Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Dnes jsem se rozhodl, že auto na sraz nijak zvlášť čistit nebudu, neb očekávám jeho značné znečištění vlivem okolností, které nedokáži ovlivnit. Jen jsem z auta vyluxoval chlupy od psa a  vyhodil zadní sedačky,  abych uvolnil místo pro věci potřebné, což je především rezervní kolo ( nemám rezervu jako takovou).  Dále jsem do výbavy zařadil majáček na označení poškozeného / zahrabaného auta, lopatu na vyhrábání se z bahna, lahvičku letošní broskvové 51% na desinfekci ran a uklidnění duše, pivo na doplnění tekutin, klobouk proti podchlazení hlavy, kanystr paliva - to kdyby Tulák začal chlastat více jako já ( nevím jestli je v PV je nějaká benzínka, přeci jen to je konec světa). Dále mám lopatičku a smetáček na zametení stop, pokud něco nekalého provedu a vajíčka – jsou sice letitá, ale když bude hlad….

No, kdyby to s někým špatně dopadlo, tak vezmu asi i kytku na hrob.

Možná něco přidám, něco uberu, uvidím.

post-54880-0-13992700-1413477081_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zase hnedáka poumýval - aspoň zvonka - aby bolo farbu a cez okná vidieť, ale dnes tu trochu popršalo, takže prídeme takí, akí budeme. Zajtra aj tak asi bude terénna vložka v Prostejove popolievaná - aspoň nebude prášiť. A neviem presne, kedy bude fotenie pred rozvinutou zástavou YETI praporu  - pred, či po teréne. :kol-28:

Takže "Yetíkom zdar!" Dúfam, že sa v sobotu uvidíme. :kol-47:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pořádek ještě jednou:

 

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti v sobotu 18. 10. 2014

 

Program:

 

1. Příjezd 9:00-9:30 na parkoviště k prodejci PV-AUTO v Prostějově.

 

2. Pro zájemce provedena v servisu základní diagnostika se slevou za 199,- Kč.

    Prohlídka vozidel autosalonu spojená s testovací jízdou dle výběru vozidla: Škoda Octavia III RS

                                                                                                                          Škoda Octavia III Scout

                                                                                                                          Škoda Rapid

                                                                                                                          Škoda Citigo   

 

3. Cca 12:00 přesun do restaurace Koliba.

    12:00-13:30 oběd - jídlo dle vlastního výběru.

 

4. Cca 13:30-14:30 společný přesun a projížďka polními cestami spojená s focením.  

 

5. Společná jízda k obchodnímu domu Interspar a rozloučení.   

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suchosl super, že dorazíš. :palec2:    Vadi, ano přijedu Supíkem. Je pěkně špinavý, jak na něj napršelo, takže zítra, doufám, stihnu myčku. Momentálně nestíhám a jsem jako vlaštovka, žeru a se.. v letu... :blink:  Supík má paket pro špatné cesty, takže je vyšší, než "normální" Sup, má zespodu kryt a "17" kola místo "18". K paketu pro špatné cesty nejsou "18". Ráno před srazem budu muset ještě stihnout evidenčku na STK Supíka mojí máti.  Artigasi, já Ti dám konec světa, až Ti bude špatně! kol1 A jestli nepřestaneš, tak Ti pročůrám nádrž! :smich: Kluci jedni, moc se na Vás těším!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se rozhodl, že auto na sraz nijak zvlášť čistit nebudu, neb očekávám jeho značné znečištění vlivem okolností, které nedokáži ovlivnit. Jen jsem z auta vyluxoval chlupy od psa a  vyhodil zadní sedačky,  abych uvolnil místo pro věci potřebné, což je především rezervní kolo ( nemám rezervu jako takovou).  Dále jsem do výbavy zařadil majáček na označení poškozeného / zahrabaného auta, lopatu na vyhrábání se z bahna, lahvičku letošní broskvové 51% na desinfekci ran a uklidnění duše, pivo na doplnění tekutin, klobouk proti podchlazení hlavy, kanystr paliva - to kdyby Tulák začal chlastat více jako já ( nevím jestli je v PV je nějaká benzínka, přeci jen to je konec světa). Dále mám lopatičku a smetáček na zametení stop, pokud něco nekalého provedu a vajíčka – jsou sice letitá, ale když bude hlad….

No, kdyby to s někým špatně dopadlo, tak vezmu asi i kytku na hrob.

Možná něco přidám, něco uberu, uvidím.

Ta kytka je fajn. Naproti Pvčka Tě můžeme hodit za zeď. Tygr ví...

Lopatka i přes zapršení nebude potřeba, alespoň doufám nejen pro první projíždějící. Trasa prubnuta, jen počasí.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetci co mate krvnu skupinu Yetipozitiv a ktori sa zucastnite stretnutia sneznych muzov - drzim palce, nech vsetko dopadne OK, nech zo ziadneho Yetiska nelietaju chlpy ani ine suciastky a to ani na zraze ani cestou ;).

Bohuzial to mam troska daleko a tak sa budem tesit aspon na fotky a ine materialy. Len ziadne z policajneho archivu prosim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zítra, už se těšíme. Dáme si do nosu, manželka upekla bábovku :kol-138:

Bábovka jéééé... Jedu podle navigace, kdybych se ztratil, nechte mi kousek.

 

Bezname - pokud kolonu povede sup, dostaneme pokutu za zdržování provozu. Matně si vzpomínám na cestu na chalupu k Hekimu, kdy jsem jel za Tygríkem se spotřebou 5.1...... Kdybych měl systém Stop-start, tak by mi motor během jízdy asi i vypínal.

 

A ještě jeden dodatek pro majitele červených triček - ne že je necháte doma.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, dnes to vypukne! Co se týká jízdy na Hekiho chalupu, Artigasovi nevěřím, byl by lepší než Mike. No i když.... Musel jsem jet méně dynamickou jízdou, abych Artigasova Tuláka neztratil ve zpětném zrcátku... červená tečka v dálce splývala s ostatními auty... a někteří učástníci provozu  brali čekání na to, až Artigas dojede, jako vybržďování.   :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...