zimě až po krk. Já také občas v zimě vyrazím do hor a také občas musím, ke své nelibosti, jet po zasněžené vozovce pomalu a nadávám k tomu, ale to jedu po veřejné komunikaci, v autě rodinu a chci v pořádku dojet.

 

Dodatek: Fotek už mám moc a dalo mi to trošku práce, ale nakonec se mi podařilo najít fotku  Polní letiště  2013/2

 

post-54880-0-88987900-1413974448_thumb.j

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přikládám odkaz na foto a video z palubní kamery ze srazu http://uloz.to/xeEgrr7N/prostejov-rar

Heslo je již zde zmíněné.

 

Stahoval jsem to něco přes hodinu a právě ukázal manželce. Mám vyslovit velké poděkování za video. A já děkuji také, mám totiž konečně dovoleno si pořídit také kameru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem poslal dotaz na kontaktní email AMK Mohelnice, ktery

provozuje "Mohelnické lomy".

 

http://www.amk-mohelnice.cz/O%20nas.htm

 

Ptal jsem se na možnost a podmínky uspořádání malého jednodenního

setkání. Byli jsem tam na jednom Truck trialu a je tam na výběr spousta

tratí dle možností našich "Yeťáků". Na jejich webu deklarují možnost spolupořádání

podobných akcí. Zatím se mi nikdo neozval. Pokud by někdo měl v Mohelnici

nějaký kontakt, zkuste se taky poptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nahrávám video na youtube až to bude nahraný tak sem dám odkaz. Artigasi až budeš kupovat kameru, tak hlavně nekupuj žádnou levnou. Já ji mám http://cerne-skrinky.heureka.cz/prestigio-roadrunner-540/

Jinak musíte být při stahování trpělivý, já to tam taky nahrával skoro 4 hodiny.

Editováno: , autor: z.docekal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem poslal dotaz na kontaktní email AMK Mohelnice, ktery

provozuje "Mohelnické lomy".

 

http://www.amk-mohelnice.cz/O%20nas.htm

 

Ptal jsem se na možnost a podmínky uspořádání malého jednodenního

setkání. Byli jsem tam na jednom Truck trialu a je tam na výběr spousta

tratí dle možností našich "Yeťáků". Na jejich webu deklarují možnost spolupořádání

podobných akcí. Zatím se mi nikdo neozval. Pokud by někdo měl v Mohelnici

nějaký kontakt, zkuste se taky poptat

 

Chlape, ty jsi moje krevní skupina. Už v sobotu jsem trošku rozdal příkazy na zjištění možnosti zimního ubytování v autokempu Mohelnice a právě čekám na odpověď.

 

Dodatek:

Koukám se na fotky  Mohelnické lomy. Tedy tam bych nechtěl skončit.

 

Dodatek 2:

Chybička se vloudila a oprava foto:

Koukám se na fotky  Mohelnické lomy. Tedy tam bych nechtěl skončit.

 

 

post-54880-0-71664900-1414007699_thumb.j

post-54880-0-02872800-1414007815_thumb.j

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, já sice pozdě, ale přece jsem se dostal do debaty, abych mooooooc  poděkoval všem! Tedy hlavně organizátorům, ale fakt všem. Nemělo to chybu, pes i žena byli též spokojeni. Nesměle připomínám náš dávný sraz na mé chatě v Nové Senince, který by se dal v pohodě zopakovat, třeba v lednu, bude-li zájem. Ti, kdož tam byli vědí, že místa je pro hodně lidí dost, vyjet se taky kamsi do hor dá a večer u kamen při lahvince a kytaře to taky není úplně blbé. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, já sice pozdě, ale přece jsem se dostal do debaty, abych mooooooc  poděkoval všem! Tedy hlavně organizátorům, ale fakt všem. Nemělo to chybu, pes i žena byli též spokojeni. Nesměle připomínám náš dávný sraz na mé chatě v Nové Senince, který by se dal v pohodě zopakovat, třeba v lednu, bude-li zájem. Ti, kdož tam byli vědí, že místa je pro hodně lidí dost, vyjet se taky kamsi do hor dá a večer u kamen při lahvince a kytaře to taky není úplně blbé. Co vy na to?

 

Tak pokud bude sníh, což v dané lokalitě není až zase taková vzácnost a bude i trošku ovoce, tak já jsem pro.

Posledně proběhl test žárovek, co tentokrát? Od boku - test zimních pneu? ( bohužel by musely být tři skupiny - čtyřkolky, předohraby a Tygřík )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...