Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

Zdravím vás, už mám všechny komponenty pro dodělání origo výhřevu sedaček. Chybí mi pouze tyto piny: 

N 907 647 01 - 1ks

N 904 219 01 - 1ks

6U0 972 505A - 2ks

000 979 025 - 1ks

 

Poradil by někdo, kde sehnat za dobře, nebo musím přímo do Škodovky? Případně nemáte někdo na prodej?

Editováno: , autor: matrixmod2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ještě se chci ujistit v zapojení u pojistkovnice. Černo/hnědý drát povedu z climatronicu na pojistku SC46 (5A) a napájení pro tuto pojistku vezmu z černo/žlutého drátu? Červeno/žlutý drát ze svorkovnice pod sedadlem spolujezdce přivedu na pojistku SC 37 (30A) a napájení pro tuto pojistku vezmu odkud? Prosím poraďte jednoduché ověření řešení. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze ta 46 se u climatroniku nezapojuje. Ta je pro manualni nebo pro climatic. Podivej se na schema zapojení. Napajeni pro 37 bys tam mel mit. Zezadu je tam hřeben přes nekolik pozic. Jestli ho tam nemas tak muzes zkusit vzit trvale plus z jine nepouzivane pozice ale musi to byt ten silnejsi drat

Editováno: , autor: Enemy5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Nový stojí raketu, ale když ho chceš tak ti nic jiného nezbyde. Já mám klasickou manuální, takže jsem nakonec sehnal za 1500kč použitý.

Climatic jsem si chtěl dodělat, ale když se panel nedal sehnat tak jsem se na to vyprdnul. Výhřevy jsem dodělával komplet celý.

 

btw tady si ho můžeš koupit:

https://www.skoda-parts.cz/produkty/panel-climatic-s-vyhrevem-sedadel-facelift/

 

a nebo určitě ve škodovce, ale tam bych řekl, že bude stát ještě o kousek víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za typ. také jsem jej našel, jen nejde vložit do košíku - nemají skladem.

ještě mě napadla myšlenka dokoupit jen ty tlačítka (např. z nějakého dostupného panelu klimatroniku)

na tišťáku to vypadá, že je to připraveno nebo tam něco chybí? Zkoušel to někdo?

Co si o tom myslíte?

IMG_20201126_192252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvni pohled jde videt, ze tam chybi LEDky na podsviceni a signalizaci stupne vyhrivani a taky rezistory k nim. Nejspis budou chybet i nejake rezistory samotneho kontaktu... Na pred FL panelu jde soucastky doplnit a funguje to, ale tam jsou jen obycejne potenciometry pripojene primo k RJ vyhrevu. U FL to nejspis ovlada RJ Climatronicu a je otazka, jestli je pro to v SW ponechana potrebna funkcionalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty diody jsem viděl, ale asi není problém je připájet, jenže asi nikdo netuší co je ještě potřeba. Ještě mě napadalo vybrat "střeva z Gofa". ten se dá sehnat běžně - viz foto. nevím, ale jestli vše bude pasovat do panelu climaticu Octávie.

Normálně bych to neřešil a koupil, ale kde...

3C8 907 336ACZJU.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ta cena je najvacsi problem. Nedokazal som najsť ani ja panel climaticu s ohrevom (+ ta cena za komplet) , nakoniec som to vzdal, ale nie uplne, objednal som karbonove dečky s komplet kabelazou. Dufam ze nebudem sklamany. Napoji sa to na svoje poistky a dufam ze to bude o. k. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2020 na 23:52, Enemy5 napsal:

Řekl bych ze nejlepší by bylo koupit nový. I ja jsem ho sháněl a nikde (snad krome ebay) nebyl. Takze jsem koupil obyčejný

Tak nakonec jsem šel do toho ebay. Za tři dny byl tu a vypadá, že šlape krásně. Jinak je to originál - alespoň se tak jeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim. Tak mám konečne po dlhej dobe komplet zapojený a funkčný výhrev sedačiek . Mal som problem zohnat pin (na obrazku) na zapojenie do poistkovej skrine. Čo som našiel pýtali za jeden pin 30 az 50 eur, co je neskutočne vela, na šrotovisku sa im s tým nechcelo babrať. Nakoniec objednane od Činana za par drobnych. 

Screenshot_20210103_230407.thumb.jpg.a19699b928b9ca6c49eb6f2f4fb83c77.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...