Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi mám octavia II r.v 2005 a dal jsem si tam sedačky s výhřevem na natáhal i kabeláž. Jen mi nikdo nedokázal zatím poradit jak mám kabeláž přesne napojit. Stáhl jsem si návod na climatronick ale já mám climatic a neche to fungovat. Kdo by měl nějaké chéma nebo rady tak bych byl za vše moc vděčen. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V případě modelového roku 2008 a současného climatronicu 1Z0 907 044 R, jaká je nejlepší náhrada pro výhřev? Podle ETKY se k ničemu nedostanu, R je od roku 2004 do konce, nepředpokládám, že je to skládačka co dům dal před vymetením předFL z linky. Náhradou dle ETKY je index AB, opět použitelný od 2004 dále...  Nemáte někdo nápad?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím :kol-28: , chci se ještě zeptat, jestli nevíte někdo, jaké relé přijde k tomu výhřevu jestli jen do pozice SHZG - sitz heizung 4 pinové nebo i nějaké další, popřípadě nějaké označení. Protože jsem pročítal milión věcí a každý říká něco jiného. Mám klimatizaci Climatic s přepínáním na výhřev sedadel, a potom až to všechno zapojím, musím připojit i k BSG? :kol-32: Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
V 17. 3. 2017 na 23:32, ka_r_los napsal:

záleží co přesně chceš, já jsem to naposledy dělal s materiálem asi za 10k celé... svazek máš tak za 800, potom je to to jen o práci a kudy chceš vést kabely...

Abych nevypadal jako vydřiduch, tak to bylo včetně sedaček z audi A6, climatroniku, relé výhřevu sedadel a pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...