Přejít na obsah

Nefunkční centrální zamykání zadních dveří


IIIRazor

Doporučené příspěvky

Ahoj,Tak jsem dnes zničeho nic zjistil, že po zamknutí centrálem nefunguje zámek na obou zadních bočních dvěřích!!Není ani slyšet zvuk ve dveřích, kdyby to něco dělalo.Zkoušel jsem prohlédnou všelijaké pojistky v pojistkové skříni ale nicj sem nenašel.Fakt nechápu přičem se to mohlo stát, nejsem si vědom náké neobvyklosti při provozu, proste zkusim otevřít zadní dveře při zamknutém centrálu a hle, jsou odemčené!!!Pravděpodobně bude něco s elektrikou, že nepracuje ani to relé (bo co to tam je) ve dveřích.Nevíte prosím někdo, co stím??? Jestli se to dá nějakým způsobem opravit, než budu nucen tedy do servisu :(:( .Třeba někde nějaké další skryté pojistky, nebo třeba vysazenej konektor někde.. nwm prostě!Děkuju vám moc za vaše rady!!! Teď mám auto s nezamčenými zadními svěřmi :D .. docela průser !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymažou se Ti hodiny lol ale to by se mělo dát snadno nastavit :palec2: pokud nemáš vzadu řj dveří stará se o zamykání přímo centrální řj vozu (BSG). No to pak snad že by špatně zastrčili oba konektory elektriky dveří v B sloupku, ale to je HODNĚ málo pravděpodobný , že by vypadly oba najednou....No uvidíš co Ti řeknou

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento týden jsem to řešil se servisem, v pondělí jsem tam zajel, prej už tam nikdo ze servisu neni, tak že jim ho tam mam nechat, v úterý mi volali ze servisu, že je to hotové, co jsem stačil pochytit, tak že tam bylo něco se sloupkem

( asi rozpojeno) xD ..

čili jsem byl bez auta jen 1 den, to je fajn ;) ..

Udělali to gratis, bůh ale ví, pokud by mi tam nedelali tu opravu po tech kroupach, jestli by to taky udělali gratis( myslím, že ne :D)

Autíčko mi zato umyli krásně, i vnitřek .. takže moje naprostá spokojenost ;)

Jednalo se o Auto-Styl Stodůlky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...