Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

Zdravím. Ještě pro úplnost přidávám chronologicky seřazené foto z montáže nového loga. Třeba se tímto montážním postupem bude někdo inspirovat.

Btw. sundal jsem zadní nápis FABIA a rád bych znal Váš názor na tento počin. Mně osobně se líbí záď takto oproštěná od nápisů čím dál tim více...

Diky za navod, pujdu do toho.. Ta modra paska je nejaka oboustrana? Je tam nutna? Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to oboustraná lepící páska jíž pomocí vyplníš prolis v masce a částečně ve vnitřní části středu loga. Logo takto nalepé drží jako čert...

Ještě můžeš pro sichr použít 2 šroubky do již předvrtaných direk v logu (není to nutné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj :kol-47: Koukal jsem, že na Fabii I napsal super návod vit.x na nové logo . Ale chci se zeptat je nějaká změna co se týče Fabia II ? Už je nějaké logo

co sedí vzadu i ve předu dobře? Co jsem koukal byl vždy problém , že logo dobře nesedělo na 5tých dveřích tak jestli je něco nového. A klidně napsat kde ho objednat . Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navodu je tady dost treba ja mam taky navod,... a nic na tom neni na predek sem mel treba uplne rovny logo a sedi taky uplne dobre,.... zmeny zadny nejsou a ani nebudou,... ;)

jewlikoz skodovka bude davat nove loga pouze jen na nove modely ;)

takze budes muset laborovat a zjistovat popripade upravovat ;)

pokud chces logo nic jinyho ti nezbyde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hold musis sam ;) tohle to jsou individualni loga a kazdej to tam dela podle sede,... ale pokud tak tobre koukam tak na zdek by jsi mel v pohode napasovat zadni logo ze CITIGO a predni logo ze CITIGO by jsi mel pasovat na predek ;)

jinak mam takovej dojem ze JOZZI lepil na svoji FII loga tam mu napis ale myslim ze nic svetabornyho ti nerekne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukasi, ja vedel ze tu padne moje jmeno :D

Takze na predek perfektne pasuje PREDNI z CityGo

Zadek je subektivni, pokud pouzijes ZADNI z CityGo tak zlehka odstava odspodu nebo zvrhu, ale pokud o tom nevis tak si ani nevsimnes.

Pokud pouzijes PREDNI z CityGo tak zas zlehounka odstava po krajich ;)

Samozdrejne zadek Ti na origo izolepe moc nehytne kvuli te prohlubni v zadnich vratech, ja sundal izolepu a pouzil T-rexe ;) poradne pritlacit, posihrovat nejlip izolackou a dat tomu 24h

Slo samo sebou o montaz na Fll ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sundani obousrranky jsem pouzil orasol, ale s tim svinstvem opatrne ;) jinak predek jde odlepit fajne pokud si sundas ten chromovaj bazmek z kapoty, jsou tam dve diry a proste ho vymacknes ;)

Zadek jak pise Luky, opatrne, podlozit poradnym hadrem a vypacit, jinak ho nesundas, nebo sundat tapec a zas tam mas dve diry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chlapy černý štít chci. Dneska jsem volal do 5 ti firem co to dělají, ale ani jedna nemá čas všichni mají buď dovolenou a když náhodou mají volno tak mi řeknou , že to asi nedokážou udělat tak , aby neprosvítal někde ten chrom ... :-( Prostě k nasrání ! :kol-44:

Kdyby věděl někdo o někom šikovným kdo dělá za levno ( bez papíru ) pošlete mi vzkaz :-)

Praha - Liberecký kraj - Středočeský kraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason : Ok domluvíme se přes vzkaz :kol-47:

Tom077 : Hele je to jednoduchý. Vem plochej šroubovák přes hadr strč ho pod to a znak lehce odtrhneš ( je přidělaný jen oboustrankou ) Pak jsem koupil

lepidlo ,, mamut " to je na plast/kov ( 65 ,- ) a ikdyž je na novém znaku oboustranka tak jsem jí projistotu posychroval trochu tíhle lepidlem. Namáčknul přelepil izolepu aby tam byl tlak na ten znak a počkal hodinku a drží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...