Přejít na obsah

Handsfree GSM III


Doporučené příspěvky

Tak dnes som bol s tou jednotkou v Skoda servise a za 40Eur som sa dozvedel, ze ta D jednotka ani nemoze byt pouzita v tom aute, ze len po C. No chlapci na cele s ferda25 to ste mi mohli povedat, ze som kupil chujovinu a nebude mi to fungovat... Nekupi 5N0035730D niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved ja sa necham poucit, preto sem pisem... tak mi povedz ako to je? mam 5N0035735A nahrada je B a nahrada B je C, ale nahrada C uz nie je ziadna podla vyjadrenia Skoda servisu a nakoniec aj tejto tabulky http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting , na ktoru som nebral ohlad pri vybere nahrady za A, takze sa mi zda nelogicke, kedze nefunguje 5N0035730D z 2010 roku, aby fungovala 3C8035730D z roku 2013... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

koupil jsem Superba Combi 2014, Maxidot, Columbus, HF jednotka pod sedačkou 3C8 035 730 D a za nic na světě nedokáži spárovat s telefonem. V Maxidotu ani položku telefon nevidím :-( Když dám vyhledávat na svém Honoru 7, tak nenajde vůbec nic a když vyhledávám na manželčiném Samsungu S6, tak najde MAC adresu bez dalšího označení, ale spárovat se nedokáže. Zaráží mě, že ta položka není ani v Maxidotu, to se musí nějak aktivovat přes diagnostiku či co s tím? Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to je divný. V Maxidotu by měla být položka "telefon"

Když zmáčneš "Phone" na Columbusovi, tak i bez spárovanýho telefonu by tam měla být položka "nouzové volání" nebo "SOS" teď přesně nevím....
Popř. nakódovat diagnostikou, nebo se alespoň podívat, jestli je vůbec na seznamu jednotek.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem vyřešil.

 

Naprdlo mě to, popojel jsem sedačkou, sundal kryt a vytáh kabel z BT. Zastrčil, v menu Maxidotu Telefon je a hned napoprvé spárován. Předtím vůbec auto o BT nevědělo, ani Maxidot, ani Columbus. Nevím, co to mohlo způsobit, snad jedině přepnutí z DE na ČJ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nemate niekto skusenost s Galaxy S8 vs RSAP (aka Premium Bluetooth)? Telefon pekne pripojim, povolim Wifi v aute, potom sa s telefonom pripojim na Wifi auta, pripoji sa, ale hlasi, ze nema pripojenie na net a na telefone pri Wifi je maly vykricnik. Nema s tym niekto skusenost?

 

EDIT: tak som na to asi prisiel :) V nastaveniach som zvolil, aby boli preferovane data pred volanim a zda sa, ze to pomohlo. Kazdopadne som trochu sklamany, na mieste, kde mam cez telefon LTE tak mi auto ledva ukazuje 24 kB/s download, co je fakt tak maximalne na cekonanie sprav :(

EDIT II: tak som to skusil pripojenie v meste a naopak bol som milo prekvapeny. Samozrejme 3G na nechyta na LTE, ale aj download cca 400-600 kB/s (3-5 Mbit/s) je na mobil v pohode :) Takze mozem povedat, ze Samsung Galaxy S8 a GSM III za mna palec hore, vsetko funguje jak ma :)

Editováno: , autor: Martttin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...