Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

ahoj mám dotaz ,přidělával jsem vyhřívané sedáky na oct III ,na klimatik ,panel klimaticu mam s výhřevem sedaček ,jen nevím kam zapojit (do jakých pinu) ty dva drátky co jdou do panelu klimatizece ,u klimatroniku to jde do pinu 10,11 ale nevím kam to zapojit u klimatiku ....děkuju za odpověď popřípadě za radu !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Cau chyba ti riadiaca jednotka vyhrevu (pod sedadlo spolujazdca) origo v skodovke cca 45eur. Panel climatic si kup zo skoda parts (ale je ich viac typov ja som ho kupoval na rocnik 2009, potom skodovka urobila nejake zmeny - radsej si to over u predajcu ci ti bude pasovat), namiesto deciek by som kupil cele sedacky z bazoša a kabelaz ti vie spravit uzivatel Vasa - Prostejov za ovela nizsiu cenu - ked by si sa snim dohodol za dve hodiny to mas aj namontovane a nakodovane

Editováno: , autor: sideA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aké je to číslo riadiacej jednotky výhrevu (pod sedadlom spolujazdca).

Panel climatic som objednal z skoda parts dúfam že mi ho ten chlapík pošle dobrý (vravel som aby poslal panel čo sú na ňom stupne teploty), lebo objednal som u neho veľa veci ale furt niečo popletie alebo pošle nejakú chobotinu :kol-47:

Sedačky mam poriešene dečky mi bude montovať profi čalunik.

Potrebujem len el. schému výhrevu pre MR 2011 to fakt nikto nemá , prosím. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám octavia scout facelift interier r.v. 6/09

někdo mi říkal, že je v sedačkách již připravený výhřev a jde jen o natažení kabelů a výměnu panelu climatronicu

je to pravda? nebo to znamená rozpárat sedačky a a dělat komplet výhřev?

na kolik to pak ccavyjde peněz? docela bych to uvítal

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by bylo něcom předem připravené ? Na to zapoměň. Použij vpravo nahoře tlačítko hledat. Je to stejné jako u OII. Jinak co je třeba už jsi napsal s tím rozdílem , že sedačky se nepářou, ale pouze rozčalouní - nebo někdo je vymění za sedáky s vestavěným. výhřevem. Nejsem příznivcem toho dávat něco neoriginál, než je tovární výroba, ale pokud neseženeš nějak jinak komponenty než v origo Škoda a neumíš si sám udělat. Tak tady máš řešení.

Jde tam dohodnout i montáž

http://www.htcar.cz/hts-oct-ii-vyhrivani-sedadel-pod-calouneni-pro-s-octavia-ii-2-sedadla/d-70690/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Měl jsem ve starý (oktávce) taky HT CAR, spokojenost, jen oproti originálním začnou opravdu hřát o něco později, ale žádný drama. Čalounění je práce tak na večer, v klidu, hodně mi pomohl tento článek:

http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/vymena-vyhrivacich-decek

Je to sice na OI, ale ten princip je z toho jasnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nakoniec som kvôli schéme musel zohnať (download   :kol-29: ) program Elsa Win (odporúčam, šikovný program obsahuje nielen el. schémy ale aj dielenské príručky) . Včera namontované, dokonca to aj funguje :kol-28:  . Piplačka ale dá sa dokonca netreba demontovať celu palubku. Skôr som mal problém zohnať panel climatic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

 

chtěl bych se zeptat zda by mi někdo nedodělal výhřev předních sedadel do OII někde v okolí Prahy či Plzně? Koupím si sedačky s výhřevem a climatik takže by asi šlo jen o natažení kabeláže a nakódování. Děkuji za ohlasy!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...