Přejít na obsah

Loketní opěrka z OI do FI?


Kindlik

Doporučené příspěvky

nemáte někdo nějaký návod na montáž loketní opěrky třeba z Octavie ? co je potřeba jak upravit atp.. nikde jsem to tu nepotkal , co jsem tak letmo kouknul . Děkuju za rady , chci aby to drželo a fungovalo jak má :palec2: soustruh doma nemám , tak nějaké co nejednoduší řešení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v montaznych navodoch a je niekde aj vyroba drziaku, ale je to narocne a nejde to lahko.

je tam vela ohybania a zvarania a musi to byt silne. ak mas opierku, potrebujes drziak.

opierky su rovnake OúF a lisia sa iba drziaky, ale tie musia byt velmi silne.

urcite ta niekto upozorni na zbytocny a duplicitny threat. nestaci letmo kouknut ale poriadne hladat.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen snad podle návodu bylo trochu horší vyříznutí otvoru pro loketku ve středovém tunelu. v návodu radí podle obrázku vyříznout nožem, tak jsem bláhově vzal do ruky lámací nůž a ono nic, nakonec jsem to vyřízl malou ruční bruskou, ten plast se nezdá

to máš pravdu, ale u kamaráda jsme to zkoušeli tak jen lámacím nožem, ale nešlo to skrz, tak jsme ten nůžu pořádně nahřáli a pak to tím plastem šlo líp, ale na tomhle plastu opravdu soudruzi ze škodovky nešetřili a je tvrdej jak mrcha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja jsem montoval loketku, je to asi 3 tydny.

Taky jsem pouzil zavitnik, obaval jsem se, ze kdyz tam ten sroub budu cpat silou, roztrhnu tu diru - prece jen je to hlinik.

Kazdopadne jsem vyriz zavit a pohoda.

montoval sem za pomocí ráčny. pravda je, že je potřeba trochu síly, ale problém v tom nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Tak jsem si koupil svoje první auto, jedničkovou Fabii a chtěl bych si do ní dodělat loketní opěrku, ale nikde nemůžu najít přímo tu do Fabie. Jak se prosím musí upravit držák, který pasuje do octavie? Případně kde by se dal sehnat držák přímo pro Fabii, nikde ho nemůžu najít. Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...