Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Dovolím si dosavadní zájemce poněkud zprůměrovat :p

strýček BOB - Praha

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa )

mylys - Vyškov

Artigas - Olomouc

Jz73 - Praha

WalkerT - Mladá Boleslav

zatím nám takto jako oprimální místo k uspořádání srazu s ohledem na přibližně totožnou dojezdovou vzdálenost pro všechny zúčastněné vycházejí plus-mínus Kvasiny a tam se vyrábí hádejte co ??? :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xalienx - Praha nám statistiky a dojezdy zatím nikterak nemění, Pražáci můžou přijet společně nebo dohromady s jedním autem :p zítra zkusím zjistit, zda by případně nešla uspořádat menší exkurze do výroby, jistě by to bylo pro mnohé hodně zajímavé podívat se jak jejich vozítka vznikala, ale v sobotu to bude zřejmě trošinku problém, no uvidíme co se dá a nedá :excl:

Vzdálenosti :

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa ) - 163 km

mylys - Vyškov - 164 km

Artigas - Olomouc - 122 km - zatím nejbllíž, bere do Tuláka dřevo :p

WalkerT - Mladá Boleslav - 154 km

Jz73 - Praha - 153 km

xalienx - Praha - 153 km

strýček BOB - Praha - 153 km

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa )

mylys - Vyškov

Artigas - Olomouc

Jz73 - Praha

WalkerT - Mladá Boleslav

xalienx - Praha

Tedy Kvasiny, panečku. Kousek je Rudník a Penzion Heřman v restuaraci mají výbornou pečenou kachničku :) Kdyžtak navrhujte nějaká vhodná místa pro setkání, HK, Pardubice, Jihlava, tak aby to měl každý přibližně stejně daleko.

V Pardubicích je zajímavé toto: http://www.roadcafe.cz/

Editováno: , autor: strycek_BOB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xalienx - Praha nám statistiky a dojezdy zatím nikterak nemění, Pražáci můžou přijet společně nebo dohromady s jedním autem :p zítra zkusím zjistit, zda by případně nešla uspořádat menší exkurze do výroby, jistě by to bylo pro mnohé hodně zajímavé podívat se jak jejich vozítka vznikají, ale v sobotu to bude zřejmě trošinku problém, no uvidíme co se dá a nedá :excl:

No jo,no, já že máme to sčítání, tak jsem zblblí a nechtěl jsem kazit statistiku :) Každopádně společnou jízdu neschvaluji. Tešil jsem se právě na to, jak se někde sejde kopec Yetíků... Jinak ta exkurze je fakt skvělí nápad :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,no, já že máme to sčítání, tak jsem zblblí a nechtěl jsem kazit statistiku :) Každopádně společnou jízdu neschvaluji. Tešil jsem se právě na to, jak se někde sejde kopec Yetíků... Jinak ta exkurze je fakt skvělí nápad :palec2:

Neboj, nejsem žádný sčítací komisař a čím víc Yetíků pohromadě tím líp samosebou, ta věta o společném dojezdu byla myšlena zcela ironicky, neumím si představit, ža by se tam někdo nechal dovézt kolegou a ukazoval nám fjen otky :help: Exkurzi bych (pokud bude možná) viděl na sobotu ráno, pak nějaký přejezd třeba někam na trochu terénu, následně přesun na ubytovací souřadnice, nejspíš nějaký ten kemp pro auta a stany, oheň, pokec, grilovačka, spánek a v neděli dle situace rozprch do domovských souřadnic, ale nikomu nic nevnucuji a je to jen na uvážení, äktivitě se přece meze nekladou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, nejsem žádný sčítací komisař a čím víc Yetíků pohromadě tím líp samosebou, ta věta o společném dojezdu byla myšlena zcela ironicky, neumím si představit, ža by se tam někdo nechal dovézt kolegou a ukazoval nám fjen otky :help: Exkurzi bych (pokud bude možná) viděl na sobotu ráno, pak nějaký přejezd třeba někam na trochu terénu, následně přesun na ubytovací souřadnice, nejspíš nějaký ten kemp pro auta a stany, oheň, pokec, grilovačka, spánek a v neděli dle situace rozprch do domovských souřadnic, ale nikomu nic nevnucuji a je to jen na uvážení, äktivitě se přece meze nekladou ....

To zní jako plán. Tak jak si to napsal, to vypadá na super den... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,no, já že máme to sčítání, tak jsem zblblí a nechtěl jsem kazit statistiku :) Každopádně společnou jízdu neschvaluji. Tešil jsem se právě na to, jak se někde sejde kopec Yetíků... Jinak ta exkurze je fakt skvělí nápad :palec2:

Jasně, každý svým, jinak můžeme přijet všichni vlakem.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná to vážně vypadat na pořádnou "Yeti a Játy" akci :)

Jen taková poznámka. Navrhoval bych zvolit datum takové, abychom již měli nasazená letní kola. A ne ty šílené černé plecháče.

Prostě aby ty naše stroje na fotkách k něčemu vypadaly.

Jenže mi dochází, že tu v průběhu dubna, kdy už neplatí povinná zimní výbava nebudu :(

Resp. mezi 5.4.-19.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa )

mylys - Vyškov

Artigas - Olomouc

Jz73 - Praha

WalkerT - Mladá Boleslav

xalienx - Praha

myspulin - Spytihněv (Uherské Hradiště)

milan13 - Che

Tygrik - Prostějov

Cechy - Morava 6 : 4

post-40491-0-24044800-1299869240_thumb.j

Editováno: , autor: mylys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...