Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

strýček BOB - Praha

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa )

mylys - Vyškov

Artigas - Olomouc

Jz73 - Praha

WalkerT - Mladá Boleslav

xalienx - Praha

Tedy Kvasiny, panečku. Kousek je Rudník a Penzion Heřman v restuaraci mají výbornou pečenou kachničku :) Kdyžtak navrhujte nějaká vhodná místa pro setkání, HK, Pardubice, Jihlava, tak aby to měl každý přibližně stejně daleko.

V Pardubicích je zajímavé toto: http://www.roadcafe.cz/

Když budu mít čas,tak taky přijedu.Chrudim má strategickou polohu a všude to mám blízko.Je mi fuk,kde to vymyslíte. Mám Championa 103kw TDi DSG,Bohužel během dubna a května běhám po polích se zemědělci a ladíme ochranu a výživu zemědělských porostů. Samozřejmě,že i v sobotu,neděli,ve svátek..... Takže je to 1:1 ,že to buď půjde nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha

Tetkauni- Mařenice ( Česká Lípa )

mylys - Vyškov

Artigas - Olomouc

Jz73 - Praha

WalkerT - Mladá Boleslav

xalienx - Praha

myspulin - Spytihněv (Uherské Hradiště)

milan13 - Che

Tygrik – Prostějov

Heki – Olomouc

Miki53 1.2TSI – Pardubice

moravak13: 1,4TSI Ostrava

Honza 1.2 TSI Kosmonosy

Maty13 - 1,2 TSI – Havířov

Choceňák – Choceň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom podotknu, že ten sraz vlastně nikdo vlastně neorganizuje, já jsem jenom založil vlákno k pokecu o možném srazu. Když jsem se zeptal, zná-li někdo vhodné místo pro setkání, tak se neozval nikdo...

Možná by nebylo špatné, kdybychm sem už začali dávat své návrhy na místo a termín konání. Každý přece máme nějakou zkušenost ze slušného ubytování a třeba nějakého horského či "přírodního" penzionu. Pokusím se jít vzorem a nějaké tipy sem nasápat. Ale teď právě na to není čas ;) Vzhledem k rozptylu zájemců se mi zdá docela jedlá nějaká lokalita na Vysočině :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stýčku, máš velké plus za toto vlákno a i přesto, že je zatím organizačně nezajištěné, něco se děje, je nějaký malý posun v před.

Byl tu návrh, podívat se na výrobu Yetiho. Pokud by někdo dokázal zajistit malou prohlídku, vše ostatní bych podřídil tomuto tématu.

Zde bych chtěl navázat na Hekiho. Uspořádat prohlídku a pak hromadný odjezd do lokality další volné zábavy. Ale tak bych si to představoval já a nikdo další semnou nemusí souhlasit.

Možná že by stálo za to ke jménům doplnit, jestli každý přijede sám nebo s doprovodem, jestli by přijel na jeden den a nebo na více, v tomto případě jestli si nocleh zajistí sám a nebo chce něco zajistit, případně další informace.

Já píši rovnou, bude to sraz Yeti, Tulák mě tam doveze a na noc poskytne nocleh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exkurze do výroby v Kvasinách

Délka : 1,5 hodiny

Běžné dny : Pondělí a úterý

Počet osob : max. 20

Časy : od 8:30, 10:00 a 11:30

Průvodce : p.Čtvrtečka

Sobotní termín je tedy na dohodě s panem Čtvrtečkou jestli si na nás udělá čas a také musí být povolen vedením závodu, kontakt na kompetentní osobu mám, pokud budeme znát termín a počty lidí (vidím to už nyní na dvě kola po dvaceti) tak by to snad mohlo klapnout, jen bych datum a počet lidí potřeboval vědět minimálně měsíc před srazem.

Tak nic není tak stálého jako změna, právě jsem mluvil s vedením závodu a sobotní exkurze padá, výroba jede pouze z pátka na sobotu noční a končí v šest ráno, takže jsme projednávali nějaký páteční odpolední (např. od 18 hod.) termín a máme svolení ;) , ještě se domluvím s panem průvodcem a jedem :scooter: takže zbývá sehnat někde v okolí nějaký kemp nebo něco takového .... nějaké nápady ?

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodní nádrž Rozkoš u České Skalice, tam je kemp

http://www.atcrozkos.cz/

Prohlídka výrobního závodu v Kvasinách je super, nějak jsem to v záplavě postů přehlédl. V tomto regionu se nechá strávit pohodový víkend. Kousek je zámek Opočno, V Novém Městě nad Metují je muzeum hodinek Prim atd.

Napište kdo má o prohlídku zájem, odkud jedete, kolik osob přijede a který páteční termín komu vyhovuje, ať to doladíme. Pro přehlednost každého prosím o okopírování předchozího seznamu zájemců a přidání svého nicku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

JosefP - chrudimsko, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

Heki - Olomouc - 1x - duben: kterýkoli páteční termín, květen: pouze pátek 20.5., červen 1. tři páteční termíny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

JosefP - chrudimsko, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

Heki - Olomouc - 1x - duben: kterýkoli páteční termín, květen: pouze pátek 20.5., červen 1. tři páteční termíny

xalienx - Praha, dva + pes, kromě 22.4. kterýkoliv páteční termín

Editováno: , autor: xalienx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodní nádrž Rozkoš u České Skalice, tam je kemp

http://www.atcrozkos.cz/

Prohlídka výrobního závodu v Kvasinách je super, nějak jsem to v záplavě postů přehlédl. V tomto regionu se nechá strávit pohodový víkend. Kousek je zámek Opočno, V Novém Městě nad Metují je muzeum hodinek Prim atd.

Napište kdo má o prohlídku zájem, odkud jedete, kolik osob přijede a který páteční termín komu vyhovuje, ať to doladíme. Pro přehlednost každého prosím o okopírování předchozího seznamu zájemců a přidání svého nicku...

Jinak s plánem - přehlídka závodu a pak přejezd do kempu a další den nějaké společné tematické výlety.... 100% souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strýček BOB - Praha, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

JosefP - chrudimsko, dva cestovatelé, mohu kterýkoliv páteční termín.

Heki - Olomouc - 1x - duben: kterýkoli páteční termín, květen: pouze pátek 20.5., červen 1. tři páteční termíny

xalienx - Praha, dva + pes, kromě 22.4. kterýkoliv páteční termín

WalkerT- MB - dva kdykoli (předběžně bych myslel na květen)

přidávám ještě demografickou studii dosavadních zájemců o sraz :p

post-58894-0-67005800-1300284664_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas – Olomouc - Tulák a já. Tulák v tom závodě už byl, tak půjdu jen já.

Pracuji v nepřetržitém provozu. Každý druhý víkend pracovní. Přehazování směn je u nás velice nepopulární disciplína, takže se mohu jen modlit, že se s termínem srazu někdo trefí do mého volného víkendu. Naprosto bez komplikací, volno pátek, sobota, neděle, pondělí, mám jednou za 28dní!

Velice rád bych se do výrobního závodu podíval, pak přesun někam k lesu a dál společné tematické popíjení zakončené hromadným sporem na téma, která barva, který motor je nej. Ať žije 1.4TSI červená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...