Přejít na obsah

Podvozek po 92000km


amogh

Doporučené příspěvky

jo, kecne si víc prdel.

já mám ve předu pružiny o -20 méňe než předek a teprve je tu ve stejný rovině (přední - zadní lem blatníku)

takže například v předu -40 vzadu -20 a mohlo by to být stejně vysoký, myslím lem blatníků. Pokud ano muže sm někdo hodit nějakou variantu pružin kde je předek víc a zadek méně? nc takovýho jsem nenael nebo se musí prostě koupit samostatně,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Test tlumičů ti moc nepoví, v jednom servisu budou ok, v druhym mrtvý. Spíše bych se svezl v co nejnovějším autě a pak srovnal se svým. Ale po 200tkm ty tlumiče budou asi jasná záležitost už.

tak jde oto jestli je někdo předtim dělal, něco by měli vydržet, ale tak určo asi ne 2kila ;)

já myslim, že člověk, pokud neni totální antitalent řidič, pozná že se auto chová divně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jde oto jestli je někdo předtim dělal, něco by měli vydržet, ale tak určo asi ne 2kila ;)

já myslim, že člověk, pokud neni totální antitalent řidič, pozná že se auto chová divně ;)

nene auto se chová normálně, akorát když jedu tak to na pravé straně v předu i vzdadu klepe, jakoby tam byla nekde upadená matička a pořád klepala!!!koukal jsem tam a nikde jsem nic neviděl. ptal jsem se v servisu a oni mě řekli že pokud to zdělají tak se může stát že je budou muset celý vyměnit takže to mám radši ješte nechat a zanedlouho vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jen se bojím aby to nebylo tvrdý - každej řiká něco jinýho, jeden že Bilsteiny B4 jsou dost tvrdý, Kayba Excel G jsou proti nim měkkčí - ale pořád tvrdší než serie.

sem z toho jelen, čemu věřit?...

Nevím zda Bilstein B4 nebo Kayba Excel G nebo Monroe Reflex. Určitě od Seba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jen se bojím aby to nebylo tvrdý - každej řiká něco jinýho, jeden že Bilsteiny B4 jsou dost tvrdý, Kayba Excel G jsou proti nim měkkčí - ale pořád tvrdší než serie.

sem z toho jelen, čemu věřit?...

Nevím zda Bilstein B4 nebo Kayba Excel G nebo Monroe Reflex. Určitě od Seba...

nevím, nejsou náhodou monroe origo v prvovýrobě?, myslím, že takové info má v inzerátu, tak si vem origo a máš to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...