Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

Prochy, nechci se s Tebou hádat, ale je rozdíl mezi nahřátím a NAHŘÁTÍM - jednou nahřívám fénem nebo horkovzduškou nastavenou na nejmenší teplotu, abych znak ohřál tak na 60-80°C (na sluníčku může kastle mít klidně i víc), podruhé myslím NAHŘÍVÁNÍ třeba kyslíko-propanovým nebo kyslíko -acetylénovým plamenem (temperace třeba silnějšího profilu před svařováním plamenem) - a tam nějaká ta stovka °C sem, jiná tam - nahřeju klidně do oranžového nebo i žlutého žáru... A pořád přitom budu NAHŘÍVAT ...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

EKKAR: Videl som demontaz znaku z prednej masky pomocou teplovzdusnej pistole. Poskodil sa chrom na prednej maske.:p

Davajte si dole tie znaky ako chcete nie je to moje auto.;)

Predny znak nie je len nalepeny ale aj zaisteny.Ako je zaisteny nenapisem lebo vidim ze je tu kopec odbornikov a moje rady su zle.lol:)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zajištění zezadu, aby nešel jednoduše vyloupnout jako u starýho fáčka - o kterým se kdysi říkalo, že po silnicích jezdí ve 2 pohlavích: Favorit jako sameček má prej vepředu okřídlenej šíp, zatímco Favoritka jako samička pouze díru... Otevři kapotu a podívej se na ten čenich zespoda, brzy na to přijdeš, čím je to zajištěno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

... predny znak nie je len nalepeny ale aj zaisteny.Ako je zaisteny nenapisem lebo vidim ze je tu kopec odbornikov a moje rady su zle.lol:)

prochy :palec2:, čekal jsem kdo se první ozve a měl skutečně znak dole

přední znak je kromě nalepení zajištěný dvěma plastovými výstupky zastrčenými do otvorů v masce a na končích roztavených...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

hele uz se po nem s ´JANYSKEM pidime taky :D ......... meli mu prijit dneska novy ale zrada,... porad stary,... tak bude psat do skodovky a ja tam zejtra cinknu

ale minulej rok sem cetl tiskovou zpravu a rikaly ctvrtleti 2012 nebo-li zacatek roku 2012 coz odpovida tak na prelom unor - brezen.........

dej mi cas do zejtra a uvidime ;) ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...