Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

Zdravím, přehazuji sedadla za lepší.

Nové mají výhřev i v zadu.

Potrebuju kabely a ovladač na zadní výhřev.

Vubec nevím jak to tam u O2 je.

U Supa je ovladani na loketce. Co vse se mení.

Komu to pak dát i vím. Ale seženu si to sám.

Díky za odpo, případně nabídku;-)

Předek mám.

Jde o O2 PF 06 s climatic. Obyč loketka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chceš předFL provedení, tak mám ovladače i držák do loketky, jen se tak udělá výřez, aby se ovladače vešli, jinak musíš vyměnit komplet vložku loketky (popelník+ten držák na pití).

 

Jinak se musí natáhnout dráty dozadu od těch ovladačů, napájení, drát přerušení od relé výhřevu předku, podsvit zepředu do ovladačů, napájení do relé výhřevu zadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

cavte tak vyhrev mam skoro dokonceny vsetko mi je jasne aj podla zapojeneia schemy az na jednu vec a to zapojenie A33 (75a) kam to mam prepojiť a vlastne preco je to tam zapojenie ked sa to prepaja kladnym polom (75a) A12 a pokracuje cez poistku. tu A12 ak som dobre pochopil co tu bolo pisane tak je to čiernožltý kabel v poistkovke.. dik za radu

IMG_20181215_104954.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Pánové, dodělávám vyhřívané sedačky do auta kde nikdy nebyly. Mám svoje staré sedačky bez výhřevu a koupil jsem dečky, originální kabelový svazek, atd... . 

 

Moje otázka zní: Je potřeba mít kabel na propojení sedačky(výhřevu) a konektoru v podlaze (1Z0971365DL-řidič; 1Z0971365DN-spolujezdec) nebo se ty dečky zapojí rovnou do toho konektoru v podlaze ?

 

Nikde na fóru jsem se nedozvěděl nic o tom, že bych měl potřebovat nějaký další kablíky na propojení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u řidiče potřebuješ svazek do konektoru v podlaze = dá se udělat přímo, u spolujezdce potřebuješ napojit jednotku, dečky a konektor v podlaze, kterým jdou i kabely od řidiče a napájení a ovládání

 

nejlepší je koupit poškozené sedadla a tuhle část jen přendat

 

Svazek v autě je věc další...

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych poskozena sedadla s vyhrevem sehnal tak bych to tak udelal.

 

Takze potrebuju ty dva svazky ktery jsem zminoval predtim.

 

Ve skodovce jeden stoji 477kc. Tak nevim jestli bych sehnal poskozeny sedadla do 1000kc.

 

Je to tak nebo se bavime kazdy o necem jinem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám jednotku 3T0959772 na výhřev předních sedadel. A sháním kabel, který se do ní připojuje. Nenašel jsem žádný elektrický svazek, který by měl tenhle konektor.

Můžete mi prosím poradit, jaký svazek slouží pro propojení vyhřívacích deček a jednotky výhřevu ?

20190605_073449.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, mám O2 2005 před fl a chci si dodělat výhřev do předních sedadel. Tudíž musím vyměnit panel climatronicu za verzi s ovládáním výhřevu sedaček. Mohu stávající panel zaměnit za panel s číslem 1Z0907044 AC ? Jde mi o to aby vše fungovalo klima a klapky... Děkují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, dodelal jsem original. Koupil jsem vyhrivane sedacky i s kabelazi z nejake bourane Octavky. Sedacky byly v bidnem stavu, takze to bylo velmi levne, pokud si pamatuju dobre, tak jsem za to dal 1500 + 500 za Climatronic (ale za 500 jsem prodal puvodni, takze ten byl vlastne zadarmo). Moje i koupene sedacky jsem rozcalounil a vyhrivani prehodil...

 

PS: Na tomto foru je citovani bezprostredne predchazejiciho prispevku zakazano, tak to priste nedelej, nez dostanes vynadano od nejakeho moderatora. ;-)

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...